Jump to content



За 13-ти път “Планета” ТВ раздава Годишни музикални награди


Препоръчани коментари

Андреа вероятно ще вземе Дискотечен и Концертно. Ако успее да се набута за Клип - ок, ама вероятно няма да е, съдейки по абсурдните (за пореден път) номинации.

 

Анда да излезе по халат, като й дават наградата, викам аз.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така ли, и кога, смея да питам, се е случвало това?

Беше станало един път .. май на ония награди, където освиркаха Галена.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така ли, и кога, смея да питам, се е случвало това?

 

През 2010, когато Славка Калчева трябваше да връчи "Фолклорен изпълнител". Тогава си спомням, че доста се викаше за Райна, но спечели Роси Пейчева, при което публиката я освирка, което не беше много ок, предвид факта, че Роси си я беше заслужила, но..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа вероятно ще вземе Дискотечен и Концертно. Ако успее да се набута за Клип - ок, ама вероятно няма да е, съдейки по абсурдните (за пореден път) номинации.

 

Анда да излезе по халат, като й дават наградата, викам аз.

Дискотечен със сигурност поне трябва да вземе.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаква се близо 30 изпълнители да се появят на сцената, за да зарадват с песните си многобройната публика в залата, както и телевизионните зрители по целия свят. :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (10):

 

Това ме кара да си мисля, че ще са по-малко от 30, което е супер. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

През 2010, когато Славка Калчева трябваше да връчи "Фолклорен изпълнител". Тогава си спомням, че доста се викаше за Райна, но спечели Роси Пейчева, при което публиката я освирка, което не беше много ок, предвид факта, че Роси си я беше заслужила, но..

 

Май имаше нещо такова.

Дискотечен със сигурност поне трябва да вземе.

 

Не, не трябва. Миналата взе абсолютно незаслужено, няма тая година пак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, не трябва. Миналата взе абсолютно незаслужено, няма тая година пак.

Защо пък да няма пак? Разбира се, че може да вземе пак, предвид, че едва ли нещо друго ще вземе, а този проект си заслужава някаква награда.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Категория: ДИСКОТЕЧЕН ХИТ на 2014

Андреа - Най-добрата / Теди Александрова ft. Борис Дали-К'во става тука

 

 

 

 

 

2. Категория: БАЛАДИЧЕН ХИТ на 2014

 

 

Преслава-Ако утре ме губиш / Цветелина Янева ft. Фики-Страх ме е

 

 

 

3. Категория: ДУЕТНА ПЕСЕН на 2014

 

 

Галена и Фики-Боже, прости / Емилия ft. Avi Benedi-Кой ще му каже / Boi Tegali Li

 

 

 

 

4. Категория: ПЕСЕН на 2014

 

 

Джена-Моли се да не почна

 

 

* 5. Категория: ОРИГИНАЛНО ПРИСЪСТВИЕ НА КОНЦЕРТНАТА СЦЕНА през 2014

 

 

Галена

 

 

6. Категория: ОРИГИНАЛНО ПРИСЪСТВИЕ НА КЛУБНАТА СЦЕНА през 2014

 

 

Галена

 

 

7. Категория: ПОСЛАНИК НА БЪЛГАРСКАТА МУЗИКА ЗАД ГРАНИЦА през 2014

 

 

Роксана

 

 

 

* 8. Категория: АРТИСТИЧНО ПРИСЪСТВИЕ НА ИЗПЪЛНИТЕЛ ВЪВ ВИДЕОКЛИП през 2014

 

 

Галин, Ани Хоанг и Кристиана -Между нас

Емилия и Avi Benedi ft. MC Brian-Балкания / Balkania

Илиян ft. Сиана -Палавница

 

 

* 9. Категория: ВИДЕОКЛИП на 2014

 

 

Галена ft. DJ Живко Микс-Хавана Тропикана

 

 

 

* 10. Категория: АЛБУМ на 2014

 

 

 

Джена-Моли се да не почна

 

 

 

* 11. Категория: ФОЛКЛОРЕН АЛБУМ на 2014

 

 

Райна-Хубава си, моя горо

 

 

* 12. Категория: ФОЛКЛОРЕН ИЗПЪЛНИТЕЛ / ФОРМАЦИЯ на 2014

 

 

Райна

 

 

 

* 13. Категория: НАЙ-ПРОГРЕСИРАЩ ИЗПЪЛНИТЕЛ на 2014

 

 

Яница

 

 

* 14. Категория: ДЕБЮТ на 2014

 

 

Фики

 

 

* 15. Категория: ПЕВЕЦ на 2014

 

 

Галин :gun_bandana:

 

 

 

* 16. Категория: ПЕВИЦА на 2014

 

 

Джена

 

 

 

* 17. Категория: МУЗИКАЛЕН ИДОЛ на 2014

 

 

Галена

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо пък да няма пак? Разбира се, че може да вземе пак, предвид, че едва ли нещо друго ще вземе, а този проект си заслужава някаква награда.

 

Защото не заслужава, как защо? "Най-добрата" не е най-големият дискотечен хит, не е най-големият хит, не е най-добрият видеоклип, така че какъвто и проект да е, не трябва да вземе награда.

 

Не знам защо сте решили, така ви научиха ли, че трябва всеки да вземе награда?! Да ви кажа ли кой какво ТРЯБВА да вземе?

 

7 награди трябва да вземе Галена. 3 Фики. 1 Глория. 1 Преслава. 1 Галин. Джена или Анелия да взема за албум. И само за артистичност и концертно присъствие не мога да преценя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

7 награди трябва да вземе Галена. 3 Фики. 1 Глория. 1 Преслава. 1 Галин. Джена или Анелия да взема за албум. И само за артистичност и концертно присъствие не мога да преценя.

А ЩЕ вземе ли тия 7 награди Галчето? Нека сме реалисти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото не заслужава, как защо? "Най-добрата" не е най-големият дискотечен хит, не е най-големият хит, не е най-добрият видеоклип, така че какъвто и проект да е, не трябва да вземе награда.

 

Не знам защо сте решили, така ви научиха ли, че трябва всеки да вземе награда?! Да ви кажа ли кой какво ТРЯБВА да вземе?

 

7 награди трябва да вземе Галена. 3 Фики. 1 Глория. 1 Преслава. 1 Галин. Джена или Анелия да взема за албум. И само за артистичност и концертно присъствие не мога да преценя.

Това си е лично ТВОЯ преценка, не е нужно винаги да ми опонираш на това, което кажа! То си е мое мнение!

И не, не си прав! Никой не ни е научил, че всеки трябва да взима някаква награда. За 2010 ми беше повече от абсурдно, когато взе албум, но този път напълно я подкрепям за "Най-добрата"! И да, нека си я вземе тая награда. Навярно ще е тя в тази категория.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа вероятно ще вземе Дискотечен и Концертно. Ако успее да се набута за Клип - ок, ама вероятно няма да е, съдейки по абсурдните (за пореден път) номинации.

 

Анда да излезе по халат, като й дават наградата, викам аз.

С три номинации, очакваш да вземе две награди ?

Фики, Галин, Джена, Галена, Преслава и Яница - това ще са победителите на вечерта.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак е нещо, което всички помнят, щото на Деса и Преса басмените роклички всички са ги забравили. Това е шоубизнес, никога няма да научите какво значи......

Ехе,май не са,щото ти още не си забравил кожената от турне '08 във Видин.1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

С три номинации, очакваш да вземе две награди ?

Фики, Галин, Джена, Галена, Преслава и Яница - това ще са победителите на вечерта.

Най-вече :roll1:

 

Естествено, че очаквам да вземе 2, макар и малки награди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Режим неприлична липсва в артситично присъствие и клип..

Нашето любов е/Кажи здравей/Моето слабо място лиспва в ДЖ хит..

 

НЕЩАСТНИЦИ!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен пък не може всеки да си решава, то си има истина кой е бил най-успешен. Ако хипотетично се сметне всяка песен колко пъти е звучала в дискотеките из цяла България и да е ставал купон на нея, не само за пълнеж, нали ще се получи няква точна цифра, като се съмнявам, че на първо място ще е "Най-добрата", тогава защо да печели?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брой номинации:

 

9 - Галена / Галин / Джена

8 - Преслава

7 - Фики

6 - Анелия / Емилия / Цветелина Янева

4 - Яница / Борис Дали

3 - Андреа / Ани Хоанг / Роксана / Теди Александрова

 

 

:D :D :D :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

В този случай наистина Яница може да спечели награда - мисля че Прогрес ще й дадат, след като за Фики има категория за Дебют /а и ще спечели и Дует може би/, а Галин се очаква да е Певец с тези негови 9 номинации.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещата горе долу станаха ясни. Големите награди аз ги виждам така:

Певица - Джена

Идол - Преслава

Певец - Галин

Песен - Джена (за да и подплатят Певица-та)

Клип - Галена

Дебют - Фики

Албум - Анелия (иначе ще се сърди)

Прогрес - Яница

Дует - Емилия (другият вариант е Галена и Фики, но Емилия не вярвам да я оставят без нищо)

Дискотечен - Галена

Балада - Янева

Андреа сигурно ще вземе оригинално присъствие на концерти (а ако наистина има дрязги с Пайнер - нищо), а Галин - по клубове (за да не е само Певец). Артистичното може би за Коцето, че да не е съвсем валат.

 

Почти съм убеден, че това ще е разпределнието или поне на 90% :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен пък не може всеки да си решава, то си има истина кой е бил най-успешен. Ако хипотетично се сметне всяка песен колко пъти е звучала в дискотеките из цяла България и да е ставал купон на нея, не само за пълнеж, нали ще се получи няква точна цифра, като се съмнявам, че на първо място ще е "Най-добрата", тогава защо да печели?

Обаче ние няма как да знаем коя песен, точно колко е звучала, дори и хипотетично. Знаеш, че във всяка дискотека се налагат различни парчета. Тук сме чели по темите, във Варна примерно се слуша едно, в София друго и т.н. А и нали се сещаш, че всеки гласува по някакво пристрастие. Иначе и аз съм против от награди "за всеки по нещо"! А предполагам, не само на мен, но и на доста хора "Най-добрата" е една от любимите песни, ако се вярва на класации, все пак феновете гласуват, друг е въпроса дали ни се представя истината!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...