Jump to content

Деси Слава или Камелия?


Деси Слава или Камелия?  

223 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Аз се радвам за успехите на Десислава и определено бих се радвал и за Камелия ако имаше и половината от нейната активност и актуалност. Но в следващия момент поддръжниците на Камелия започвате да я изкарвате едва ли не толкова актуална само защото имала по около 8 участия (колкото Деса) и хонорара й уж бил по-висок според ценова листа за година, в която дадената изпълнителка не би трябвало да фигурира. Поставяте си тези участия пред очите и оттам нататък си ги взимате за достатъчни, за да я приравните с Десислава и даже да я изтъкнете като по-добра. Ами не става така. Има много повече критерии, които трябва да се взимат в предвид, когато някой се обявява за актуален. Десислава има същия брой участия и явно заведенията не са недоволни от нея щом продължават да я карат... Но междувременно има и хитове, успешни песни, милиони гледания, ходи по големи концерти и т.н... Е не са ли точно Камелиевите тези, които в такъв момент идват и започват да изтъкват своята си пред другата и така дразнят Десовите?

 

Не. Дразним - поне мога да говоря за себе си - Десовите защото въпреки всичките неща, които изтъквате като позитиви за нея, особено откакто е в димитровградския кокошарник, се радва точно на същата заетост, като не-актуалната според вас Камелия. И не приемата факта, че връщането във разпадащия се димитровградски "монополист" не само е едно от най-глупавите решения в кариерата й, а и съвпада с тоталния залез на въпросната компания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз се радвам за успехите на Десислава и определено бих се радвал и за Камелия ако имаше и половината от нейната активност и актуалност. Но в следващия момент поддръжниците на Камелия започвате да я изкарвате едва ли не толкова актуална само защото имала по около 8 участия (колкото Деса) и хонорара й уж бил по-висок според ценова листа за година, в която дадената изпълнителка не би трябвало да фигурира. Поставяте си тези участия пред очите и оттам нататък си ги взимате за достатъчни, за да я приравните с Десислава и даже да я изтъкнете като по-добра. Ами не става така. Има много повече критерии, които трябва да се взимат в предвид, когато някой се обявява за актуален. Десислава има същия брой участия и явно заведенията не са недоволни от нея щом продължават да я карат... Но междувременно има и хитове, успешни песни, милиони гледания, ходи по големи концерти и т.н... Е не са ли точно Камелиевите тези, които в такъв момент идват и започват да изтъкват своята си пред другата и така дразнят Десовите?

Отиде на 2 концерта -и айде ходела по концерти.

Пак го казвам , и не с цел заяждане -Камелия и останалите , колкото са ходели по концерти , Деси може и да не види тая бройка никога . По простата причина че в пика на фолка беше аут от концертната сцена . А покрай турнетата и концертите на планета , една такава като Камлеия (примерно) присъстваше на 15 концерта годишна ,90% от които пред много хилядна публика на стадиони . Нищо общо с умрелите концерти (вече) на Планета ,които едвам събират 3000 човека , някой и 300 не могат да съберат .

Камелия е на 44 , каквото е могла е взела , присъствала , направила . Сега ще си прави квото и е кеф , а който му харесва ще си я слуша !

Link to comment
Сподели в други сайтове

И продължавате да изтъквате стари успехи. Хайде посочете обаче един хит като "Мойто зайче" на 18-тата година от кариерата, хит като "В твоите очи" на 19-тата година от кариерата, супер успешни песен и клип като "Не го прави", милиони гледания на почти всичко ново... Докога ще сочите "Луда по тебе" и концертите преди години? Камелия няма ли да има някакви постижения и към днешна дата, като Десислава?

И не ми говорете как вече била над 40 и не й дремело толкова... Личи си, че много й дреме- 3-4 години чака да й изтече договора, за да можела да се развива без да й пречат, междувременно пусна разни не толкова успешни работи, а сега като е самопродуцираща се уж щеше да се доказва без Пайнер, а не е и наполовина толкова активна като Деса- и аз вече си мисля, че изпитва някакъв страх накъде ще тръгне оттук нататък.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И продължавате да изтъквате стари успехи. Хайде посочете обаче един хит като "Мойто зайче" на 18-тата година от кариерата, хит като "В твоите очи" на 19-тата година от кариерата, супер успешни песен и клип като "Не го прави", милиони гледания на почти всичко ново... Докога ще сочите "Луда по тебе" и концертите преди години? Камелия няма ли да има някакви постижения и към днешна дата, като Десислава?

И не ми говорете как вече била над 40 и не й дремело толкова... Личи си, че много й дреме- 3-4 години чака да й изтече договора, за да можела да се развива без да й пречат, междувременно пусна разни не толкова успешни работи, а сега като е самопродуцираща се уж щеше да се доказва без Пайнер, а не е и наполовина толкова активна като Деса- и аз вече си мисля, че изпитва някакъв страх накъде ще тръгне оттук нататък.

Аз мога да потвърдя, че "Моето зайче" се пуска до ден днешен. Фактите са си факти. ГИК не се пускат, но специално тази песен на ДесиСлава се пуска. Идеята тук е, че има фнеове на ДесиСлава които я бутате в топ 5 и веднага я наредихте за по - успяла от Глория и Камелия. В момента да, това е факт неоспорим, но например 2011, 2012? Имало е години и години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина кога ще се спре с тия две песни от преди 16 години???!!! Нали пробутвате КАМА за действащ изпълнител? А и честно казано, Луда по тебе и Защо повярвах, въобще не са гордост за дискография, защото са изключително елементарни и типична чалга.. :mf_surrender: Но от 2-3 години не сме ги чували на голяма сцена и вече и те започват да заглъхват..

 

Много бързо забравихте как се присмивахме на Камелия за това, че на всеки концерт пееше Луда по тебе, поради липса на хитове.Не случайно Андреа, по повод нападките от Камелия, че записвала лайв песни, беше казала да не се обажда и че хитовете на Кама са от преди 20 години..Много се смях..:Д

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-добре да кара на песни отпреди 16 години, отколкото на бози като Зайчето! Това ли ми е примера за песен гордост на дискографията на един изпълнител?

 

Деса вече с Андреата ли я приравняваме? Да очакваме ли и Деса, дето беше много можеща да пее и тя да си направи лайв записи? И да изпадне в кратки срокове извън борда на кокошарника, щото Андра вече не може да се похвали с актуални хитове, а такива останали във времето като на Камелия просто няма?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отиде на 2 концерта -и айде ходела по концерти.

Пак го казвам , и не с цел заяждане -Камелия и останалите , колкото са ходели по концерти , Деси може и да не види тая бройка никога . По простата причина че в пика на фолка беше аут от концертната сцена . А покрай турнетата и концертите на планета , една такава като Камлеия (примерно) присъстваше на 15 концерта годишна ,90% от които пред много хилядна публика на стадиони . Нищо общо с умрелите концерти (вече) на Планета ,които едвам събират 3000 човека , някой и 300 не могат да съберат .

Камелия е на 44 , каквото е могла е взела , присъствала , направила . Сега ще си прави квото и е кеф , а който му харесва ще си я слуша !

 

Те ви говорят за това, че Деса е по-добре сега, отколкото извън ПАЙНЕР, ти отговаряш какво е било едно време?

 

Еми, не мога да ви разбера, честно...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те ви говорят за това, че Деса е по-добре сега, отколкото извън ПАЙНЕР, ти отговаряш какво е било едно време?

 

Еми, не мога да ви разбера, честно...

 

Еми и ние Деса нимоем я разберем - мързеше я и не и се работеше. Но си зимаше квото си зимаше чисто. Ся отиде в кокошарника, и снася 40% на Митака - ама така изведнъж и се приработило. Никва логика няма в действията и. Пък вие отчитате участието и в 2 концерта, единия пред 350 души и на плейбек, другия просто на плейбек, ама пред малко повече души, за гоооооолеми успехи, имащи съществен приност към моментната и заетост по кръчмотеките.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе вие сте болни , честно . Кой говори за 2та хита на Камелия и за песента на Десислава , че повдигате пак темата ? Става дума, че много я бутате и че едва ли не , като и присъствала на 2 концерта , и като е издала песен с ГАЛЕНА , е най-голямата . Точно така звучите . Нито концертите са повод за гордост , предвид слабата посещаемост и липсата на турне (по стадиони) , останалите песни които пусна не виждам да са големи хитове , с изключение на дуета . Ми да постигнала е някакъв успех , но не може да я изкарвате толкова напред , колкото реално е . Другото което е , Камелия никога не е била продуктивна и не знам какви са тея претенции и то все от Десови ? Как един от нас не мрънка за проекти (бъдещи) на Деса, и не мрънкаме че Камелия се бави , а основните плямпала сте все Десови -уж западнала , а през ден се възмущавате , че си бавела песента . Ще я пусне когато иска , без да се съобразява с исканията на дежурните и хейтъри във форума . Да пуска песента , че да има кво да плюете , нали негативярчета такива !?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми и ние Деса нимоем я разберем - мързеше я и не и се работеше. Но си зимаше квото си зимаше чисто. Ся отиде в кокошарника, и снася 40% на Митака - ама така изведнъж и се приработило. Никва логика няма в действията и. Пък вие отчитате участието и в 2 концерта, единия пред 350 души и на плейбек, другия просто на плейбек, ама пред малко повече души, за гоооооолеми успехи, имащи съществен приност към моментната и заетост по кръчмотеките.

 

3500 имаш предвид?

 

Взима чисто сигурно, колкото е взимала преди, но бройката е по-голяма. Последните години я правеше по 3-5 участия на месец, я не...

Какво не разбираш, като нямаше толкова участия... хонорарът й беше паднал... нямаше ротация по телевизии. Продаде си фалиращата телевизия, а беше вложила милион-два... какво те учудва? Преди 10 години беше на гребена, имаше адска инерция и 5 години й беше супер добре, но в днешни дни я хвана яко кризата.

 

Я я виж сега... пусна колко песни 3-5 песни от началото на годината, а преди по 1-2 на година.

Въобще при нея е възходяща тая промяна.

 

Имам чувството, че Кама мисли, че едва ли не Деса се е върнала в ПАЙНЕР, за да я замести и да й прави мръсно, но нищо не се върти около нея. Затова ли сте толкова настървени?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе вие сте болни , честно . Кой говори за 2та хита на Камелия и за песента на Десислава , че повдигате пак темата ? Става дума, че много я бутате и че едва ли не , като и присъствала на 2 концерта , и като е издала песен с ГАЛЕНА , е най-голямата . Точно така звучите . Нито концертите са повод за гордост , предвид слабата посещаемост и липсата на турне (по стадиони) , останалите песни които пусна не виждам да са големи хитове , с изключение на дуета . Ми да постигнала е някакъв успех , но не може да я изкарвате толкова напред , колкото реално е . Другото което е , Камелия никога не е била продуктивна и не знам какви са тея претенции и то все от Десови ? Как един от нас не мрънка за проекти (бъдещи) на Деса, и не мрънкаме че Камелия се бави , а основните плямпала сте все Десови -уж западнала , а през ден се възмущавате , че си бавела песента . Ще я пусне когато иска , без да се съобразява с исканията на дежурните и хейтъри във форума . Да пуска песента , че да има кво да плюете , нали негативярчета такива !?

 

Не е мрънкане, а дразнение, защото Кама обяви 20 песни и нищо не е излязло. Обяви албум, клипове, чудесии и накрая нищо. А междувременно, се плюе денонощно Деса, дето била активна.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Само един въпрос, нас какво ни вълнува коя, колко дели или не дели с Пайнер ??? При всички случай не печелим ние, така че не ми дреме.Важното е коя е по-актуална, хитове и ПЕЕЩА!! А то е ясно..

 

И, да наистина нека пусне песента, че то 8 месеца от годината пак минаха и пак Камелия остана с големите думи и обещания за 3 клипа, албум, книга и какво ли не..

Link to comment
Сподели в други сайтове

3500 имаш предвид?

 

Взима чисто сигурно, колкото е взимала преди, но бройката е по-голяма. Последните години я правеше по 3-5 участия на месец, я не...

Какво не разбираш, като нямаше толкова участия... хонорарът й беше паднал... нямаше ротация по телевизии. Продаде си фалиращата телевизия, а беше вложила милион-два... какво те учудва? Преди 10 години беше на гребена, имаше адска инерция и 5 години й беше супер добре, но в днешни дни я хвана яко кризата.

 

Я я виж сега... пусна колко песни 3-5 песни от началото на годината, а преди по 1-2 на година.

Въобще при нея е възходяща тая промяна.

 

Имам чувството, че Кама мисли, че едва ли не Деса се е върнала в ПАЙНЕР, за да я замести и да й прави мръсно, но нищо не се върти около нея. Затова ли сте толкова настървени?

 

Имам впредвид точно 350 - в Стара Загора. На плейбека НА ФОЛКЛОРНО и без бира скарата.

 

Аха. Значи сега за същите пари, като преди, се бъхти 2-3 пъти повече. Щото от 2-3 участия на месец на 8 си е повече работа, дори само да си отваряш устата пред микрофона докато тече записа отзад. И за кво - за да има баница, ама не за нея, а за Митака. Дето навремето като си обра гълъбите от него и го начука зверски. Това искам да ми го обясниш. Щото аз явно не съм на твоето "интелектуално" ниво да разбера такива скарани с логиката изводи.

 

Деса се върна в Пайнер само и единствено да запълни дупката от Камелия за пред медиите, да не е димитровградския съвсем капо. И това не го вижда само чипровската, а и малките деца, нищо че не им дреме и за двете. Евентуално не знам точно какво са пазарили, ама Деса търговски нюх няма - та инженера сигурно я е извъртял зверски с обещания и нашта се е вързала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз чакам новия проект на Камелия, защото я харесвам и защото искам да е по-активна. А и ми е интересно да видя дали ще успее да се задържи по-дълго време без компания, както направи Десислава.

Съжалявам, че някои не можете да разберете защо Десислава взе добро решение, връщайки се в Пайнер. И какво значи, че сме я били изтъквали все едно е цялостно успешна като Глория и Камелия? Осъзнавате ли, че преди това някой друг явно е наложил мнението, че те са над нея, та да се налага да я изтъкваме? С какво са над нея? И трите са легенди, и трите са супер успешни по свой си начин. Десислава постигна и все още постига изключително много в кариерата си, в повечето време без дори да е имала голяма компания зад гърба. Това, че не е ходила по Пайнерски турнета не значи нищо, защото си има страшно много други успехи, за някои от които колежките й могат да си мечтаят.

А за концертите- не си мислете, че всичко е в миналото. Пайнер подготвят нещо доста голямо, което може добре да затапи въпросите на Фокси откъде да си купи билети. Но да видим, дано да се реализира.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само един въпрос, нас какво ни вълнува коя, колко дели или не дели с Пайнер ??? При всички случай не печелим ние, така че не ми дреме.Важното е коя е по-актуална, хитове и ПЕЕЩА!! А то е ясно..

 

И, да наистина нека пусне песента, че то 8 месеца от годината пак минаха и пак Камелия остана с големите думи и обещания за 3 клипа, албум, книга и какво ли не..

 

Вълнува ни, щото само по-това може да се измери понастоящем успешността на един изпълнител, след като не можем да ги сравняваме по друг измерим признак или изобщо в случая с тия двете.

 

И ако говорим за ПЕЕЩИ изпълнителки, на теб може да не ти харесва "граченето" на Камчия, но поне го прави на живо с оркестър! Защото отварянето на уста пред микрофон докато върви записа се нарича БУФОСИНХРОНАДА, по нашенски ПЛЕЙБЕК, но не и ПЕЕНЕ! Знаем че си скаран с тия термини, но е крайно време да се образоваш, трибуквенико, вместо да говориш глупости за неща, които не знаеш. Думи се пеели, на баба ми фърчилото ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вълнува ни, щото само по-това може да се измери понастоящем успешността на един изпълнител, след като не можем да ги сравняваме по друг измерим признак или изобщо в случая с тия двете.

 

И ако говорим за ПЕЕЩИ изпълнителки, на теб може да не ти харесва "граченето" на Камчия, но поне го прави на живо с оркестър! Защото отварянето на уста пред микрофон докато върви записа се нарича БУФОСИНХРОНАДА, по нашенски ПЛЕЙБЕК, но не и ПЕЕНЕ! Знаем че си скаран с тия термини, но е крайно време да се образоваш, трибуквенико, вместо да говориш глупости за неща, които не знаеш. Думи се пеели, на баба ми фърчилото ...

 

Нали Камааа не ти беше от първите фаворитки бее Фоксооово пратеничееее :Д Казах ти дръж си на първата версия, може някой да се върже..:Д

 

Кама "пее" с оркестър, колкото аз съм Майкъл Джексън.. Това нейното е БУФОСИНХРОНАДА..Няма човек слушащ чалга да не знае, че Камелия, Кати, Малина и Андреа са най-бездарните в тоя жанр вовеки!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз чакам новия проект на Камелия, защото я харесвам и защото искам да е по-активна. А и ми е интересно да видя дали ще успее да се задържи по-дълго време без компания, както направи Десислава.

Съжалявам, че някои не можете да разберете защо Десислава взе добро решение, връщайки се в Пайнер. И какво значи, че сме я били изтъквали все едно е цялостно успешна като Глория и Камелия? Осъзнавате ли, че преди това някой друг явно е наложил мнението, че те са над нея, та да се налага да я изтъкваме? С какво са над нея? И трите са легенди, и трите са супер успешни по свой си начин. Десислава постигна и все още постига изключително много в кариерата си, в повечето време без дори да е имало голяма компания зад гърба. Това, че не е ходила по Пайнерски турнета не значи нищо, защото си има страшно много други успехи, за някои от които колежките й могат да си мечтаят.

А за концертите- не си мислете, че всичко е в миналото. Пайнер подготвят нещо доста голямо, което може добре да затапи въпросите на Фокси откъде може да си купи билети. Но да видим, дано да се реализира.

 

Не можем да разберем защо решението да се върне в Пайнер е добро, защото не е. Не виждам нищо, което да подкрепя тезата че завръщането в кокошарника и е в плюс, а вие факти в тази насока не сте представили.

 

И я изтъквате че хем е класически успешна като Глория и Камелия, но които според вас се намират в момента в 10та глуха, хем че е актуална. А тя не е. Може да е по-активна от Гло и Кама в момента, но по-актуалност може да се каже че е някъде там, въпреки цялата и световна неизвестност, концерти пред незаинтересована от нея публика и хубави албуми, които в най-добрия случай си ги слуша самичка.

 

Пайнер не може / не иска да организира концерт на Глория и я заряза да се оправя сама, нещо голямо правел. Тия приказки ще ги повярвам, като обяви дати и пусне билети в продажба. Същото се отнася и за концерта на Деса впрочем.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали Камааа не ти беше от първите фаворитки бее Фоксооово пратеничееее :Д Казах ти дръж си на първата версия, може някой да се върже..:Д

 

Кама "пее" с оркестър, колкото аз съм Майкъл Джексън.. Това нейното е БУФОСИНХРОНАДА..Няма човек слушащ чалга да не знае, че Камелия, Кати, Малина и Андреа са най-бездарните в тоя жанр вовеки!

 

Кама може и да "пее" но е на живо. Бездарно или не, не е от значение. Деса пее на плейбек. Фактите са си факти, които много ти се иска да извъртиш така че да ти е удобно, но няма да стане. Не защото съм или не съм фен на Кама, а защото завършен неадекватник, който не знае дори елементарни музикални термини, както какво точно се пее или какво е буфосинхронада/плейбек. Докато не научиш поне тия двата, губиш правото да ми опонираш без значение дали съм Ангела Меркел или пратеник на Фокса.

 

Изобщо бегай да придобиеш някаква ЕЛЕЛЕМЕНТАРНА ОБЩА МУЗИКАЛНА КУЛТУРА, или изобщо обща или каквато и да е култура и ни отърви от НЕАДЕКВАТНОТО си присъствие наоколо!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса се върна в Пайнер само и единствено да запълни дупката от Камелия за пред медиите, да не е димитровградския съвсем капо. И това не го вижда само чипровската, а и малките деца, нищо че не им дреме и за двете. Евентуално не знам точно какво са пазарили, ама Деса търговски нюх няма - та инженера сигурно я е извъртял зверски с обещания и нашта се е вързала.

 

Ето този отговор чаках. Цялата драма е щото Митьо е предпочел да върне Деса пред това да клекне пред Кама. :whistling: :1000 (33):

 

А Деса е същата комерсиална пача като Кама. Двете мислят основно за пари, така че ако не я е устройвало, никакъв шанс да се навие. Толкова години беше встрани. По-скоро Митака е направил всичко по силите си да я върне, било то с идеята да натрие носа на Кама.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е мрънкане, а дразнение, защото Кама обяви 20 песни и нищо не е излязло. Обяви албум, клипове, чудесии и накрая нищо. А междувременно, се плюе денонощно Деса, дето била активна.

Обявила е песен , като е казала че има и нови песни за албум . Което не значи че е казала че ще пуска песни през 2 месеца , и че ще издаде албум утре (примерно) , само защото я чакате да пусне и да я плюете .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не можем да разберем защо решението да се върне в Пайнер е добро, защото не е. Не виждам нищо, което да подкрепя тезата че завръщането в кокошарника и е в плюс, а вие факти в тази насока не сте представили.

 

И я изтъквате че хем е класически успешна като Глория и Камелия, но които според вас се намират в момента в 10та глуха, хем че е актуална. А тя не е. Може да е по-активна от Гло и Кама в момента, но по-актуалност може да се каже че е някъде там, въпреки цялата и световна неизвестност, концерти пред незаинтересована от нея публика и хубави албуми, които в най-добрия случай си ги слуша самичка.

 

Пайнер не може / не иска да организира концерт на Глория и я заряза да се оправя сама, нещо голямо правел. Тия приказки ще ги повярвам, като обяви дати и пусне билети в продажба. Същото се отнася и за концерта на Деса впрочем.

 

Ок, ето ви фактите, а после вие ще ни посочите за Камелия:

 

Десислава в Пайнер:

1.Клипът на "Cotton Candy" бе завъртян стабилно по Планета и със сигурност са го забелязали много повече хора, отколкото ако си беше седял само в нейния канал.

2.Получи супер прием на концерта за РД- доказа, че "Мойто зайче" е голям хит, а "Две сърца" и "Някой ден"- класики, които се помнят и пеят и до днес, при това след като с години не ги е налага по концерти. Клипчето на "Две сърца" е седмото най-гледано от над 50.

3.Направи ТВ версия на "Не издържам" и това е третият най-гледан клип от празничната програма, след новите песни на Галена и Преслава.

4.Подиграваха я за облеклото на наградите, но представянето й получи голям отзвук- беше второто най-гледано клипче от концерта, преди да го изрият и да го качат наново.

5.Представи "Не го прави" и получи голямо одобрение и за песента, и за клипа. Получи голяма ротация по една от най-гледаните български музикални телевизии. Форумът се обсипа с нейни графики. Песента не стана голям хит, но беше успешна и вече има над 2.3 милиона гледания. Гледанията се развиват много по-бързо в канала на Планета, отколкото ако бяха в нейния.

6.Взе участие в баладата на годината- "Болка в минути", в която повечето хора харесват именно нейната част. Над 4 милиона гледания.

7.Направи супер хит със звезда номер 1 на Пайнер- Галена. Колкото и да ви се иска успехът да е само заради едната, той е заради двете, заради идеята точно те да направят дует и заради завладяващото парче. Над 5 милиона гледания.

8.Взе участие в една от най-гледаните фолклорни песни в канала на Планета- "Лале ли си, зюмбюл ли си". Навсякъде, където отразяват проекта, медиите я водят едно от ТОП имената на Пайнер.

9.Имаше честта да бъде една от изпълнителките, които да пеят фолклорно на легендарния Роженски фестивал, който бе посетен от 150 000-200 000 души.

10.Пусна "Започваме на чисто", която въпреки хейта постепенно се насочва към милионите гледания, като "Не го прави". Гледанията се развиват доста по-бързо в канала на Планета, отколкото ако бяха в нейния. Пускат песента по дискотеките. На практика само тя е почти равна на "Неповторим" като успех, трябва й само още малко.

11.Пусна "I'm Your Bitch"- първата 100% хаус песен в канала на Планета. Песента се популяризира повече, отколкото щеше да го направи в нейния собствен канал. За справка- чалга продукт като "Мойто зайче" започна с 10-15 000 гледания в канала DesiSlava/Dess, а хаус песента "I'm Your Bitch" започна с 23 000 гледания в Планета.

12.Има 50+ участия за първите няколко месеца, а за година ще припечели чисто за себе си 100 000 + лева. Вчера или онзи ден направих изчисленията, може да ги намерите във форума.

 

Камелия без Пайнер? Разбира се, сега няма да посочите нейните постижения, а ще се опитате да отречете нещата, които посочих за Десислава. Но които, ако се замислите, са неопровержими доказателства, че с Пайнер тя вдигна акциите си.

 

А относно другия въпрос- какво общо имат възгледите ни коя е актуална към днешна дата с това коя е легенда? Глория, Камелия и Десислава + Ивана са най-големите и утвърдени през годините женски легенди на жанра, които продължават и до днес. Фактите са си факти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обявила е песен , като е казала че има и нови песни за албум . Което не значи че е казала че ще пуска песни през 2 месеца , и че ще издаде албум утре (примерно) , само защото я чакате да пусне и да я плюете .

 

Как? Нали имаше някаква песен "Малко луд" и още някаква друга, ама не помня името.. Тях щеше да ги пуска преди повече от половин година. Поне 3 имена обяви... името на албума й... въобще тъпа работа. А това пък е голям "довод". Нямало да пуска нещо, само за да я плюем. ХАХАХХААХАХАХ...

 

Ами тогава да прекратява кариерата си, че да не я плюем. Осъзнавате ли колко тъпа логика е това? Говоря в множествено число, понеже 3те й фена редовно ползвате подобен защитен рефлекс... с тази аргументация.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето този отговор чаках. Цялата драма е щото Митьо е предпочел да върне Деса пред това да клекне пред Кама. :whistling: :1000 (33):

 

А Деса е същата комерсиална пача като Кама. Двете мислят основно за пари, така че ако не я е устройвало, никакъв шанс да се навие. Толкова години беше встрани. По-скоро Митака е направил всичко по силите си да я върне, било то с идеята да натрие носа на Кама.

 

Ето това е цялата истина!!! :mf_surrender:

 

Камелия и подчинените умряха от яд, точно от това, че Пайнера си върна златната кокошка Деси Слава и въобще не му пукаше за Камелия.

Да има разлика от положението на Деси Слава точно преди година и към днешна дата?? Дали после ролята на голямата компания нямало значение?? :Д Само за месеци Пайнер успяха да върнат цялата слава на Деси Слава от преди 10 години...;) И точно за няколко месеца, успяха да смажат Камелия..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето това е цялата истина!!! :mf_surrender:

 

Камелия и подчинените умряха от яд, точно от това, че Пайнера си върна златната кокошка Деси Слава и въобще не му пукаше за Камелия.

Да има разлика от положението на Деси Слава точно преди година и към днешна дата?? Дали после ролята на голямата компания нямало значение?? :Д Само за месеци Пайнер успяха да върнат цялата слава на Деси Слава от преди 10 години...;) И точно за няколко месеца, успяха да смажат Камелия..

 

Нормално е ... Кама да е афектирана. Тя си мислеше, че видиш ли половината ПАЙНЕР ще я последва, а всъщност никой не я отрази. Даже напротив, Пайнер договориха Деса да се върне. Какво по-гадно от това?

 

Няма да се учудя преди да напусне да е змиорствала с други колежки да напуснат и в последствие другите кокошки да са си били паса.

 

Отделно... Кама и Цветин са насърчили Фокса да пише против долната кукумявка Деса, която се е навила да се върне при чудовището... оттам всички от лагера на Фокса почнаха да повтарят колко е неуспешна... и колко голяма грешка било да се върне при димитровградския плазмодий.

 

Картинката се изясни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че е грешка. Простата сметка ще ви излезе като си спомните колко напуснаха до този момент и колко са се върнали.

Някои от напусналите дори взеха решение да загърбят кариерите си, но само и само да не са роби на димитровградския.

Не знам какво го хвалите това завръщане на Десислава в момента, в който Камелия напуска, а Глория и Нелина се оплакват в ефир за нещата, които им се случват там.

Времето ще покаже какво ще се случи с нея, но долните неща ги прави точно Митко Димитров, до преди месеци само и двамата говореха как не биха подписали отново, как той ги гонел, ако поиска, как не е съжалявал за нищо и в един момент на тежък медиен удар, нанесен от Камелия, той решава да прибере многострадалната Десислава, ей така от нищото, с намерението да цака Камелия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...