Jump to content



За 13-ти път “Планета” ТВ раздава Годишни музикални награди


Препоръчани коментари

Тази година заслужено наградите би трябвало да стоят така:

 

Идол - Галена

Певица -Джена

Певец - Фики

Песен - Преслава

Видеоклип - Галена

Албум - Джена

Дует - Емилия и Ави Бенеди

Оригинална концертна изява - Анелия

Оригинална клубна изява - Галена

Прогрес - Яница

 

Но едва ли ще са така, така че .. :1000 (29):

 

+ Дискотечен хит - Най-добрата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не вярвам "пайнер" да си позволят да дадат наградата на Андреа за клип. Едва ли искат още един резил в медиите.. Краден клип - клип на годината. :1000 (29):

Хората съжалиха Андреа, че няма никакви номинации и всички са за нея. Невероятно, но факт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хората съжалиха Андреа, че няма никакви номинации и всички са за нея. Невероятно, но факт.

 

Глупости. Хората са доволни, че най-накрая й се връща на крадливата Дорица.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глупости. Хората са доволни, че най-накрая й се връща на крадливата Дорица.

Разгледай малко някой различен сайт от този и ще видиш как се кефят на Андрю и песента й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалко,че "Най-добрата" не е включена в категорията "Песен на годината".Няма такъв резил.

Който даже Преслава с евтината си ТВ версийка на "Моето слабо място" е там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хората съжалиха Андреа, че няма никакви номинации и всички са за нея. Невероятно, но факт.

Кой пък е съжалил Андреа? Само фенчетата в нейните си страници. На никого не му прави впечатление. Ще видиш, че и на самите награди всичко ще е нормално и даже няма да се сещат, че Андреа няма номинации.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой пък е съжалил Андреа? Само фенчетата в нейните си страници. На никого не му прави впечатление. Ще видиш, че и на самите награди всичко ще е нормално и даже няма да се сещат, че Андреа няма номинации.

Ами Тенчо, аз като говоря не го казвам щото нямам какво да правя, а защото ми е направило впечатление.

 

https://www.facebook.com/permalink.php?stor...223168207727156

 

Тук 70% от коментарите са за това че я няма "Най-добрата", особено на 3 и 4 страница.

http://signal.bg/view_article.php?article_...p;&start=87

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разгледай малко някой различен сайт от този и ще видиш как се кефят на Андрю и песента й.

 

По-скоро ти си мислиш, че е така, защото забелязваш само коментарите, които на теб ти изнася. Както и на останалите й фенове. А и в крайна сметка никакви големи награди не заслужава Андреа, какво значение има дали е номинирана или не?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами Тенчо, аз като говоря не го казвам щото нямам какво да правя, а защото ми е направило впечатление.

 

https://www.facebook.com/permalink.php?stor...223168207727156

 

Тук 70% от коментарите са за това че я няма "Най-добрата", особено на 3 и 4 страница.

http://signal.bg/view_article.php?article_...p;&start=87

 

Малко ли ви насъска Андреа от фейсбука си? Много ясно, че няма да тръгнат феновете на Галена или Преслава да спамят по фейсбука на Планета. Нали всичко при тях е наред. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-скоро ти си мислиш, че е така, защото забелязваш само коментарите, които на теб ти изнася. Както и на останалите й фенове. А и в крайна сметка никакви големи награди не заслужава Андреа, какво значение има дали е номинирана или не?

Тъпо е да не оценяват труда ти. Заслужава ли поне 3-4 номинации в които я няма ? Заслужава. Трябваше да я сложат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента заслужаваше номинация, да, но това, че не е получила си е проблем само на нейните фенове и определено не е причина заради която да й дадат клип на годината, който е изплагиатстван кадър по кадър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко ли ви насъска Андреа от фейсбука си? Много ясно, че няма да тръгнат феновете на Галена или Преслава да спамят по фейсбука на Планета. Нали всичко при тях е наред. :mf_surrender:

Ама какво разправяш. Поне 10 съобщения ми изпрати днес Андреа. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама какво разправяш. Поне 10 съобщения ми изпрати днес Андреа. :gun_bandana:

 

Оффф... като постна оная простотия на стената си, като почна да недоволства, това не кара ли феновете й да са недоволни? Какво се правиш на интересен? :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оффф... като постна оная простотия на стената си, като почна да недоволства, това не кара ли феновете й да са недоволни? Какво се правиш на интересен? :gun_bandana:

На мен даже ми отговори на Лс-то и каза че и било много гадно. :sp_ike: Не знам. Каквото и да се случва с нея от тук нататък, аз винаги ще си я харесвам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен даже ми отговори на Лс-то и каза че и било много гадно. :sp_ike: Не знам. Каквото и да се случва с нея от тук нататък, аз винаги ще си я харесвам.

 

Каква награда заслужаваше , че така недоволстваш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заслужаваше номинация, а защо не и награда? Песента наистина е един от хитовете на годината. Но това не е въпроса, просто наистина проблема си е единствено сред нейните фенове. На никого не му прави впечатление, а би трябвало. Има номинации само в 3 категории.. Андреа, WTF? Не е падала под 8. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...