Jump to content



Pop, Dance, Disco, Latino скандали


Препоръчани коментари

Риана беше вече в България, имам много хубави спомени от концерта й... :Vishenka_05: Дано да дойде пак.

А Селена рано или късно ще дойде и за концерт. Но и миналия път беше интересно, спомням си как с Итън Хоук сто пъти снимаха една и съща сцена при паметника на Съветската армия, а отстрани феновете висяха и зяпаха... :1000 (29):

За Гага- тотален флоп с този сингъл. Само Super Bowl има шанс да й възстанови някакви позиции. Абе всъщност най-важното е да си прави песните, които са й на душата, независимо дали са успешни или не...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Риана беше вече в България, имам много хубави спомени от концерта й... :Vishenka_05: Дано да дойде пак.

А Селена рано или късно ще дойде и за концерт. Но и миналия път беше интересно, спомням си как с Итън Хоук сто пъти снимаха една и съща сцена при паметника на Съветската армия, а отстрани феновете висяха и зяпаха... :1000 (29):

За Гага- тотален флоп с този сингъл. Само Super Bowl има шанс да й възстанови някакви позиции. Абе всъщност най-важното е да си прави песните, които са й на душата, независимо дали са успешни или не...

Още не мога да преживея факта, че го пропуснах. :x

Link to comment
Сподели в други сайтове

Концерта е бил на открито? :helpsmilie: Че и филм ли е това, какво е?

Определено трябва да направи нов концерт в България. :Vishenka_05:

Беше на Батенберг... Мисля, че за онази година това се водеше традиционния септемврийско-октомврийски поп концерт там... :D Подгряващи бяха разни Бг поп звезди.

Не знам дали конкретно това е било филм, не помня вече... :1000 (29): Но БТВ го излъчваха на живо, мисля...

 

Още не мога да преживея факта, че го пропуснах. :x

Нищо, пак ще дойде някой ден... ;) Но следващия път, предполагам, ще е в зала, защото вече е много по-голяма и дългогодишна звезда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Безплатен вход, двама имат възможност за среща с нея... колко е било яко, а аз съм слушал Ивана и Преслава. :mf_surrender:

Хах, аз пък слушах Ивана и Десислава, но реших да отскоча да видя какво ще ни представи и Рири... :1000 (29):

Христо Могилански, между другото, имаше пропуск за зад кулисите и малко го делеше да се види с нея и да се снимат... но той тогава още беше малко момченце и трябваше да гони последния трамвай от 11... :1000 (29): А и заради Весо Фена май го изгониха и него от палатките...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хах, аз пък слушах Ивана и Десислава, но реших да отскоча да видя какво ще ни представи и Рири... :1000 (29):

Христо Могилански, между другото, имаше пропуск за зад кулисите и малко го делеше да се види с нея и да се снимат... но той тогава още беше малко момченце и трябваше да гони последния трамвай от 11... :1000 (29): А и заради Весо Фена май го изгониха и него от палатките...

Тия са болни мозъци. :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Концерта е бил на открито? :helpsmilie: Че и филм ли е това, какво е?

Определено трябва да направи нов концерт в България. :Vishenka_05:

беше на Батенберг за ражден ден на ВиваТел.

Концерта беше същия като тези от турнето Good Girl Gone Bad Tour

Link to comment
Сподели в други сайтове

беше на Батенберг за ражден ден на ВиваТел.

Концерта беше същия като тези от турнето Good Girl Gone Bad Tour

А по телевизията излъчиха само неизвестните песни, предполагам защото правата на популярните са били много скъпи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А по телевизията излъчиха само неизвестните песни, предполагам защото правата на популярните са били много скъпи.

могат да излъчват турнета едва след като са приключили и са били издадени.

Иначе като се появи някакъв запис интереса ще намалее

Link to comment
Сподели в други сайтове

могат да излъчват турнета едва след като са приключили и са били издадени.

Иначе като се появи някакъв запис интереса ще намалее

Имаш право, да. Водело се е като концерт от Good girl gone bad tour.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...