Jump to content

Деси Слава или Камелия?


Деси Слава или Камелия?  

223 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Направо ги кормиш с тези постове. Бесни са, че аз съм писал същото в предните 10 години и сега кръв немат, че се пръкна друг да им го набива в тиквите. Сравнението ти е чудесно и фактологически точно, но те горките си помислиха, че ще го четат само от мен и сега са изненадани, че ги правиш на кайма със сходна на моята риторика и затова толкова искат да си те представят като мой втори ник. Не им цепи басма, 1-2 болни модераторчета отдавна са те проверили и по IP и по дестинация на писане, защото и те са обсебени да ми слагат банове, за да се отърват от моето присъствие поне за известно време.

 

За цитираното само да налея още малко масло в огъня. Деса снася поне 50% от тези участия в касата на Пайнер, а Камелия дава по 3,68 лева на излъчване, за "Неповторим", на ФЕН ТВ и Балканика ТВ, според най-новата осмивана горещо тук тарифа на 4-те телевизии на Касъмовите. И понеже е забавно да гледам отстрани как им вадиш карантиите с тези постове само да те насоча в какви посоки можеш да продължиш да им раздаваш шамари и бузките им да станат още по-червени от бой.

 

1. Еднакъв брой участия - Деса с 50% за Пайнер и 1000 лева по-евтина.

2. Еднакъв брой участия - Деса с над 70% плейбек.

3. Еднакъв брой участия - Деса с 3 клипа и дует с Галена, а Кама само с "Неповторим".

4. Еднакъв брой участия - Деса с комични и евтинджос клипчета, а Кама с още една филмова класика.

5. Еднакъв брой участия - Деса с епохална излагация и бесен плейбек на наградите.

6. Деса с няколко фотошопирани фотосесии и пълен смях след това на наградите, а Кама с убийствени кадри около "Неповторим".

7. Кама се снима всеки ден с телефона, за да се види неподправената истина, а Деса взе да се бори с анорексията след критиките.

8. Кама я снимат всякакви и навсякъде, а на Деса ги е срам да я щракнат дори на концерта в Ст. Загора, посетен от 350 души.

9. Деса я дънят Денис и Яница с гледания, а тук ни говорят за нейни някакви успехи и трафик.

10. Деса е карък - след като изпя химна на Лудогорец все едно черна котка им мина пътя и отпаднаха от анонимици от Молдова.

 

Има и още и още, край нямат мечтите на фенчетата и, както и провалите и.....

 

С всеки ден се убеждавам, че преценката ти не струва нищо, "Неповторим" е "филмова класика", а "Не го прави" и "В твоите очи" са "комични и евтинджос клипчета" - това нормално ли е....Ако "Не го прави" и "В твоите очи" не са по-добри от "Неповторим", който е една претоплена манджа за самата Камелия, то поне са на едно ниво. На Деса снимките й и във фейса, и от професионални фотосесии ми харесват повече естестически. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбираемо е, че има доста опечалени от разбитите илюзии за Деса. Но когато се каже и напише, че тя ПЯ, а на наградите и на концертчето с 350 души в Стара Загора Деса просто уби всичко детско дори в новата публика с гнусен плейбек, адвокатчетата и тук стават леки като перца, а заканите им пълен ташак. Спестете си гаврата, че наистина ставате за смях...

 

:roll1:

Кама и концертче с 350 няма да види ама ти я пращаш в Арена :3fdb8960598fa63e: Тя също е била на мн награди на плейбек, но това не се помни :3fdb8960598fa63e: Колко си прозрачен :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

С всеки ден се убеждавам, че преценката ти не струва нищо, "Неповторим" е "филмова класика", а "Не го прави" и "В твоите очи" са "комични и евтинджос клипчета" - това нормално ли е....Ако "Не го прави" и "В твоите очи" не са по-добри от "Неповторим", който е една претоплена манджа за самата Камелия, то поне са на едно ниво. На Деса снимките й и във фейса, и от професионални фотосесии ми харесват повече естестически. :)

 

Някак ми е доста странно да си ми напълнил профила с лайкове, поне по 2 на седмица и сега да ми се изказваш неподготвен. Верно е, че в рамания забелязват някой само като спори с Фокс, но твоето е остър дефицит на логика. Да, проектчетата на Деса са евтини и крадени, а когато Кама направи своя, Андра, Галена и Цура се хвърлха на амбразурата да ползват нейните режисьорски похвати, идеи и дори манекени. Когато най-ревностните последователки на Кама в клипирането са така настървени, айде да не ми буташ Деса между шамарите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някак ми е доста странно да си ми напълнил профила с лайкове, поне по 2 на седмица и сега да ми се изказваш неподготвен. Верно е, че в рамания забелязват някой само като спори с Фокс, но твоето е остър дефицит на логика. Да, проектчетата на Деса са евтини и крадени, а когато Кама направи своя, Андра, Галена и Цура се хвърлха на амбразурата да ползват нейните режисьорски похвати, идеи и дори манекени. Когато най-ревностните последователки на Кама в клипирането са така настървени, айде да не ми буташ Деса между шамарите.

 

Защо си мислиш, че нечие настървение срещу Камелия е плод на злоба или завист? Да, ''Неповторим'' е добър проект, но не е по-добра от ''Не го прави'' и ''В твоите очи''. Фактите с които работиш го показват. Жалко, че Кама не е в Пайнер за да се види това и на евентуален концерт. Колко гледания има ''Неповторим''? Песните на Деса са с много повече гледания дори от тези на Кама от периода в Пайнер. Виж дори глауването в анкетата ти показва много, само не ми казвай, че някой нарочно е гласувал за Деса, защото разликата е голяма. Клипа на ''Неповторим'' е от типа на тези на Андреа и определено не е нещо невиждано.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо си мислиш, че нечие настървение срещу Камелия е плод на злоба или завист? Да, ''Неповторим'' е добър проект, но не е по-добра от ''Не го прави'' и ''В твоите очи''. Фактите с които работиш го показват. Жалко, че Кама не е в Пайнер за да се види това и на евентуален концерт. Колко гледания има ''Неповторим''? Песните на Деса са с много повече гледания дори от тези на Кама от периода в Пайнер. Виж дори глауването в анкетата ти показва много, само не ми казвай, че някой нарочно е гласувал за Деса, защото разликата е голяма. Клипа на ''Неповторим'' е от типа на тези на Андреа и определено не е нещо невиждано.

 

Защото "Неповторим" го крадат от Пайнер, а не елементарната кражба на Анна Седокова. Пайнера плати на Нанков дори, да направи същия клип на Фики ("Душа"), за да е като на Кама. Такива са стандартите, които налага "чипровската". И да, настървението срещу Камелия е плод точно на реваншизъм (фирмен, фенски, на колеги), за хилядите унижения, които направи на надутите пачи през годините. Не е нужно да имаш 3 висши, за да го констатираш. Но преходният период приключва. Скоро Кама започва по-активна издателска дейност, а Пайнер не позволи на завистта във фирмата, да даде аргументи на хейтърската реваншистка вълна.

 

Няма концерт за 25 години

Няма турне лятото

Няма самостоятелни изяви

Няма нищо, освен клякане пред Цеца и Миро

 

Затова са бесни тук. Затова плюят Кама. Затова търсят обект, върху който да си излеят мъката. Не е ли очевидно?

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Неповторим" е филмова класика и Камелия ще прави концерт в Амрееец....ХАУАХАХАХА Ето защо си обект на присмех и подигравки... :roll1: :roll1: :roll1: За ония евтин клип в хотел ли ставаше въпрос? ХАХАХА НЕ мога с тебее....Тая анкета и хита на Деса те правят тотално неадекватен... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото "Неповторим" го крадат от Пайнер, а не елементарната кражба на Анна Седокова. Пайнера плати на Нанков дори, да направи същия клип на Фики ("Душа"), за да е като на Кама. Такива са стандартите, които налага "чипровската". И да, настървението срещу Камелия е плод точно на реваншизъм (фирмен, фенски, на колеги), за хилядите унижения, които направи на надутите пачи през годините. Не е нужно да имаш 3 висши, за да го констатираш. Но преходният период приключва. Скоро Кама започва по-активна издателска дейност, а Пайнер не позволи на завистта във фирмата, да даде аргументи на хейтърската реваншистка вълна.

 

Няма концерт за 25 години

Няма турне лятото

Няма самостоятелни изяви

Няма нищо, освен клякане пред Цеца и Миро

 

Затова са бесни тук. Затова плюят Кама. Затова търсят обект, върху който да си излеят мъката. Не е ли очевидно?

:pokey:

Забравихме как Кама споделила на Нанков идеите си за години напред, той ги реализирал с Цура Янева :3fdb8960598fa63e:

 

Пайнер нямат, а Кама има концерт, турне, не клечи на никой, на нея и Мадона би й клечала :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма концерт за 25 години

Няма турне лятото

Няма самостоятелни изяви

Няма нищо, освен клякане пред Цеца и Миро

 

Затова са бесни тук. Затова плюят Кама. Затова търсят обект, върху който да си излеят мъката. Не е ли очевидно?

 

Къде ви е турнето бреееееееееееее? :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото "Неповторим" го крадат от Пайнер, а не елементарната кражба на Анна Седокова. Пайнера плати на Нанков дори, да направи същия клип на Фики ("Душа"), за да е като на Кама. Такива са стандартите, които налага "чипровската". И да, настървението срещу Камелия е плод точно на реваншизъм (фирмен, фенски, на колеги), за хилядите унижения, които направи на надутите пачи през годините. Не е нужно да имаш 3 висши, за да го констатираш. Но преходният период приключва. Скоро Кама започва по-активна издателска дейност, а Пайнер не позволи на завистта във фирмата, да даде аргументи на хейтърската реваншистка вълна.

 

Няма концерт за 25 години

Няма турне лятото

Няма самостоятелни изяви

Няма нищо, освен клякане пред Цеца и Миро

 

Затова са бесни тук. Затова плюят Кама. Затова търсят обект, върху който да си излеят мъката. Не е ли очевидно?

 

Тук не говорим за Пайнер дали ще има концерти или не. Става на въпрос за Деса или Камелия. В желанието си да се изкараш прав се отклоняваш от темата.

Какво общо има пък клипа на Фики? :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде ви е турнето бреееееееееееее? :roll1:

 

При трите клипа на Камелия, при новия й албум, при книгата й и при концерта в Арена.. :roll1: Не разбра ли, че платената ку"ва е въздух под налягане и нищо няма да направи.. :Д

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото "Неповторим" го крадат от Пайнер, а не елементарната кражба на Анна Седокова. Пайнера плати на Нанков дори, да направи същия клип на Фики ("Душа"), за да е като на Кама. Такива са стандартите, които налага "чипровската". И да, настървението срещу Камелия е плод точно на реваншизъм (фирмен, фенски, на колеги), за хилядите унижения, които направи на надутите пачи през годините. Не е нужно да имаш 3 висши, за да го констатираш. Но преходният период приключва. Скоро Кама започва по-активна издателска дейност, а Пайнер не позволи на завистта във фирмата, да даде аргументи на хейтърската реваншистка вълна.

 

Няма концерт за 25 години

Няма турне лятото

Няма самостоятелни изяви

Няма нищо, освен клякане пред Цеца и Миро

 

Затова са бесни тук. Затова плюят Кама. Затова търсят обект, върху който да си излеят мъката. Не е ли очевидно?

 

"Душа" била копие на "Неповторим...Ти ненормален ли си...Деса била крадла и не знам си какво, дрън-дрън...Дай ми оригиналът на "Не го прави" или замълчи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук не говорим за Пайнер дали ще има концерти или не. Става на въпрос за Деса или Камелия. В желанието си да се изкараш прав се отклоняваш от темата.

Какво общо има пък клипа на Фики? :mf_surrender:

 

Всичко има общо. Не виждате ли пунтирането, за да се размият впечатленията от най-добрия клип за 2015 - "Неповторим"?

 

И да, точно за Деса и Кама става въпрос, че от миналия октомври няколко трола тук плашат гаргите със закани, за някакви неосъществени фурори на Деса. И също толкова сигурни бяха заявките им, че Кама няма да е на картата на чалгата до това лято. 9 месеца по-късно Деса е с 2 чутовни плейбек излагации, един краден клип и маниакален опит да изкара дуета с Галена свой проект. И слепите виждат, че Галена докара 90% от позитивите на клипа и дори го плати кеш, за да гледа как днес Деса най-нагло се опитва да си го присвои. А дали Кама е на картата на чалгата всеки сам да преценява щом дори лятото има заетост колкото Деса, без да дава по 20-30-50% отстъпки, както правят Пайнер от 1 юли. Какво да говорим още? Аз вече нямам опоненти тук - всички се издъниха в прогнозите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Душа" била копие на "Неповторим...Ти ненормален ли си...Деса била крадла и не знам си какво, дрън-дрън...Дай ми оригиналът на "Не го прави" или замълчи.

Идеята с кадрите във водата я има и в друг клип, но сигурно отново е идея на Кама, обаче Нанков пак не го е реализирал с нея, а си е позволил нахалството да снима първо чуждия клип и после на Деса...Тя Кама и на Нюансите е сценарист, затова и дума не обелва Фоксчо, че и за "Неповторим" също е ползвана чужда идея :3fdb8960598fa63e:

 

Клипът на 2014 е Престъпно е

Клипът на 2015 е Неповторим, няма значение, че дори в топ 3 за тримесечието не влезе :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе какво да говорим на човек, от който дори Камелия се срамува и категорично е казала да не я свързват с Фокса.. :Д:Д: ХАХА

 

Камелия вече не е на картата така или иначе. Имала някакви участия, които никой не знае къде са/какво са. Няма концерти, няма нови песни, няма нищо...АУТ както предсказах.. :mf_surrender:

 

Сигурно Кама пак ще дойде с букет на САМОСТОЯТЕЛНИЯ концерт на Деси Слава да се подмазва колко е велика Деси, както направи на промоцията й... :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичко има общо. Не виждате ли пунтирането, за да се размият впечатленията от най-добрия клип за 2015 - "Неповторим"?

:roll1: :roll1: :roll1:

Как опреди "Неповторим" за по-добър от "Пантера", "Душа", "Хей, момиче", "Не го прави", "В твоите очи"...

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1:

Как опреди "Неповторим" за по-добър от "Пантера", "Душа", "Хей, момиче", "Не го прави", "В твоите очи"...

Както определи и "Още те обичам" за по-добър от оригинала си - "Frozen" :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както определи и "Още те обичам" за по-добър от оригинала си - "Frozen" :D

 

Ама моля ти са...коя е Мадона, че да се мери с величие като Кама... :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси Слава имала само 2 фена, а Камелия 3... А резултатът в анкетата- 133 на 55... :3fdb8960598fa63e:

Значи когато в анкетата "Коя пуска провал след провал?" Преслава има 70 гласа, я зачитаме за напълно реална и обективна, а когато в "Деси Слава или Камелия?" Деса има 133 гласа, не важи... :roll1: . Сценарият на типичния Камелиев фен в Рамания!

 

И като допълнение към това, феновете на огън момичето победоностно изтъкват бързо нарастващите гледания на Яница и Галин като признак за 'върховно падение' на победителката в анкетата... и нещо май съвсем забравят, че именно те и тяхната любимка налагаха в съзнанията на хората идеята за филма "300"... Така де, сега последно кое е истината- че фолк изпълнителите си купуват гледания или че Яница и Галин са 'премазали' Деси Слава с реални бързи гледания? :whistling:

 

И като за капак на всичко, още преди така изтъкваният от тях клип на "Неповторим" да бъде скрит, той така или иначе нямаше някакви кой знае колко по-големи гледания от "Започваме на чисто". За един месец направи около 500 000 и това някои ни го изтъкваха за супер постижение... но когато Деси Слава направи 200 000 за една седмица е провала на годината! :roll1:

 

А едно от най-безумните неща е как уверено изтъкват 'ерата' на Камелия без Пайнер като по-силна от ерата на Деси Слава без Пайнер! И втората я изкарват тотално не-хитова за тези 11 години, въпреки че са мнооого далеч от истината...

 

Хитовете и успешните песни на Деси Слава без Пайнер:

"Просто забрави", "Лъжа", "Бъди добро момче", "Забрави за мен", "Нежна дрога", "Истински щастливи", "Жадувам", "Знам, че боли", "Не си ми спешен", "Неприлична", "Казваш, че ме обичаш", "Нещо по-така", "Невъзможно е да спрем", "Схемата", "Някой ден", "Лудост е", "Регетон и малко чалга", "Never End", "Катастрофа", "Черен сняг", "Два магнита", "My Pleasure, My Pain", "Искам те пак", "Най-неправилния мъж", "I Like", "Не искам без теб", "Моето друго аз", "Only One", "Мръсни поръчки", "Пусни го пак", "Мойто зайче".

 

Хитовете и успешните песни на Камелия без Пайнер:

"Неповторим". :roll1:

 

А най-забавното е, че дори и да отпишем половината от изброените песни на Десислава (както навярно Камелиевите веднага биха направили), останалите си остават непоклатимо доказателство, че тя е била мноооого по-успешна без Пайнер. Но то поначало си е абсурдно въобще да се прави някакво такова сравнение между най-доказалата се изпълнителка без компания... и поредната, която тепърва тръгва да се пробва да е като нея.

 

И като за финал... не е безврата! :roll1:

 

Desislava-nagradiNov-folk.jpg2c667689d90.jpg

 

Доста доказателства и неопровержими твърдения, а? А да познаем ли сега как ще отговорят феновете на Камелия? Както винаги! :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Забрави за мен" без клип оглавяваше 1 месец 50-те най и то в период, в който имаше адски силни песни и хитове. Коя песен на Кама без клип и ротация е имала подобен успех?
Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичко има общо. Не виждате ли пунтирането, за да се размият впечатленията от най-добрия клип за 2015 - "Неповторим"?

 

Фокси, точно ''Неповторим'' няма как да е клип на годината. Има голяма конкуренция. Дори ''Душа'' на Фики е по-добър. Ще го наредим сред добрите, но най няма как да бъде.

За плейбека на концерта няма да отричам, но нима Камелия не е имала изяви на плейбек? Да, Деса си го позволи, но ако ги изпариш двете да пеят много бързо Деса ще скрие шапката на Камелия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кво има да се отговаря на болни фантазии? Ама веднага като преброих че "феновете" на безвратата са два, нещо се събудихте и си организирахте присъствие поне.

 

Айде, майната и на Камчия. да разгледаме табуретката извън светлината на други изпълнителки. Като е била тооооолкоа успешна и хитова и незнам си кво още, като е покорила върховете на всички възможни измислени класации, които се цитират, като е по-напред във всички глупави и безсмислени форумни анкети, що накрая пак клекна пред Митака? Ей на тоя един единствен въпрос ми дайте някъф смислен и сдекватен отговор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото трябва реклама и за най-добрата.

Пайнер е фактора в България .По рано и Фен тв ставаше и имаше хитове Но от 6 години е дъното.

Затова е там.За реклама.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фактите са едни :

Камелия има повече участия , повече изяви на големи мероприятия , повече бисове , по-големи хитове , дори доста повече награди , за капак -има и повече реклами с нейното лице , била е водеща не на 1 предаване ...следователно като продукт и търсене е доста пред Деса , която се буташе по риалитита и правеха 100 кила , че била евтина и безврата куррва , и че не знае столицата на Италия , хем безврата , хем проста . А тука някой много го боли от новия псевдоним на безвратата -чак качва снимки да и се види , че имала врат !!! ХАХАХАХХАХАХА

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...