Jump to content



За 13-ти път “Планета” ТВ раздава Годишни музикални награди


Препоръчани коментари

Това нали нямаше да се повтори и беше случайно :mf_surrender:

 

Да, беше случайно и няма да се повтори. Видяхме нещо като звезден миг на Джена на РД. И не само за нея, за много други, дори за Деса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия каза, че Джена трябва да е певица на годината и Фокса я заобича. Нищо, че предричаше пълен провал на концерта, сега пък сринала залата.... :mf_surrender:

Било случайно и никога нямала да види подобен прием...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия каза, че Джена трябва да е певица на годината и Фокса я заобича. Нищо, че предричаше пълен провал на концерта, сега пък сринала залата.... :mf_surrender:

 

Концертът не беше нищо особено. Просто отделни изпълнители блеснаха на общият посредствен фон и Джена бе една от тях. Само ти и още няколко жалки души тук се правят на ударени за постиженията на Джена тази година и то преднамерено. Камелия просто сподели очевидното, а на много хора не им стана приятно. Дерзай!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наградите ще са по-успешни и от РД, за първи път има неясни награди.. А Камелия за концерти в НДК може само да мечтае. Не е в фирмата в такъв силен период.. :1000 (6):

 

Всичко е ясно на тези награди, а концертът ще е пълен ташак. Камелия е била на над 200 подобни и винаги е била топ-звездата, гръмни се! :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Концертът не беше нищо особено. Просто отделни изпълнители блеснаха на общият посредствен фон и Джена бе една от тях. Само ти и още няколко жалки души тук се правят на ударени за постиженията на Джена тази година и то преднамерено. Камелия просто сподели очевидното, а на много хора не им стана приятно. Дерзай!

Оня ден писа за очевидното, че годината е на Галена, днес пак си на Джена :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оня ден писа за очевидното, че годината е на Галена, днес пак си на Джена :gun_bandana:

 

Годината е на Галена, но нея ще я правят "Идол". В тази връзка, ако си чел интервюто на Кама без да се блещиш, щеше да знаеш за какво говорим тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Годината е на Галена, но нея ще я правят "Идол". В тази връзка, ако си чел интервюто на Кама без да се блещиш, щеше да знаеш за какво говорим тук.

Амин

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичко е ясно на тези награди, а концертът ще е пълен ташак. Камелия е била на над 200 подобни и винаги е била топ-звездата, гръмни се! :gun_bandana:

Освен Преслава други топ звезди по концерти последните 10 г не знам.. :whistling: Все нейното име се скандира от-до...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така и не стана ясно кое е по-престижното, когато Преслава взе Идол тя бе определена за най през 2013 като тя закри РД тогава, 2014 беше обратната певицата бе най и закриваше като дори Идола беше забит на 3то място по значимост.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето как ми се виждат на мен най-логични събитията на 24.02. На Галена не й се получиха последните закривания и едва ли е приритала да закрива сега, а както се предполага Идолът ще закрива (някъде из новините, пуснати от Пайнер тия дни пишеше, че това е най-голямата награда). Освен това тя няма актуален хит, Пантерата още не е излязла, а и не ми звучи кой знае колко хитово, че за 10-на дни да стане някакъв мега-хит. "Криво ще ми е" е доста посредствена, а "Хаваната", дуета с Фики и "Хабиби" вече ги е пяла, а и не може да се каже, че в момента народът би избухнал кой знае колко на тях. Така че закриване от нея си е равно на самоубийство и мисля, че тя добре го осъзнава.

Поради тези причини (а и не само) ми се струва, че Преслава ще закрива, което значи, че тя ще е Идол. Джена вероятно ще е Певица, а Галена за реванш ще вземе Песен и Клип. (Тук обаче си оставям вратичка и за обратния вариант - Певица и клип - Галена, а Песен и още някоя награда за Джена, но ми се струва по-малко вероятен сценарий). Така Галена ще пее първа в последния блок и има много по-голям шанс за добър прием, излизайки преди Галин, Джена и Преса. След нея ще обявят Галин и Джена за Певец и Певица. Той излиза, пее новата песен, после с Джена мачкат с най-големия хит в момента, после Джена прави микс от "Да ти се доказвам" и "Моята награда". И накрая Преса с микс от "Мястото", "Нашето любов е" и баладата за финал.

Айде да видим дали ще позная :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, беше случайно и няма да се повтори. Видяхме нещо като звезден миг на Джена на РД. И не само за нея, за много други, дори за Деса.

Само за Кама никога не е било случайно, за всички други все случайността ги спасява :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

;)

Вече признаваме ,че все пак Деси Слава е имала звезден миг на концерта...имаме напредък!

Да, що ли ми се стори, че беше провал представянето й и нищо от това, което е очаквано да се случи, а сега бил добър приемът... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десовите са жалки, винаги са били такива. Не са мръднали и на йота в развитието си така, както и тя самата от 2002-2003 насам. Аз им говоря едно, а те си го интерпретират както си искат и насила го представят, че е било съвсем друго. Но аз ще изчакам и малките тук да се убедят, че тя нищо различно не може да представи на масовки, за да схванат и децата, че легендите за нея са писани и акуширани от идиоти. В крайна сметка, Деса никога не е била свързвана с риск и атрактивност. Тя е като Преслава - винаги залага на сигурното и най-вече на задкулисни договорки с Пайнер. Затова никога тук не се говори за участията на Преслава и Деси Слава, а само за медийният им образ. Очевидно и на Деса и трябва едно "Син сити" с Кама, че да бъдат вкарани в правилният коловоз дори най-видните и лумпени, които спамят като ненормални тук и никой модератор дори забележка не им прави.

 

Започвам да сканирам "Стори", че без да ви пусна нещо тук, ще умрете от тъпотия и спам за едно и също.....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десовите са жалки, винаги са били такива. Не са мръднали и на йота в развитието си така, както и тя самата от 2002-2003 насам. Аз им говоря едно, а те си го интерпретират както си искат и насила го представят, че е било съвсем друго. Но аз ще изчакам и малките тук да се убедят, че тя нищо различно не може да представи на масовки, за да схванат и децата, че легендите за нея са писани и акуширани от идиоти. В крайна сметка, Деса никога не е била свързвана с риск и атрактивност. Тя е като Преслава - винаги залага на сигурното и най-вече на задкулисни договорки с Пайнер. Затова никога тук не се говори за участията на Преслава и Деси Слава, а само за медийният им образ. Очевидно и на Деса и трябва едно "Син сити" с Кама, че да бъдат вкарани в правилният коловоз дори най-видните и лумпени, които спамят като ненормални тук и никой модератор дори забележка не им прави.

 

Започвам да сканирам "Стори", че без да ви пусна нещо тук, ще умрете от тъпотия и спам за едно и също.....

Не съм чул и видял събитие, на което Преслава да е под Кама като прием, не ставай смешен, а Десовите не ги мисли, тяхната поне пише грамотно :girl_witch:

Пусни го в скандалите, нова тема не е нужна :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм чул и видял събитие, на което Преслава да е под Кама като прием, не ставай смешен, а Десовите не ги мисли, тяхната поне пише грамотно :girl_witch:

 

Нито съм смешен, нито пък имам намерение да се правя на такъв. Преса е била по-добре от Кама само на турне 2007 и то, защото Кама бе в началото. Всичко е написано където трябва, когато трябва и грамотно. Само неграмотници могат да тролят ден и нощ тук с надеждат, а да не се коментира Оцков и Пайнерски срам, а правопис.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нито съм смешен, нито пък имам намерение да се правя на такъв. Преса е била по-добре от Кама само на турне 2007 и то, защото Кама бе в началото. Всичко е написано където трябва, когато трябва и грамотно. Само неграмотници могат да тролят ден и нощ тук с надеждат, а да не се коментира Оцков и Пайнерски срам, а правопис.

Оцков и Пайнерски срам е имало и преди и пак ще има, още повече, че това го коментирахме преди Кама, ама кой да види :gun_bandana: :gun_bandana: Нищо ново под слънцето...тя и Кама е с твоето мислене - що да ми коментират песните, като може п*тката ми да е на преден план :mf_surrender:

Не съм чул последните години истерии по Кама, а по Преса са били не един и два пъти ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оцков и Пайнерски срам е имало и преди и пак ще има, още повече, че това го коментирахме преди Кама, ама кой да види :gun_bandana: :gun_bandana: Нищо ново под слънцето...тя и Кама е с твоето мислене - що да ми коментират песните, като може п*тката ми да е на преден план :mf_surrender:

Не съм чул последните години истерии по Кама, а по Преса са били не един и два пъти ;)

 

Това, че ти ще го напишеш така не значи, че е истина. В последните 5 години Кама е била само на 2 концерта, а ти помниш не повече от 5 дни. Как да знаеш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това, че ти ще го напишеш така не значи, че е истина. В последните 5 години Кама е била само на 2 концерта, а ти помниш не повече от 5 дни. Как да знаеш?

Същото важи и за тебе ;)

Едва ли някой друг освен теб помни прием на Кама по-добър от този на Преса...то просто няма такъв, но това е отделен въпрос.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...