Jump to content

Деси Слава или Камелия?


Деси Слава или Камелия?  

223 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Ам само да попитам, нали "новия потребител" не беше фен на Камелия и тя му била към края на списъка?? АХХХХХХХААА ФОКСИ, СПРЕТЕ ДА СE ИЗЛАГАТЕ, НАИСТИНА!!! С нови никове, няма да я заобичаме, само ви се смеем още повече!!Това с новия ник наистина е голям резил..

 

1) Аха. Ама по-точно съм казвал, че ме боли фара за Камелия, и още по-точно, че я толерирам с четвърт идея по-вече от останалата паплач в жанра в момента. Просто ме дразните ти, лукас и разни други от вашия тип дето само сипвате на разни други, за да изпъкне Деса. Мен не ме интерусва на кой сипвам, мога да сипвам на Деса, на Преса, на Ваната, на леля Ванче, на русенската прима от Две Могили и така нататък. Някой ден може да стигна и до Кама, при подходящ повод, в момента такъв няма. А вашата безкрайна наглост, особено твойта, съвсем закопава вашата "любима" безвратата и хората които са я харесвали, са на път да се откажат от всякакви такива неща. Аз примерно много съм и се кефел на времето, ама виждаш резултата. Със сигурност когато слушах поп-фолк особено активно, бях по-голям фен на Деса от Камчия. В момента съм готов да се запиша във фен клуба на чипровката, само и само да ви е гадно, толкова ме дразните с тоя безсмилен спор и постоянно бутане на бездарната.

 

2) Много ти се иска да съм фокса/цветин или тн, та ако искаш си го мисли. За мислене пари не взимам, само от офиса на Камс ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е как... средно по 6 ги прави на месец. Видинският нали се хваща с мен на бас, че щяла да има 10 плюс без ПАЙНЕР. И когато накрая мина 6 месечния ни облог и стана време за резултати, започна да лансира идеята, че Кама имала 8-9 участия, само че почти винаги 2-4 от тях са благодарение на ПАЙНЕР.

 

Облогът беше някой от двама ни да напусне форума... да виждаш видинският наглец да напусна? Да си признае невежата ГРЕШНА прогноза?

 

И Сашо му приглася с неверни факти, заблуждава и си мисли, че някой в тоя форум му вярва.

 

Тук има 4 камелийни трола - Фокса, Сашо, Хоти и youtobe. На този етап, чета само Сашо, другите съм им блокирал постчетата. Все пак един от групата трябва да го следя, щото те са като свински черва... тръгва от Цветин и минава по веригата от 4 фена... като третият е преходен - ту го има, ту го няма.

 

От време на време Иванхое се мъчи да лансира чипровската и толкоз. Това е диаспората на КАма в тоя форум. ЗАтова явно новата тактика е да регват нови профили и да ги развиват. :mf_surrender:

Абе човек излез си от филма моля ти се ... Били сме на заплата в Камс продакшън , честно доста трябва да си луд да си мислиш такива твърдения , но няма кво да ти се оправдавам .

Нещо неразбралия и неподготвения май си ти . От началото на юли до сега участията на Кама - цитирам ти дословно от официалната и страница :

 

03.07.2015 - Син сити София

12.07.2015 - Котън клуб София

17.07.2015 - Ревю София

20.07.2015 - Плаза София

23.07.2015 - Сикрет Царево

26.07.2015 - Плаза Бургас

30.07.2015 - Галакси Пловдив

31.07.2015 - Сикретд Стара Загора

 

След , като ги преброиш ( и провериш) можеш да ми напишеш , ти при кого си на заплата ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

И как точно хората намразвали Десислава като резултата продължава да расте в нейна полза. При почти тройна разлика нямате ли достойнство Камелотите да влизате тук и да виждате всеки ден кой е по предпочитан. Не ви листигат униженията по всички параграфи? Колко още може да поемете?

 

И сега не Деса, а Десови сме ви виновни. Дразнили сте се как сме я били набивали... Колко нелепо изглжда всичко острани, нямате си и предсава. Ама така сте вие форумните плъхове. Десови единствено са се кефили на това, че Деси е активна. Никъде не са претендирали за някои от нещата, които пишете. Не ги интересува мнението ви. И имат право да пишав своето - за това е форума. Спрете да четете постовете им и да ги цитирате като ви бъркат в дупетата. Как може да злобеете така, че някои се кефи на изпълнител, който явно вие не харесвате.

 

И последно - нито вие, нито Камелия сте праймтайммммм :3fdb8960598fa63e: Докато новата песен на кака ви Деса вече гръми по морето и в студентски град

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

И как точно хората намразвали Десислава като резултата продължава да расте в нейна полза. При почти тройна разлика нямате ли достойнство Камелотите да влизате тук и да виждате всеки ден кой е по предпочитан. Не ви листигат униженията по всички параграфи? Колко още може да поемете?

 

И сега не Деса, а Десови сме ви виновни. Дразнили сте се как сме я били набивали... Колко нелепо изглжда всичко острани, нямате си и предсава. Ама така сте вие форумните плъхове. Десови единствено са се кефили на това, че Деси е активна. Никъде не са претендирали за някои от нещата, които пишете. Не ги интересува мнението ви. И имат право да пишав своето - за това е форума. Спрете да четете постовете им и да ги цитирате като ви бъркат в дупетата. Как може да злобеете така, че някои се кефи на изпълнител, който явно вие не харесвате.

 

И последно - нито вие, нито Камелия сте праймтайммммм :3fdb8960598fa63e: Докато новата песен на кака ви Деса вече гръми по морето и в студентски град

 

Ай метни едно око страница две назад, и пак коментирай. За Десови незнам, ако просто си се кефеха на Деса щях да съм ги оставил на мира отдавна. Ама неееее, Лукас и трибуквието особено мн умиргат ако ш става въпрос за Деса, да става въпрос за Деса и видиш ли как безвратата била горе на черешата, а Камчията едва ли не мре в кофите (според техните дума). не спряха да мелят по адрес на чипровската.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ай метни едно око страница две назад, и пак коментирай. За Десови незнам, ако просто си се кефеха на Деса щях да съм ги оставил на мира отдавна. Ама неееее, Лукас и трибуквието особено мн умиргат ако ш става въпрос за Деса, да става въпрос за Деса и видиш ли как безвратата била горе на черешата, а Камчията едва ли не мре в кофите (според техните дума). не спряха да мелят по адрес на чипровската.

Както виждаш аз съм регистриран доста преди теб, така че това, което ИНП и Лукас пишат е в резултат на това, което Фокси е писал 10 години по форуми. И двете са дълги години на сцената и двете имат много трелки за дялкане.

И в интерес на истината ДесиСлава е доста по актуална в момента и затова Камелотите избухвате с толкова злоба и обидна терминология. Преди години кгоато бе обратното, Десови така драпахме и обиждахме Камата. Дори и по това си личи - чиста психология и обяснимо човешко поведение

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Към 2015 Кама е долу Деса е над нея.Факт!

Пък ако искаш го признавай .

 

Няма такова нещо. Десислава изобщо не върви в Пайнер така както си мислеше и както едва ли не обяви.

Последната й песен си е провал, виж, за "Не го прави" бих я наградил дори.

Дръпнала е много малко пред Камелия заради Галена, иначе вече старите никой не ги бръсне.

Нека да изкара и Камелия лятното си парче, пък тогава да се спори. А и Фокса отвсякъде ви цака още с пускането на тази тема, защото къде е смисълът да се сравняват двете - съвсем различни са, песните им са в различно звучене, феновете и т.н., но вие го правите и по този начин Кемсито е доста вървежна тук както се вижда. :1000 (29): Тоест, сравнявайки Камелия с ултра успешната ДесиСлава в Пайнер - говори само хубаво за първата, все пак не я сравнявате с Джина Стоева. :1000 (29):

 

Иначе разни мошеници в живота са мошеници и в мнението си, така че няма нужда и от такива в тоя форум. Напълно ненужно. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пачо що последната година си станал като стара мома.Голям мрънкалник и все негативни постове .Отдавна исках да ти го напиша.Прави впечатление.Нещо си неудовлетворен.Не го пиша да те засягам.

По темата.Кама не е хич актуална от около 8 години.Така, че няма база на сравнение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както виждаш аз съм регистриран доста преди теб, така че това, което ИНП и Лукас пишат е в резултат на това, което Фокси е писал 10 години по форуми. И двете са дълги години на сцената и двете имат много трелки за дялкане.

И в интерес на истината ДесиСлава е доста по актуална в момента и затова Камелотите избухвате с толкова злоба и обидна терминология. Преди години кгоато бе обратното, Десови така драпахме и обиждахме Камата. Дори и по това си личи - чиста психология и обяснимо човешко поведение

 

Точно с тия двамата не е в резултат от фокса. Регистриран съм от скоро, да, ама следя форума от доста време. Конкретно с случая с трибуквеника, горе долу от първия пост хейти Камелия с повод и обикновено без. Може би има някво лично отношение. А лукас от известно време му приглася с чиста проба хейт, може би е анти-камчия по принцип и се възползва че има на кой да приглася.

 

А да се изтъква Деса посредством умаловажаването на чипровката не е начина просто. Тя може и да няма няква актуална продукция, но това в никой случай не я прави бита карта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пачо що последната година си станал като стара мома.Голям мрънкалник и все негативни постове .Отдавна исках да ти го напиша.Прави впечатление.Нещо си неудовлетворен.Не го пиша да те засягам.

По темата.Кама не е хич актуална от около 8 години.Така, че няма база на сравнение.

 

Че то и ти мрънкаш по цял ден тука. Забранено ли стана? :1000 (29):

Не си ми следил постовете - 50/50 са, а мрънкам щото нищо свястно не правят и Пайнера потъва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И как точно хората намразвали Десислава като резултата продължава да расте в нейна полза. При почти тройна разлика нямате ли достойнство Камелотите да влизате тук и да виждате всеки ден кой е по предпочитан. Не ви листигат униженията по всички параграфи? Колко още може да поемете?

 

И сега не Деса, а Десови сме ви виновни. Дразнили сте се как сме я били набивали... Колко нелепо изглжда всичко острани, нямате си и предсава. Ама така сте вие форумните плъхове. Десови единствено са се кефили на това, че Деси е активна. Никъде не са претендирали за някои от нещата, които пишете. Не ги интересува мнението ви. И имат право да пишав своето - за това е форума. Спрете да четете постовете им и да ги цитирате като ви бъркат в дупетата. Как може да злобеете така, че някои се кефи на изпълнител, който явно вие не харесвате.

 

И последно - нито вие, нито Камелия сте праймтайммммм :3fdb8960598fa63e: Докато новата песен на кака ви Деса вече гръми по морето и в студентски град

 

Брей, защо пък си мислите, че нас от това ни боли? Нашият критерий за чалга щастие и удовлетвореност от любимката не е дали Камелия е актуална. Това е вашият. Или как да си обясня, че почти не пишехте тук за нея последните години преди да се върне в "Пайнер"? Ние ѝ се кефим заради това, което представлява като изпълнител и личност, и да пуска нови песни, които да ни кефят, което доскоро беше критика, но тази година пусна "Неповторим", която се хареса на феновете. Тя и "актуалните" никога не са играли по едни и същи правила, но не ни и бърка. Камелия отдавна е избрала да не бъде в комбина с интересите на Митака и си понесе последствията. Но като видиш какви успехи постигна, без да бъде любимка на шефа, и се замислиш какви би имала, ако беше, то си е горе-долу достатъчно удовлетворяващо. Тази година са ѝ по-скромни успехите, но явно и те са достатъчни, за да я смята Лукас за конкуренция, той сам я бележи равна на Деса, като постоянно я плюе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брей, защо пък си мислите, че нас от това ни боли? Нашият критерий за чалга щастие и удовлетвореност от любимката не е дали Камелия е актуална. Това е вашият. Или как да си обясня, че почти не пишехте тук за нея последните години преди да се върне в "Пайнер"? Ние ѝ се кефим заради това, което представлява като изпълнител и личност, и да пуска нови песни, които да ни кефят, което доскоро беше критика, но тази година пусна "Неповторим", която се хареса на феновете. Тя и "актуалните" никога не са играли по едни и същи правила, но не ни и бърка. Камелия отдавна е избрала да не бъде в комбина с интересите на Митака и си понесе последствията. Но като видиш какви успехи постигна, без да бъде любимка на шефа, и се замислиш какви би имала, ако беше, то си е горе-долу достатъчно удовлетворяващо. Тази година са ѝ по-скромни успехите, но явно и те са достатъчни, за да я смята Лукас за конкуренция, той сам я бележи равна на Деса, като постоянно я плюе.

Както казах - реакцията на Десови е впоследствие на обидите от Видинския в продължение на 9 години ипринизяването на ДесиСлава до най-голямата отрепка в жанра. Нормално е сега когато нещата се обърнаха - една се върна, а другата напусна, Десови да търсят компенсация. И ние 12 год сме подкрепяли нашата и не сме се вълнували колко актуална е, но тук не се пропускаше да отбележат колко западнала и никаква е. Дори не се замисляхте 12 години как се гради сам кариера. Е сега виждате, че не е лесно и не е прятно да се омаловажава проект на Камелия, само защото не го излъчват от Планета.

 

До утре можем да търсим кой е почнал пръв, но ако тука са останал средно интелигентни и достойни хора ще спрат да пишат помии в тази тема - говоря и за двете страни. Няма потеебител, който под афект да не е нагрубил нечия фаворитка. Важното е да има граници.

 

И да - Десови имаме едно по - високо самочувстиеот края на мин.год, защото най-накрая и по вашите критерии - нашата ще се вреди - клубове, класациим гледания. Защо да нямаме такова? В крайна сметка харесваме изпълнител с вокални възможности надхвърлящи границитена 5те най актуални в момента заедно. Ще имаме самочувствие разбира се!!!

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Без да съм фен на някоя от двете, избирам Камелия - най-вече защото двата ѝ топ-хита бият двата топ-хита на Деса. "Луда по тебе" може да е кавър, но е перла в дискографията за който и да било изпълнител, защото е най-танцувалната песен, която аз съм чувал през живота си. А какво може да противопостави на него Деса - "Две сърца", която е по мое мнение един невзрачен кавър с маниерно изпяване. Деса определено е по-талантлива, но Кама е изключително умна в управлението на кариерата си.

Тъй де, ако ще правиш стойностна музика, прави, а ако ще пускаш по-комерсиални денс парчета, поне ги прави неустоимо танцувални и "избухващи". Кама определено е успяла във второто. Деса - с някои изключения - май в нито едно от двете...

P.S. Деса, ако иска да доказва какъв разностранно надарен изпълнител е, да не го прави, като пуска "поп", както го наричат чалгарите във форума, а всъщност - бозав EDM, който е точно толкова долнопробен, колкото и на Оцко нещата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както виждаш аз съм регистриран доста преди теб, така че това, което ИНП и Лукас пишат е в резултат на това, което Фокси е писал 10 години по форуми. И двете са дълги години на сцената и двете имат много трелки за дялкане.

И в интерес на истината ДесиСлава е доста по актуална в момента и затова Камелотите избухвате с толкова злоба и обидна терминология. Преди години кгоато бе обратното, Десови така драпахме и обиждахме Камата. Дори и по това си личи - чиста психология и обяснимо човешко поведение

 

Деси Слава е един провал до момента в Пайнер. Аз съм и дал време от 1 година, в която да бъде разкрита И от новите фенчета. Това значи, че времето и свършва, на РД на ТВ Планета през декември, ако има такъв. Че както е тръгнало, Бойко Борисов и за НДК ще им спре тока. Но не само Деса е причината за мижавата си кариера пвез 2015 година. Пайнер не правят нищо за нея, както и за всички останали, защото те в момента преструктурират и главно съкращават разходи. Което ще рече, че го карат на инерция и това личи от претоплените манджи, които ни предлагат. За мен илюзиите тук свършват на концерта на Цеца в Несебър, където всичката им несъстоятелност ще лъсне така, както и след предния и концерт в Разград преди 2 месеца.

 

Не знам за какво раздувате балона "десовите", след като сами виждате неловкото положение и на Деса и на Пайнер. Реваншизмът на Митака към Камелия приключи, а това бе причината да се изтъква Деса във ведомствени рубрики. Което ви подлъга да мислите, че към Деса ще има специално внимание. Засега добре мина само на РД и то заради стари хитове и очакване. След това тотална излагация на наградите и скромничко със самостоятелните неща. Единствено Галена с дуета я държи, за да не се удави още сега. В крайна сметка всички тези усилия нейни трябваше да дадат резултат като повеме заетост и по-висок хонорар, а нищо подобно не виждаме. Дори напротив, от пролетта и паднаха участията и дори с промоциите на Пайнер е същото. Затова ние "камелотите" ви бъзикаме и затова вие "десовите" сте в бесен и смешен обяснителен режим в момента. Не искам да го казвам сега, че съм си го запазшл за дикември, но Деса май ще се окаже егати каръка за Пайнер. С нея е направо потоп.

 

п.п. Върни парите на хората. Писна ми да гледам, как те бъзикат в "Господари на ефира"....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси Слава е един провал до момента в Пайнер. Аз съм и дал време от 1 година, в която да бъде разкрита И от новите фенчета. Това значи, че времето и свършва, на РД на ТВ Планета през декември, ако има такъв. Че както е тръгнало, Бойко Борисов и за НДК ще им спре тока. Но не само Деса е причината за мижавата си кариера пвез 2015 година. Пайнер не правят нищо за нея, както и за всички останали, защото те в момента преструктурират и главно съкращават разходи. Което ще рече, че го карат на инерция и това личи от претоплените манджи, които ни предлагат. За мен илюзиите тук свършват на концерта на Цеца в Несебър, където всичката им несъстоятелност ще лъсне така, както и след предния и концерт в Разград преди 2 месеца.

 

Не знам за какво раздувате балона "десовите", след като сами виждате неловкото положение и на Деса и на Пайнер. Реваншизмът на Митака към Камелия приключи, а това бе причината да се изтъква Деса във ведомствени рубрики. Което ви подлъга да мислите, че към Деса ще има специално внимание. Засега добре мина само на РД и то заради стари хитове и очакване. След това тотална излагация на наградите и скромничко със самостоятелните неща. Единствено Галена с дуета я държи, за да не се удави още сега. В крайна сметка всички тези усилия нейни трябваше да дадат резултат като повеме заетост и по-висок хонорар, а нищо подобно не виждаме. Дори напротив, от пролетта и паднаха участията и дори с промоциите на Пайнер е същото. Затова ние "камелотите" ви бъзикаме и затова вие "десовите" сте в бесен и смешен обяснителен режим в момента. Не искам да го казвам сега, че съм си го запазшл за дикември, но Деса май ще се окаже егати каръка за Пайнер. С нея е направо потоп.

 

п.п. Върни парите на хората. Писна ми да гледам, как те бъзикат в "Господари на ефира"....

Последния път май те бяха доста лошо бъзикнати. Ако бяха излъчили целия разговор, щяха да се отеглят и в почивка. Така дроп само Минчеви можем да ги правиме . А и ти като полицай трябва да знаеш, че не са си в правото (с изкл. на 2 индивидуални ситуации.)

 

Пари не връщам :3fdb8960598fa63e:

 

А за Деса едно и също ли ще пишеме. От мойта камбанария аз виждам милиони гледания , повече участия, повече и различни проекти, номер 1 в класации. Чак след 2-3 години ще имам реално мнение на това какво е постигнала Деса в Пайнер за последните години. Сега на нероден Петко не ми се играе

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последния път май те бяха доста лошо бъзикнати. Ако бяха излъчили целия разговор, щяха да се отеглят и в почивка. Така дроп само Минчеви можем да ги правиме . А и ти като полицай трябва да знаеш, че не са си в правото (с изкл. на 2 индивидуални ситуации.)

 

Пари не връщам :3fdb8960598fa63e:

 

А за Деса едно и също ли ще пишеме. От мойта камбанария аз виждам милиони гледания , повече участия, повече и различни проекти, номер 1 в класации. Чак след 2-3 години ще имам реално мнение на това какво е постигнала Деса в Пайнер за последните години. Сега на нероден Петко не ми се играе

 

Стъпваш по тънък лед. Внимавай, че в тая държава най-много обичат да клатят тарикатите. Приятелски съвет, като от полицай виждал как свършват наистина, ама съвсем, подобни случаи на опити за елементарно шарлатанство. Не ти знам камбанарията и мирогледа за чалгата, ама нито хитове има като хората при Деса, нито участията растат, нито хонорара върви нагоре. Дори напротив, вижда се регреса и компромисите, а вече изгърмя доста патрони на халост.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последния път май те бяха доста лошо бъзикнати. Ако бяха излъчили целия разговор, щяха да се отеглят и в почивка. Така дроп само Минчеви можем да ги правиме . А и ти като полицай трябва да знаеш, че не са си в правото (с изкл. на 2 индивидуални ситуации.)

 

Пари не връщам :3fdb8960598fa63e:

 

А за Деса едно и също ли ще пишеме. От мойта камбанария аз виждам милиони гледания , повече участия, повече и различни проекти, номер 1 в класации. Чак след 2-3 години ще имам реално мнение на това какво е постигнала Деса в Пайнер за последните години. Сега на нероден Петко не ми се играе

 

Ти пък ако мислиш, че е голяямата работа, че си им казал, че не са в праймтайма и "върни телефона, ще те осъдя, че си го откраднал".. Те хората видяха как казваш "Обещавам", а после отричаш да си.

 

Деса една балада да вземе да направи, може да стане хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, Деса има повече участия от периода в който я мързеше да си намери и мислеше да връзва оня боксьорчето или къфто беше там с дете и да си го дундурка. Да, има там някви песни, колкото да не е без хич и покрай дуета с Ваната малко се чу името й. Ама чак да ги редим за грандиозни успехи е смешно, или да ги свързваме с минаването и в Пайнер

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти пък ако мислиш, че е голяямата работа, че си им казал, че не са в праймтайма и "върни телефона, ще те осъдя, че си го откраднал".. Те хората видяха как казваш "Обещавам", а после отричаш да си.

 

Деса една балада да вземе да направи, може да стане хит.

Телевизията са прави за такива консуматори като теб. Първо те излъчват това, което искат (или по скоро са изрязали). Разговора беше 10 минутен, но виждаме 50 секунди. Те имат заснети и доволни семейства затова и дума не обелват вече за почивката през кривия макарон. Другото, което е - на телефона не съм аз, а Минчо, но жълтите репортери дори не са си направили труда да разберат с кого разговарят. Дори не съм им потърсил сметка. Отразява ни се доста добре и на бизнеса, и на бъдещия ни такъв, и на контактите, които завързвам покрай това, че ни изкараха престъпна схема номер 1 на страната. :1000 (29):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слави е прав. Хората намразиха Камелия по тея форуми до голяма степен заради него и всичките жалки неща които пише.

 

 

ПП И за сведения: "новият ни потребител" е youtobe, като някой постове преди са писани и от Фокса. Предполагам идеята е на ютоб, но Фокси я е подкрепил с две ръце. И с това ми падна още повече в очите и с всеки ден доказва, че е човек-измамник, на който да не се вярва!. Информацията е 100% вярна!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе човек излез си от филма моля ти се ... Били сме на заплата в Камс продакшън , честно доста трябва да си луд да си мислиш такива твърдения , но няма кво да ти се оправдавам .

Нещо неразбралия и неподготвения май си ти . От началото на юли до сега участията на Кама - цитирам ти дословно от официалната и страница :

 

03.07.2015 - Син сити София

12.07.2015 - Котън клуб София

17.07.2015 - Ревю София

20.07.2015 - Плаза София

23.07.2015 - Сикрет Царево

26.07.2015 - Плаза Бургас

30.07.2015 - Галакси Пловдив

31.07.2015 - Сикретд Стара Загора

 

След , като ги преброиш ( и провериш) можеш да ми напишеш , ти при кого си на заплата ?

 

Меле , чакам да ми напишеш 8те участия на Деса ?! Ако ти е трудво аз ще ти ги напиша директно от ннейната страница , не от някакви мижави сайтчета... Само , че колкото и да се пъна си излизат точно -7 . Може би си и броял едната народна песен от Рожен . Ако това за теб е участие - ок , бъди хепи .

Само, че 8 е по близо до 10 ....нали се сещаш ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, Деса има повече участия от периода в който я мързеше да си намери и мислеше да връзва оня боксьорчето или къфто беше там с дете и да си го дундурка. Да, има там някви песни, колкото да не е без хич и покрай дуета с Ваната малко се чу името й. Ама чак да ги редим за грандиозни успехи е смешно, или да ги свързваме с минаването и в Пайнер

Ало, къде видя някой Десов да говори за грандиозен успех. Болни ли сте, слепи ли сте, луди ли сте или всичкото накуп. Казвам, че има развитие от положението и последните 5-6 години. Песента В твоите очи наистина постигна главозамайващи успехи, но тя е дуетна и много силна, но все пак не е стъпалото, от което има нужда ДесиСлава. Никой не може да очаква и няма такова право успехи от 2002. Те са си останали там. Има достатъчно млади и актуални имена, които да се борят за това, за което вие очаквате. Певица на годината на дали ше стане, но да постигне и постоянство в 5те най актуални изпълнителя пак няма да е зле за изпълнител с 20 год стаж.

 

ДесиСлава има готова балада по нейна музика. Казва се Поискай от мен и и силно се надявам това да е песента, която да я върне на мястото и !

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...