Jump to content

Деси Слава или Камелия?


Деси Слава или Камелия?  

223 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Ако ще ме цитирал, отговори на зададения въпрос, вместо със шикалкавене да се измъкваш, както обикновено. В случая, говоря за безвратата, Кама може и да не ми е особена фаворитка, но Деса покрай тебе и твойте съмишленици вече води класацията ми на най-противни и жалки Певачки!

 

И земи измисли нещо ново, тая теория че съм фокса дори вече не е интересна.

 

Няма какво да ти отговарям...дори не ти чета мненията.. :Д Няма теория, че си Фокса..:Д Ти си онова копиращо Фокса-youtobe. :1000 (29): Като си влезеш в ника, пак се обърни към мен..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако ще ме цитирал, отговори на зададения въпрос, вместо със шикалкавене да се измъкваш, както обикновено. В случая, говоря за безвратата, Кама може и да не ми е особена фаворитка, но Деса покрай тебе и твойте съмишленици вече води класацията ми на най-противни и жалки Певачки!

 

И земи измисли нещо ново, тая теория че съм фокса дори вече не е интересна.

 

Което говори за теб колко си ограничен, за да намразваш някой, заради това, че феновете му те дразнят... Ми мрази феновете бе.

2 от албумите, за които питаш са факт в интернет. Славатроника и испанския. Народния догодина с концерта, но както разбрахме от теб - тя не владее фолклор, така че по добре да се откаже от идеята си, а вместо това Камиту да ни изненада с такъв - може да го кръсти Хубава си моя горо и задължително на плейбек както отбелязах и по горе, за да не я осъдят за гаргара с песента

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма какво да ти отговарям...дори не ти чета мненията.. :Д Няма теория, че си Фокса..:Д Ти си онова копиращо Фокса-youtobe. :1000 (29): Като си влезеш в ника, пак се обърни към мен..

 

Не ти личи, че не ги четеш. Ма като цяло, ако си кажеш на теб кой ти плаща, за та плюеш по Камчия, ще си вляза с истинския ник.

 

Което говори за теб колко си ограничен, за да намразваш някой, заради това, че феновете му те дразнят... Ми мрази феновете бе.

2 от албумите, за които питаш са факт в интернет. Славатроника и испанския. Народния догодина с концерта, но както разбрахме от теб - тя не владее фолклор, така че по добре да се откаже от идеята си, а вместо това Камиту да ни изненада с такъв - може да го кръсти Хубава си моя горо и задължително на плейбек както отбелязах и по горе, за да не я осъдят за гаргара с песента

 

Подкрепям с две ръце идеята ти изобщо да не записва Фолклорен албум. И да, продължавам да твърдя че на основа на Клипчетата от Рожен, Деса ВЕЧЕ не може да пее фолклорно. Ако разполагаш с нещо по-актуално, бих се радвал да ме опровергаеш.

 

Аз не твърдя, че Камчия може да пее народно, ако го прави, да спре. Смятам че не би било в неин плюс, ама то си е нейна работа вкрайна сметка.

 

А по предната ти теория - би била по успешна, ако Деса не се беше опитвала и преди това да бяга от Митьо ... Като примерно реши да става американка .... Ама не случи на човек, да и вади горещите кестени от огъня ....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз предлагам пък Камчия да не записва никакви песни,без това няма кой да ги слуша.

Да си кара критическата и да не ни занимава както и прави напоследък....

 

Думите Камелия и народно в едно -моля ви се не ги споменавайте.

Виж бездарна уруспия и Камелия си е идеално :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето ви го испанския албум- може да си го дръпнете от Замунда или да отидете до испанските страни, май го е пуснала на CD там. :3fdb8960598fa63e:

 

4z275vr.jpg

 

Ето ви го английско-народния албум- може да си го купите от ТУК. :3fdb8960598fa63e:

 

7fd8779ac036369c.jpg

 

И сега какво излиза? Май криво-ляво си е изпълнила обещанията, а? :whistling: А скоро чакаме и пълноценни поп-фолк и народен албум...

Тук обаче интересният въпрос е... коя друга фолк дива ни е впечатлявала с албуми като горните два насред чалгата? :whistling: Ето едно от неопровержимите доказателства защо Десислава е ГОЛЯМА. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Криво, ляво или ги е изпълнила? Черно или червено, последно залагане?

 

Ами да отива и да се крие някъде тогава? камчия с глас, без глас е интересна на широката публика, Деса квото и да прави, тия албуми и тн си ги слуша самичка майче, никой никъде не я отразява нея!

Link to comment
Сподели в други сайтове

толкова е интересна,че повечето хора отдавна я мислят за прекратила певица...

живеете в някакъв друг свят ,иска ви се да е друго, ама навън реалността хич не ви се нрави.

 

Деса се пуска с 3 песни в дискотека,а оная добре,че са ретро хитчетата и да чуем за нея

Снощи след 4 връткат и зайчето....смятай

Link to comment
Сподели в други сайтове

толкова е интересна,че повечето хора отдавна я мислят за прекратила певица...

живеете в някакъв друг свят ,иска ви се да е друго, ама навън реалността хич не ви се нрави.

 

Тъкмо напротив, мой човек, ти, трибуквеника и разни други маргинали не можете да приемете факта, че безвратата колкото и да се пъне, е в 36та глуха, милата, а оттам няма излизане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ютуб, Как разбра, че Кама е интересна на широката публика? :Д Къде? Искам и аз да яидя.. :Д Всичките и снимки, интервюта в кенефи, вибратори и т.н са тотално игнорирани, защото се изчерпа на тая тема. :baaasmiley:

 

Самия факт, че Деси Слава е направила тоя албум с народни песни и испанския-толкова излизашни разходи и то само защото е креативна-говори достатъчно..

 

Да споменем единствените хитове на Камелия-Луда по тебе, крадена сръбска, плоска мелодия с елементарен текст. И същото за "Защо повярвах"..Тя е една от изпълнителите с най-беден и блудкав репертоар..Все крадено от сръбски бълвочи..Един опит за оригиналност няма.

 

http://mamita-bg.com/wp-content/uploads/20...D0%BA%D0%B8.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя тези албуми умишлено не ги е налагала в България, защото знае, че масата няма да ги оцени. Важното е, че по един или друг начин те са видяли бял свят т.е не може да се каже, че Десислава само си е приказвала и нищо не е правила.

Хайде отговорете на въпроса ми- коя друга прави такива албуми насред чалгата? :whistling: Осъзнавате ли въобще, че не малка част от творчеството на Десислава е музика за ценители, с която изключително малко от комерсиалните изпълнителки могат да се похвалят?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ти личи, че не ги четеш. Ма като цяло, ако си кажеш на теб кой ти плаща, за та плюеш по Камчия, ще си вляза с истинския ник.

Подкрепям с две ръце идеята ти изобщо да не записва Фолклорен албум. И да, продължавам да твърдя че на основа на Клипчетата от Рожен, Деса ВЕЧЕ не може да пее фолклорно. Ако разполагаш с нещо по-актуално, бих се радвал да ме опровергаеш.

 

Аз не твърдя, че Камчия може да пее народно, ако го прави, да спре. Смятам че не би било в неин плюс, ама то си е нейна работа вкрайна сметка.

 

А по предната ти теория - би била по успешна, ако Деса не се беше опитвала и преди това да бяга от Митьо ... Като примерно реши да става американка .... Ама не случи на човек, да и вади горещите кестени от огъня ....

Аз настръхвам като я слушам в рожен. Другото си е твое мнение. На вярно на 100 попитани, 2ма ще отрекат възможностите и. Можеш да направиш анкета да видиме имаш ли съмишленици за тази абсурдна идея. Ама да не стане като с тази анкета... После пак да виете обезумяло от загубата.

 

Смешно е да поставяш вокалните възможности на ДесиСлава под съмнение в който и да е жанр. Ще започна да цитирам любимите ви изпълнители дори какво мислят по въпроса, че нещо съвсем бягате от реалността 2 екземпляра тука... За Десиния талант са се изказали прекалено много и големи личности. От бг звезди като Азис и Слави Трифонов до чужди музиканти, които са се записали в историята поне с 1 световен успех. Дори има снимка на едно от момчетата от Блу с албума на ДесиСлава - Сладки сънища. Нашето момиче е най-голямо. Разберете го, примирете се и стига ни товарете с вашите предположения и зли намерения!

 

Галин (Пайнер) за ДесиСлава в автограф, 2015 година.

 

В музикален аспек един млад изпълнител като мен може да научи от Десислава абсолютно всичко. Това е една изключитлна широкоспектърна певица. Абсолютно няма стил, който да не изпълнява и то много добре. От много много години я знам , както аз, така и цяла България. Всичко хора знаем колко е талантлива. амбициозна, трудолюбива, постигаща целите си с труд. Едно обикновено момиче от нормално семейство, сама, с таланта си, стигнала до там, че цяла БГ да я знае. изключително талантлива. Ако трябва да говорим за разнообразие и различните стилове, за мен определено ДесиСлава не само в Пайнер, определено е най-добрата, без да искам да обидя другите колеги - има изключтелни певици. Изненадан съм от нормалното и земното поведение. Много хубав човек. Много добра, но малко наивна подхожда, но то е заради зодията - като моята - Риби. Харесва ми това, че е добър човек, защото в днешно време е голяма рядкост. Много е сърцата, съветва. Усещам подкрепа в нейно лице, което много ме радва. Много е вероятно занапред да имаме дуетна песен и много бих бил щастлив това да се случи.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъкмо напротив, мой човек, ти, трибуквеника и разни други маргинали не можете да приемете факта, че безвратата колкото и да се пъне, е в 36та глуха, милата, а оттам няма излизане.

Ако Деса е в 36-та, съзнаваш ли в коя трицифрена точно е Кама???

 

Издишате по всички араграфи - талант, актуалност, признания, гледаемост, класации

 

Смешно ни е да спорим с вас. Изглеждаме ли на хора, които се пънат за каквото и да е. Тази година спец. няма нужда да се пънем. Деси ни дава достатъчно поводи да я изтъкнем, изпъкнееемммммм

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аха. Ама не са и слушали изпълнението от Рожен, затова.

 

Тоя фирмер пиар, кво ми го цитираш? Или и ти си на заплата при Митьо и следваме партийната линия? Деса не е стока като човек, нито пък е постигнала каквото и да е сама, с таланта си. Освен ако не говорим за някъф друг талант, разбира се.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ютуб, Как разбра, че Кама е интересна на широката публика? :Д Къде? Искам и аз да яидя.. :Д Всичките и снимки, интервюта в кенефи, вибратори и т.н са тотално игнорирани, защото се изчерпа на тая тема. :baaasmiley:

 

Самия факт, че Деси Слава е направила тоя албум с народни песни и испанския-толкова излизашни разходи и то само защото е креативна-говори достатъчно..

 

Да споменем единствените хитове на Камелия-Луда по тебе, крадена сръбска, плоска мелодия с елементарен текст. И същото за "Защо повярвах"..Тя е една от изпълнителите с най-беден и блудкав репертоар..Все крадено от сръбски бълвочи..Един опит за оригиналност няма.

 

http://mamita-bg.com/wp-content/uploads/20...D0%BA%D0%B8.jpg

"Защо повярвах" е авторска, "Къде си ти", "Залеза и зората" също със сигурност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако Деса е в 36-та, съзнаваш ли в коя трицифрена точно е Кама???

 

Издишате по всички араграфи - талант, актуалност, признания, гледаемост, класации

 

Смешно ни е да спорим с вас. Изглеждаме ли на хора, които се пънат за каквото и да е. Тази година спец. няма нужда да се пънем. Деси ни дава достатъчно поводи да я изтъкнем, изпъкнееемммммм

 

Някъде в първите 35 глухи, при всички положения.

 

На мен, а предполагам и на останалите, сте им смешни. Ако безваратата ви даваше поводи да се гордеете с нея, нямаше да я сравнявате с "бита карта" (по вашето собствено мнение, което повече от очевидно е едно за цялата ви сбирщина) като Камчия

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иска ти се лелче,ама Деса дъни всяка вечер, а курнелия я няма никаква.

Бъди обективен

 

Ако ти дадеш тон за обективност, аз ще съм втория. Нещо те е яд, че Камчия и без хитове прави купон, а деса я гонят от участия, щото е празно ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Купон прави не с хитове,а с изцепки за ебане...видях.

Не ми я хвали.

Деса никога не е изгонвана от участия-сменете плочата.

Фен на Камелия каза,че е била изгонена от Екстраваганза Варна ,а ето утре вечер пак е там.Така ,че стига сте лъгали.Говорете с реални факти.

Аз съм обективен-Камелия има хитове от миналия век,има участия,прави купон-но не е актуална към 2015

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-големият проблем на Деси Слава е, че винаги се е опитвала да се докаже предимно в България. А тук хората масово не оценяват качеството, с някои изключения. Ето гледайте какви са критериите на стандартния чалга фен за успех- да излезеш като Камелия на сцената, да пееш стари хитове, да подвикваш, после да пренесеш това и в дискотеката с пияните студенти... и готово. Веселба да бъде! А междувременно Десислава нека си е новатор с опитите си да направи нещо различно от обичайното- чрез албуми като "Estoy Aqui" и "Slavatronika", с песни и клипове като "My Pleasure, My Pain", с колаборации със западни имена... Няма да се оцени така, както се оценява "Къде са ви ръчичките?"... Но тя все пак дори и в този тип чалга успехи не е толкова зле, колкото я изкарвате- има си вечните хитове, има си контакта с публиката, а на моменти дори се опитва и някаква хореография да вкарва... И на първо място- ПЕЕ.

 

Но да се върнем към проектите. Ако продукт като "Slavatronika" беше издаден и наложен от голям лейбъл в САЩ, албумът можеше съвсем реално да вземе Грами. А в България? Дори не е за коментиране как го възприемат някои... Това си е... :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пее тя, на плейбек, като обикновена статиска.

 

Тия работи, из чужбините, хубаво, издала ги е, ама така не се прави. Пускаш там нещо, и да чакаш някой да ти обърне внимание. То работа се иска, ма наша Деса я мързи да я свърши. ми да беше го промотирала най малкото, белким някой друг да го чуе освен тя и персонала на студиото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някъде в първите 35 глухи, при всички положения.

 

На мен, а предполагам и на останалите, сте им смешни. Ако безваратата ви даваше поводи да се гордеете с нея, нямаше да я сравнявате с "бита карта" (по вашето собствено мнение, което повече от очевидно е едно за цялата ви сбирщина) като Камчия

Никога не съм твърдял за Камелия, че е бита карта. Твърдя, че Камелия освен с добри клубни изяви (което далеч не е толковаголям комплимент като се има впредвид хората, на които пее) и добри видеоклипове, няма с какво да се похвали. А за напред няма и да има. Там където беше най - добра - на сцената по концерти - повече няма да я видиме. Твърдя, че ДесиСлава има повече гледаемост, по добри резултати в класации, по-добър глас, по-добра дискография, но не и че Кама е бита карта. Дори напротив. Има нужда от такива като нея, но и тя яко извърта истината.

 

И не ние я сравняваме. Ние спряхме да ги сравняваме, когато обявиха резултата в анкетата в плюс на Деса. Вие сте етзи, които не може да го преживеете и започнахте с гнусните обиди и отричане на очевадни неща.

 

 

 

А спора за участията - ДесиСлава днес добави още едно участия за юли, с което стават 9.

 

Спри вече да си натрапваш мнението - виждаме за Деса, че участията и са двойно като преди, в класациите е на мн по добри позиции от преди, по гледаемост всичко и надхвърля 2,000000. От какво да се оплаче Деса и от какво точно да се оплачем феновете и - 3 нови песни тази година, колкото прави за 2 год по принцип. Мързелива е била и тя самата си го е казвала. Стига сте си мислели, че вие сте основния критерий по който тя да работи. Тя работи за тези, които искаш да я слушат. Който не иска - прав му път!

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пее тя, на плейбек, като обикновена статиска.

 

Тия работи, из чужбините, хубаво, издала ги е, ама така не се прави. Пускаш там нещо, и да чакаш някой да ти обърне внимание. То работа се иска, ма наша Деса я мързи да я свърши. ми да беше го промотирала най малкото, белким някой друг да го чуе освен тя и персонала на студиото.

 

Аз точно за това говоря- че тя е съсредоточена предимно върху идеята да е хитова и актуална в България. А тук много трудно ще се оценят албуми като тези двата, ако ще и на всички песни да заснеме клипове. Затова трябва някак да ги налага на запад, както малко или много е правила с някой и друг клип.

 

Хайде, поздрав от мен с една от най-добрите й песни от ""Estoy Aqui"... ;)

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз точно за това говоря- че тя е съсредоточена предимно върху идеята да е хитова и актуална в България. А тук много трудно ще се оценят албуми като тези двата, ако ще и на всички песни да заснеме клипове. Затова трябва някак да ги налага на запад, както малко или много е правила с някой и друг клип.

 

Хайде, поздрав от мен с една от най-добрите й песни от ""Estoy Aqui"... ;)

 

 

 

Ми то и аз това твърдя - че капка мозък няма в главата да пристане пак на Митьо, вместо да си намери мениджър, да и върши черната работа и да и налага проектите, пък от нея да се иска само присъствие и да пее. Ама карай.

 

Тоя спор и ставнението с Камчия, не съм го почнал аз, а с обидитр и принизяването не са почнали камелотите, десовите (и по конкретно лукас и трибуквието в настоящия спор). Така че не на мене тия, тука сухи от водата няма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...