Jump to content

Деси Слава или Камелия?


Деси Слава или Камелия?  

223 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

че кой те кара да го четеш,та даже да ми опонираш1000%20(29).gif

Признал съм я само за едно-има таланта да забавлява хората (къде с ръсене на цинизми,къде с трите хита) по дискотеките.Нищо друго

И да има няколко хита от преди век.Ето признах

Хепи?

 

;)

 

Спрете се с тея участия..:Д Рени, Вероника, Амет, Сашо Роман постонно имат..:Д Изобщо това не е единствения показател.. Не всички са умряли за всяко участие, като Камелия.

Аз не мога да разбера как може някой да е фен на Камелия, само като си помисля за нея се сещам за нещо мрачно, черно, злобно, негативна енергия яко. Нейна песен в нас не бих си пуснал никога... :mf_surrender:

Е, имат, ама не чак толкова. А защо мислиш, че е злобна?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че Камелия има само една вечна песен, която е над тези на Десислава- "Луда по тебе". Успя да я наложи както трябва в златни години за жанра, както казва Сашо. НО останалите й класики не мисля, че са кой знае колко по-високо спрямо тези на Десислава. "Няма шега", "Ти си", "Защо повярвах"... ами и тях успя да ги наложи добре, но не мисля, че "Две сърца", "Мъжете всичко искат" и "Бели нощи" са под тях. И хич не подценявайте "Някой ден"- тя е доказателството, че Десислава продължаваше да създава вечни мега хитове години след пик-а си в Пайнер. Просто трябва да се сети да пее всички тези често по големи концерти- както виждаме, дори и в не-златните времена на фолка все още може да има супер успешни концерти със стабилни приеми, като РД-то в края на миналата година. Никой не е казал, че времето за доказване на вечните хитове е само и единствено 2003-2006. Може и в 2014, а ако идеите, които в момента се оформят в Пайнер се реализират... може и до края на 2015 да си имаме едно доста голямо и различно събитие.

 

А за участията- кога ще разберете, че не си актуален само ако постоянно те канят да ходиш да пееш по клубове? Десислава и Камелия имат горе-долу еднакъв брой участия, който им е достатъчен. Аз не мисля, че самата Десислава се бута да има повече, за Камелия не знам. Но какво правят двете оттук нататък? Ами вижда се какво правят- Деси Слава направи различна песен със супер клип, и двете страшно одобрени... после взе участие в баладата на годината, след това двете с Идола на годината разбиха с тотален хит... а сега, колкото и да не ви се вярва, и най-новият й уж слаб сингъл започва да набира скорост. Има си милиони гледания на всичко, пуснато досега, а най-вероятно и "Започваме на чисто" ще ги натрупа лека-полека. Влиза в ТОП 3 на всички класации- от седмични до тримесечни. А на някои места беше номер 1 със завиден брой точки, показващ, че не само феновете са гласували.

До всичко изредено, не мисля, че Камелия и "Неповторим" са чак толкова силни. Ще я видим какво ще направи с "Добре дошла", но към този момент Десислава е сред най-актуалните, а Камелия се опитва да бъде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спрете се с тея участия..:Д Рени, Вероника, Амет, Сашо Роман постонно имат..:Д Изобщо това не е единствения показател.. Не всички са умряли за всяко участие, като Камелия.

Аз не мога да разбера как може някой да е фен на Камелия, само като си помисля за нея се сещам за нещо мрачно, черно, злобно, негативна енергия яко. Нейна песен в нас не бих си пуснал никога... :mf_surrender:

Не ,.нямат участия . А и да имат пеят за 500 лв . Говори с факти , ако ти е трудно , просто не си смучи от пръстите съчинения на въображението ти :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не разбирам каква е идеята на спора.Ако не беше почти еднаквият им старт, кариерите на двете са много различни.

 

Едната напусна в своя пик, реши да се доказва и изкарваше страхотни проекти през първите години.След, което последваха поредица от тъпи ходове, компромисни песни, сериозна набутвация с телевизия.Интереса намаля, работата намаля, парите предполагам също и тя реши да се завърне в играта(както тя каза).Дали това ще доведе до нещо добро, предстои да разберем.За сега нещата са на кантар.

 

Другата 15 години си работеше за този момент.Отгледа си хитовете и дойде време тя да си гледа живота и те да я хранят.Не смятам, че актуалните хитове при нея са от значение, нито ще повлияят на участията и.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съсипвате форума с тая дискусия.

Постигнахте това да ме отвратите от Деса! А толкова ми харесваше Пусни го пак...

Колкото новите й песни са боклуци, толкова и тя ми опротивя покрай вас.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съсипвате форума с тая дискусия.

Постигнахте това да ме отвратите от Деса! А толкова ми харесваше Пусни го пак...

Колкото новите й песни са боклуци, толкова и тя ми опротивя покрай вас.

 

 

На мен другата ми опротивя...
Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не оспорва гласа и . Но като име просто не е най-голямата , прекалено много изпусна от пика на поп-фолка . Колежките и години наред бяха отразявани и имаха поле за изява - тогава когато се тачеше тая музика , Деса беше тотален аутсайдер след 2007 . Просто никой не се интересуваше от нея . Освен , че пропусна турнета, награди и т.н.т . олекна много и като име . Да идеш там където ти изтриха продукцията и те плюха години наред , да идеш там -дето ти наложиха забрана да си.ползваш псевдонима и ти подариха наградите на други ( добре , че Камелия ги направи на гъз на въпросните награди , че да я отсрами) .. това е огромна гавра с Деса . И накрая се връща да кляка , баси неуважаващата себе си личност ...

Защо да е гавра? Изобщо в живота ти присъстват ли понятия като "прошка", "заравяне на томахавката" и други от сорта? Трябва ли човек като е имал проблеми/разправии/нерабирателсво/обида, ако щеш с някого, да мрази цял живот? А и това да зачеркват напусналите изпълнители си е практика на "Пайнер". Разликата с Десислава е в това, че тя беше в пиковия си момент и съвсем изненадващо ги заряза. Забраниха й да ползва псевдонима си и "подариха" наградата й на Камелия. И какво от това? Впоследствие всичко това се оталожи във времето и защо да не си стиснат отново ръцете. Това между другото е един от малкото добри ходове, които Десислава е правила. Защото и тя самата си се знае, че отнесена от вихъра и продължавайки да си се самопродуцира както в последните няколко години, съвсем щеше да я втаса, пускайки по една песен на година. А сега иска или не няма как да си позволи този мързел, който я беше налегнал основно след 2008-ма. Дори и да не случи на добро парче както е сега със "Започваме на чисто", не губи кой знае колко. Нали след няколко месеца ще пусне друго. А и нека тази песен й е провал, тъкмо да види Десислава, че не й отиват такива посредствени проектчета. Е, ако й стигне толкова акълът, де, хах... 1000%20(29).gif

 

Аре, бе, хора, какво толкова сте се впрегнали в един супер безсмислен спор? Всеки да си се радва на своята и да не бъде толкова озлобен към другата. Така или иначе двете са супер различни и постоянните противопоставяния са доста тъпи, особено пък като започнете всички да се палите толкова... ;)

 

:Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

 

 

:Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как ви се пишат тия фермани да им обяснявате на някви кое е хубава музика и кое не,коя е певица и коя многоклатена бездарница.Нека слушат гаргите, а ние да им се смеем на мега лошия вкус хахахах

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как ви се пишат тия фермани да им обяснявате на някви кое е хубава музика и кое не,коя е певица и коя многоклатена бездарница.Нека слушат гаргите, а ние да им се смеем на мега лошия вкус хахахах

 

Не че нещо, но вярвам, че повече като бройка са клатили Деса.

 

Човек в модерното общество не би трябвало да използва понятие като "лош вкус", защото такова нещо не съществува. За един едно е хубаво, за друг друго, но всички сме хора, тоест всички сме равни, никой не е по-висш, че да определя кое е по-хубаво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Музикално всички чуваме еднакво....грачене или пеене.

 

За теб е грачене, други явно ги кефи как изпява нещата, щом толкова са ѝ слушани, слушани песните. Щом ходят по участия, щом са доволни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За теб е грачене, други явно ги кефи как изпява нещата, щом толкова са ѝ слушани, слушани песните. Щом ходят по участия, щом са доволни.

 

Зарежи. Такава крайна злоба е сериозен симптом...

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я пуснете тази анкета из столичните заведения да видите дали Деска глас ще отчете?! :whistling:

 

 

Колкото за хитовете - тук и двата ви любими критерия са налице! Деса от 5те и спрягани за много големи, само една е със сериозни гледания, докато при Камелия 5-6! Да не говорим, че и по ретро звучи три пъти повече, на обикновена вечер поне 2 нейни ретро песни звучат, докато Деса я я пуснат със стара, я не... :confused:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не оспорва гласа и . Но като име просто не е най-голямата , прекалено много изпусна от пика на поп-фолка . Колежките и години наред бяха отразявани и имаха поле за изява - тогава когато се тачеше тая музика , Деса беше тотален аутсайдер след 2007 . Просто никой не се интересуваше от нея . Освен , че пропусна турнета, награди и т.н.т . олекна много и като име . Да идеш там където ти изтриха продукцията и те плюха години наред , да идеш там -дето ти наложиха забрана да си.ползваш псевдонима и ти подариха наградите на други ( добре , че Камелия ги направи на гъз на въпросните награди , че да я отсрами) .. това е огромна гавра с Деса . И накрая се връща да кляка , баси неуважаващата себе си личност ...

 

Виждаш ли, че можеш и да не си толкова злобен...;)

 

Аз съм съгласен с някой неща...Деси Слава наистина пропусна много силни години за поп-фолка в Пайнер и то точно турнета, концерти, награди, много спонсори, така се забравиха някой от златните й хитове. Аз също бях против Деси Слава да се връща точно сега, когато като цяло е някакво несигурно време. Но е смешно когато се пренебрегват факти, като това, че Деси Слава сама имаше МНОГО успешна кариера в първите години без Пайнер, албуми, концерти, изяви. Направи уникални албуми като "Любовта е само чувство" и 'Сладки сънища", едни от най-добрите в жанра. Камелия без Пайнер просто има някакви участия и нищо друго не се случва, изобщо не може да се мери с Деси Слава БЕЗ Пайнер.. :mf_surrender:

 

Единствено в последните няколко години Деси Слава се изгуби, но никой не може да отрече успехите през годините, когато беше сама, без телевизия, без ротация, без богат мъж. И все пак според мене, можеше и да остане сама и просто да подпише с Пайнер само за ротация и дуети, защото тя 11 години беше сама, можеше да си продължи така, както и да си прави поп песни по поп телевизиите.

 

При Камелия въобще не е розаво положението..Тя се държеше единствено на стари песни, изпълнявани по концертите и турнетата на Пайнер-сега като го няма това е изгубена на 100%, защото освен, че няма да ги пее по концерти, всичко е изтрито от тубата и ще стане точно както със старите песни на Деси Слава...

 

ПП И никой тук не знае договора на Деса, може да е подписала на мноого по-различни условия и аз съм сигурен в това. Въобще нещата може да не са така както ги мислим. След 11 години сама, едвали ще си дава много от хонорара, това не би го направила..;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Из столичните заведения отдавна е забравена.Само по ретро партита.Иди в найт флайт и ще се убедиш.Като чуеш Деса да не ти стане тъпо хаха

 

Не, не я чувам нито там, нито Син Сити, нито в Студентски, нито в другите градове. Освен пригласяйки на Галена в дуета, никаква я няма по трасето... :crybaby:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Инп, малки деца успяват да вложат повече мисъл оттебе в нещата които приказват/пишат.

Първо, ко сме били гледали участията, ама пак пееш същата песен - Деса имала мноооооого участия, откакто е пак в Пайнерския кокошарник, Камелия, видиш ли, нямала, едвам кретала и си седяла вкъщи да си чеше оная работа. Пък ако ги преброим - една и съща бройка. Ретро партита ли, не са ли, е без значение. Щом е поканена, начи има за кво. Сам си противоречиш просто. А разликата в хонорара в полза на Камчия, и това че от по-малкия хонорар бездарната табуретка снася на Митьо, нещо го пропускаш, щото никак не ти е удобно. И 10 лв да му снася, пак изкарва 1010 лв по малко от чипровката.

 

Като сигнахме до договора и отчитане на Митьо, може и да са забравили да ми пратят копие, ама мога да направя информирано предположение на базата на разни информации за актуалното положение в Пайнер. Както ти се изрази, там се работи така - или снасяш минимум половината, а много вероятно болшинството снасят и повече, или седиш в 19та глуха. На който не му изнася, да си ходи, точно както направи чипровката. Откъв зор Димитров ще взема Деса на някви по-различни условия, за да може да яде от неговата част от баницата ли? Щот му е стара тръпка ли? Смях в залата просто.

 

От Пайнер тепърва ще има много напуснали, само да им минат датите по договорите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха пратеник на Фокси, къде видя да напиша, че Деси Слава имала повече участия или Камелия. Аз не съм гледал НИКОГА коя колко участия има и къде, нито някога съм ги броил. Нито знам коя, колко взима. Аз няма да гадая като повечето. Но се прекалява с тия участия на Камелия. Първо тя НЕ може да пее, от там нататък участието е буфосинхронада, има изтъркани лафчета по участия, а и уби всичко с мангалите от Монтана и това жалко подобие на оркестър с което "изпълняват" някакви нечленоразделни фрази..

 

Скоро моя позната беше на участия на Камелия, каза че пяла куп неизвестни песни и грачела ужасно, докато крещи по време на песните и говори...За Деси Слава поне знам, че отивам на участие на ПЕВИЦА!

 

ПП Хммм интересно, че в нета освен с Луда по тебе и Защо повярвах не намирам други клипчета от участия на Камелия..защо ли .. :Д

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...