Jump to content


Online: Карина - През пет минути


Препоръчани коментари

Много яка песен! Най-после нещо ново и свежо, че ми писна от цигании. Певицата трябва още да поработи върху визията си, но като за първи клип не е зле. Клипа ще го гледам най-вече заради Димитър. <3

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много яка песен! Най-после нещо ново и свежо, че ми писна от цигании. Певицата трябва още да поработи върху визията си, но като за първи клип не е зле. Клипа ще го гледам най-вече заради Димитър. <3
Димитър кой е?
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Официално чужда" на Алисия ли чувам? Та, това е 1:1 с тази така любима моя песен! Разбира се, в по-слаб вариант, обаче текста много ми харесва. Най-вече фразата "През старите ми дънки, за теб ми е" забавлява! Точно мой тип израз! :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): Абе като за първа песен - става, ще се слуша горе-долу, най-вече заради тази така любима моя фразичка! :1000 (29):

Клипът е зле. Никак, никак, ама никак не е във форма със сивия тоалет и шапка. Но пък с черните дрехи е разкошна. Може и да не е кой знае какво като изпълнител, рано ми е да си вадя изводи, но е красиво момиче със сигурност, просто малко да влезе във форма и ще е супер яка. Личи си, че е хубавичка.

Пожелавам успех на това момиче. Нека има нови таланти, напоследък ми допадат Александра, Крисия, Алекса, сега и тази е добра. Ирена не я броя за нов изпълнител, тъй като ни е позната, но също ми е на сърце. Успех! :)

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Потрес и ужас събрани в едно и 10 минути не съм го гледал и го спрях.

Клипа е 3 минути. :1000 (10):

 

Като за дебют си е много добра песента, става за слушане, и клипа не е зле.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...