Jump to content



Pop, Dance, Disco, Latino скандали


Препоръчани коментари

Изненадана ли си? Тя не е пяла на живо от 2009.

 

Все се надявах, че ще пее на живо, ама не.

 

След Рики, сега и Исмаил предстои в края на месеца, Енрике Иглесиас също преди дни беше, на същото място в Анталия ще пее и Деми на 1 октомври:

http://europe.ticketbis.com/demi-lovato-an...ickets/ev111343

 

Деми става все по-готина, вече е с дълга коса- страшно красива е.

 

Ариана Гранде също е пяла, но на живо:

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе вчера нали говорехме за Грамитата, току що измислих как ще бъде "Албум на годината" :D

 

- Бионсе

- Адел

- Рейдиохед

- Дейвид Бауи

 

И дотук смятам, че всички имат някакъв шанс да спечелят, най-малко има Би ;D Ако решат, че пак искат неочакван победител (щото през година си сменят критериите..) - Рейдиохед, ама с тва съм доволна, албумът им беше супер.

 

За петото място много се колебая. На Кание беше слаб, чувам, че Бон Айвър ще пуска албум в последния възможен ден и че критиците го възхваляват, тъй че може и той да е. Франк Оушън, ако влезне в тая категория, ще е някаква ситуация тип Адел, където 95% от успеха на новия албум се дължи на стари лаври. За други имена поне засега не се сещам, но поне ще е интересно какво ще стане, както и в хип хоп категориите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Грамитата тази година през февруари ще останат паметна година за мен, защото албумът на Рики спечели, какво по-хубаво от това. Догодинa не ме интересуват Грамитата. :P

 

Кой е най-добрият латино поп албум - Ä Quien Quiera Escuhar на Рики ;)

8920582G.jpg

 

С това Рики доказва, че когато нещо е качествено, то се оценява, няма значение на колко години си. :P

 

Латино Грами следват на 17 ноември в Лас Вегас.

Марк Антъни ще бъде признат за Личност на годината на Латино Грами тази година, Рики също е вземал тази награда през 2006 някъде. :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие се смеете, но за всяка качена снимка в инстаграм Селена получава 550 хиляди долара.

Кой се смее последен ?

Тя. ;)

 

Tъкмо това и' оправдява епитета писан по-горе. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...