Jump to content

Деси Слава или Камелия?


Деси Слава или Камелия?  

223 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Деса сама признава вчера, че не е била в играта 10-12 години. Гръмнете се, ако решите да ми опонирате. Ще си спестите доста мъки. :hahaha:

 

Тя има в предвид, че не е била в ТОП-а и то е така, но това не променя факта, каква биография оставя след себе си. Това се нарича ПЕВИЦА и не случайно цяла България я уважава като такава.. Прави разлика между бездарен балон и истински певици..;) Както виждаш за тях няма години и може след толкова време пак да си в ТОП-а! Само някой остават, другите заминават..;)

 

А ти вече няма какво да спориш, защото нямаш никакви аргументи.Цяла година си стоиш с елементарния "неповторим", който дори не помниш и тотално се отчая от липсата на движение при Кама след Пайнер.

 

ПП И да призная дори аз очаквах след Пайнер да има малко повече интерес към Кама, чак такъв рязък спад за половин година не съм очаквал.Та медиите дори не се интересуваха от скандала с Пайнера....Дори лятна песен не пусна, не че щеше да се промени нещо, но да беше опитала поне.Мързелива работа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса е карък и всеки вижда това. Върна се в Пайнер и край с турнета, концерти и всякакви такива изяви. Стигна се до там, да се молят като прошляци на Цеца, за да ги пусне на своята сцена в Разград и Несебър. Връщането на Деса в Пайнер съвпадна и с детронирането на Митака като фактор №1 в чалгата и изкачването на върха на този бизнес, от музикална компания "СЕДЕМ ОСМИ", които вече са №1 още преди да се е състоял концерта им на ст."Васил Левски".

 

В крайна сметка Камелия води на Деса с поне 100-120 големи концерта, пред не по-малко от 1 000 000 души. Ако Деса се чувства прекарана като от полово зрял слон и иска своята част от баницата, според мен е доста позакъсняла с това. Защото днес реално няма кой да и направи баница, от която да си вземе нещо. Митака е сгазен и от държавата, и от Слави и неговата "СЕДЕМ ОСМИ".

 

Това са фактите към 30.07. 2015 година и всичко останало, са приказки за наивници. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фактите са че само преди 7-8 месеца Деси Слава направих завръщането си в най-добрата година за Пайнер от мноого време-2014г. И турне нямаше сумати време преди това, не виждам защо да е проблем, че е нямало сега? Тъй като докато Кама беше в Пайнер пак нямаше турне и бяха дооста по-слаби години :baaasmiley:

 

Какви концерти няма? Тепърва има Рд, Награди. А Камелия имаше някакъв успех единствено на такъв род изяви-сега като те са забранени за нея-няма нито един силен коз!! ХА-ХА!!! Кама реши да отиде във ФЕН точно когато те са последна дупка на кавала, а Пайнер пак надмина поп-а..

Link to comment
Сподели в други сайтове

И последните "десови" адвокати се отчаяха от нея, след "хаус" парчето. Отново греда и отново провал. :happyppl:

 

ХАХАХА тая песен Деса си е изпяла за кеф.. :Д Не очакваме възрастен фен на Милко Калайджиев, Камелия и други мазни чалгари да слуша модерно хаус парче..:Д

 

Но някой направиха хаус, поп, фолклор, етно, диско, докато други още си пеят "И само ти единствен ти" в ритъма на банална мелодия..:Д

Link to comment
Сподели в други сайтове

пак ли бе Видин...

Деса тая година е толкова активна,колкото твоята е пасивна и спи зимен сън последното десетителетие.

Знам,че те е яд,личи си по постовете ти-чудиш се как вече да защитиш бездарната след 4 те супер различни песни на ГОЛЯМАТА ДЕСИ СЛАВА!

 

Незнам Деса къде е била последните 10 години,ама Камелия е в 10 та глуха последните 13 със сигурност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кама няма какво да се коментира, просто защото няма нищо ново около нея. Освен да се дрънка едно и също...

Докато за Деса може да се говори много. Има песни, клипове, участия и така.
Link to comment
Сподели в други сайтове

това ,че у село Видин не знаете ,че това се слуша по бийч баровете ,не е наш проблем.

Песента не е гласена за песен на годината,така че...

Камелия може да си мечтае да изпее такава песен,бах я в бездарницата

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поредна неадекватна изява на Деса (песен + интервю) и пореден вопъл на отчаяние в тази тема, на анти-Фокс и анти-Камелия риториката.

 

:roll1:

По-отчаяно е да се снимаш от клекалото и то без песен, но както видяхме и тези опити не се забелязаха :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-отчаяно е да се снимаш от клекалото и то без песен, но както видяхме и тези опити не се забелязаха :3fdb8960598fa63e:

 

Би трябвало да те притеснява, ама доста, доста слабият старт на Деса в Пайнер, че вече мина цяла година, откакто Пайнер я продуцират, а не устойчивата и неподвласна на времето кариера на Камелия. Щото при 3-та поредна издънка на концерт, моите постове тук ще ги сънуваш и няма да искаш да четеш други. Знаеш ли защо? - хейтърите тук ще оставят на мира Кама и ще се запитат защо 15 години ги лъгаха за Деса. Тогава аз само ще наблюдавам как се гърчиш тук и ще ме молиш за помощ.....

 

:1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Би трябвало да те притеснява, ама доста, доста слабият старт на Деса в Пайнер, че вече мина цяла година, откакто Пайнер я продуцират, а не устойчивата и неподвласна на времето кариера на Камелия. Щото при 3-та поредна издънка на концерт, моите постове тук ще ги сънуваш и няма да искаш да четеш други. Знаеш ли защо? - хейтърите тук ще оставят на мира Кама и ще се запитат защо 15 години ги лъгаха за Деса. Тогава аз само ще наблюдавам как се гърчиш тук и ще ме молиш за помощ.....

 

:1000 (19):

Както казах хапчетата и излез малко от тук, животът не е във форума ;) Хората от тук не сме и 1 % от потребителите на тази музика, какво се пънеш, че някой тук е мярка за нещо...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пълен провал след Пайнер,то не че там беше нещо но поне пееше ония 3 хита.

Камелия е провал,приемете го вече и да се свършва тая тема.

Ще сравняваме Деси Слава с тоя провал...

УЖАС!

 

33 135 от 7 април1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

33 135 :roll1: :roll1: :roll1: :dontgetit: мина и замина дори и за 1 секунда не стана хит

 

 

Фиклена, моля те не се опитвай да надскочиш възможностите си. Песента е много хубава, какво значение има дали е хит или не? Питам ви сериозно всички тук, защото щом Кама си я пее по участия значи за нея си е успешен проект.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ви ли писна бе , ннегативярчта ?! Едно и също всеки божи ден , вземете пример от мен , Слави , Минчо ... и млъкнете най-накрая

Баси негативните хора , нямате спиране братче , на човек му става чак неприятно до като ви чете ежедневните пумии . Момчета сте , укротете топката малко !

Link to comment
Сподели в други сайтове

То всичко й изтриха, само Фокси пази омачкания Плейбой още :3fdb8960598fa63e:

ХАУАХАХАХАА :Д

 

Не ви ли писна бе , ннегативярчта ?! Едно и също всеки божи ден , вземете пример от мен , Слави , Минчо ... и млъкнете най-накрая

Баси негативните хора , нямате спиране братче , на човек му става чак неприятно до като ви чете ежедневните пумии . Момчета сте , укротете топката малко !

Кажи го на "колегата ти" Фокса.. :mf_surrender: Тоя човек не може да води никаква дискусия и не разбира от дума..Той просто влиза след всичките коментари и пише "Кама ще направи хит, Кама ще съсипе всички"...Върти една и съща плоча без смисъл.

 

И наистина е вярно това, че при Деса поне има какво да коментираме, докато при Камелия все дъвчем същите неша, просто защото нови НЕ предлага.. :mf_surrender: И на мен ми се иска да коментираме "новия й клип", новата песен, албум? Къде са...за 10-ти път ще го напиша: Преди пречеше Пайнер и "спъваше" проектите й, заради другите колежи, А СЕГА КОЙ ПРЕЧИ?? Сега пък цял ютуб бил виновен..

 

 

33 000 гледания ХАУАХАХАХАХАХАХАХАХ Е верно е ХИТ, не отричам!!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипът на който сложиха ограничение и който бе качен преди този в официалния канал, беше с 500 000+ гледания. Не знам защо е изтрит. Не преиначавайте фактите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камчия в момента наистина нищо не прави. Тва мотане с ютуб и на мен ми се вижда прекалено и малко съмнително, ама да кажем че нещо не е случила жената и че нещо е изтеглила късата клечка. И понеже няма какво да и се коментира, извън безкрайните и не на място сравнения с Деса, не виждам що ви е все на устата. А да, не се чувствате щастливи и удовлетворени от живота, ако не бъдат всички други принизени за да изпъкне вашата.

 

Деса в момента е продуктивна. Лошо няма. Лошото е че нищо не и се получава и тя просто мята някви неща разнопосочно, ей така, да види кво ще върже и евентуално, може би и надявам се, да продължи натам. Това не е поведение на някой, който има успехи, на върха е и знае как да си развива кариерата. Това е поведението на някой, който няма цел и идея, далече е от върха и ако е имал успехи, е почнал на чисто ;) с оглед на последната песен на въпросния някой, някоя даже в конкретния случай. Няма две капки мозък да си намери свестен или изобщо мениджър.

 

Пък после се сърдите, цупите и тн че въм казал безмозъчна била, нямала идея за кариерата си и тн. Тя заявява абсолютно същото в онова интервю от оня ден - впрочем, явно не е толкова безмозъчна, поне има свестен Пиар да дава интервютата вместо нея, ама по скоро е ползвала услугите на пайнерския за без пари и си личи. Та тя говори абсолютно същото - как и трябвал мениджър, и понеже е тъпа, е отишла едва ли не в Пайнер. ама не уцели - щото инженера преди кусурнайсе години може и да е ставал за нещо, ама оттогава много вода изтече, той се нагуши много с кинтитите, и вече не прави нищо за никой. А Десата продължава да е там, откъдето драпа с много усилия ама не успява да излезе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лелче,това си е твоето субективно злобно мнение.

За феновете на Деси Слава-това е адски много от нея,от много години насам.А щом не ти харесват песни като Не го прави и В твоите очи,както и вчерашното лежерно хаус парче-проблема е в твоя телевизор.Не е в този на Деса.

Слушай бездарната и се радвай на 1 песен на 3 години.

Лош вкус може да има всеки...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия от бизнес гледна точка се е уредила, това е истински успех, да задвижиш машината и тя вече сама да върви и да те храни. Грижи се за семейството си и храни цял оркестър. Но когато си известен изпълнител, имаш ангажимент и към други, към феновете. Тя, мисля, не е много на ти с английския, хората в обкръжението й също не се знае как са, сигурно по-бавно стават нещата с канала, но като е казала, че ще излезе новият сингъл през юли, а той няма, да напише поне пост, че ще се забави.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И 100 пъти да напишеш, как не си фен на Камелия, тоя факт няма да бъде отчетен. Или обърках темата и това е за правилата на форума;)

 

Лукас, камчия така или иначе в момента не слушам честно казано, така че ми е се тая колко често ще пуска песни. Ако ми харесат, ще си ги въртя, ако не - далеч не съм останал без неща за слушане. Пък и винаги мога да си пусна златните хитове на чипроската, щото има цифра хубави песни, които ме кефят. Същото се отнася и за Деса - тя също има парчета от време оно, които бих си пуснал и на които да се изкефя в подходящото време и място.

 

Така че смятам че съм обективен относно новите и парчета - не са точно за старите и фенове, щото са тъпи еднодневки като 99% от пайнерската продукция, а нови фенове няма да и спечелят. Така ч за койса? И не ми казвайте че са нейно лично удоволствие, щото тя просто не е в позиция да прави каквото си иска.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...