Jump to content

Деси Слава или Камелия?


Деси Слава или Камелия?  

223 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Как? Нали имаше някаква песен "Малко луд" и още някаква друга, ама не помня името.. Тях щеше да ги пуска преди повече от половин година. Поне 3 имена обяви... името на албума й... въобще тъпа работа. А това пък е голям "довод". Нямало да пуска нещо, само за да я плюем. ХАХАХХААХАХАХ...

 

Ами тогава да прекратява кариерата си, че да не я плюем. Осъзнавате ли колко тъпа логика е това? Говоря в множествено число, понеже 3те й фена редовно ползвате подобен защитен рефлекс... с тази аргументация.

Никъде не е обявила дата , престани да се навиваш и изопачаваш думите . Песента беше заснета , след което напусна Пайнер и нямаше как да я издаде , а и може би не е искала да пуска песен чута от пайнера и хората му , за първи сингъл извън фирмата . И пак ти казвам , никъде не е казала че ще пуска албум 2014/2015 . Каза , че има песни за албум. Много си измисляш и ти обаче .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нормално е ... Кама да е афектирана. Тя си мислеше, че видиш ли половината ПАЙНЕР ще я последва, а всъщност никой не я отрази. Даже напротив, Пайнер договориха Деса да се върне. Какво по-гадно от това?

 

Няма да се учудя преди да напусне да е змиорствала с други колежки да напуснат и в последствие другите кокошки да са си били паса.

 

Отделно... Кама и Цветин са насърчили Фокса да пише против долната кукумявка Деса, която се е навила да се върне при чудовището... оттам всички от лагера на Фокса почнаха да повтарят колко е неуспешна... и колко голяма грешка било да се върне при димитровградския плазмодий.

 

Картинката се изясни.

Хаха леле голям си филмар . И ти не знаеш как стигна.до тоя извод . Нямал да се учуди ако змиярствала ... Това , че няма зо се учудиш е далеч от това дали е така , или не . После на нас викаш че сме фантазьори и лъжци . Виж се какви свободни съчиняваш ...бетер от любимеца ти си !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха леле голям си филмар . И ти не знаеш как стигна.до тоя извод . Нямал да се учуди ако змиярствала ... Това , че няма зо се учудиш е далеч от това дали е така , или не . После на нас викаш че сме фантазьори и лъжци . Виж се какви свободни съчиняваш ...бетер от любимеца ти си !

 

Виждаш ли колко е дразнещо като се измислят истории?

 

Сега вече знаеш защо ме дразнят изцепките ви.

 

Жалко, че трябваше да направя същото, което вие правите, за да ти покажа защо съм контра.

 

Да се надяваме, че схвана.

 

А за другото... за дати не знам дали тя ги е прокламирала.. но съм виждал обявени дати във форума.. просто се бъркам кога Кама е казала нещо, кога Фокса и кога трябва да вярвам и кога не.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Позволете ми да не съм доволен, че Камелия обеща песен през юли, аз си представях какъв трепач ще е и как ще има шанса в една по-слаба за жанра година да отвее повечето други както само тя си може (и това го казвам сериозно, а не като подигравка)... а накрая тя дори и не си направи труда да драсне няколко реда във Фейса и да обясни защо проектът се забавя. А като се сетя колко време чакахме и "Неповторим"... а преди това и "Престъпно е"... А преди това пък обещаваше клипове на "Лошо действаш ми", на "Щипни ме"... и нищо. Още миналата или по-миналата година е обявила албум "На прага на сърцето ми"- вече няма и следа от тази идея. От 2011 досега ни пуска на година по лъжичка (не особено успешна), а накрая поддръжниците й я поставят пред едно много по-трудещо се, влагащо средства и поддържащо актуалност име като Десислава. И все се намират обяснения за не-активността на Камелия. Не става така, разберете! Вие самите, като фенове, трябва да осъзнавате колко назад е тя. Както феновете на Десислава и до ден днешен се майтапим с нея, че щяла да издава албуми на Марс и Венера и т.н, макар че на практика ние вече чухме почти всичко обещано от нея. А Камелия кога ще ни припомни, че е голяма, освен на участията пред пияни студенти?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, Камелия много обича да приказва, а като се вижда, че няма да е в определения срок, не уведомява феновете, дори и да не е нейна вина, какво ѝ пречи да го напише.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виждаш ли колко е дразнещо като се измислят истории?

 

Сега вече знаеш защо ме дразнят изцепките ви.

 

Жалко, че трябваше да направя същото, което вие правите, за да ти покажа защо съм контра.

 

Да се надяваме, че схвана.

 

А за другото... за дати не знам дали тя ги е прокламирала.. но съм виждал обявени дати във форума.. просто се бъркам кога Кама е казала нещо, кога Фокса и кога трябва да вярвам и кога не.

 

Работата е там че ти това го повтаряш от доста време насам , така че едва ли е от днеска контрата ти .

И като ще си говорим , аз да те питам защо тогава я нареждаш след като ти самия не си сигурен дали е била обявена дата ?! Праавиш забележки , а самия ти ги прилагаш .

Link to comment
Сподели в други сайтове

А за другото... за дати не знам дали тя ги е прокламирала.. но съм виждал обявени дати във форума..

просто се бъркам кога Кама е казала нещо, кога Фокса и кога трябва да вярвам и кога не.

 

Виждаш ли колко си смешен, когато вярваш във всякакви демони, конспирации и приказки за наивници, повечето от които ти си съчиняваш?

 

И какво от това, че плю 10 години Кама?

И какво от това, че говореше как плюела кой ли не?

И какво от това, че предвиди как ще се срине веднага след Пайнер?

И какво от това, че и предрече провали?

И какво от това, че всеки ден слагаше знак за равенство между моите постове и кариерата на Камелия?

И какво от това, че вдигаше банкети тук, как нямало да е никоя след като не присъства на пайнерски концерти?

И какво от това, като няма пайнерски концерти?

И какво от това, че броеше да побъркване в тубата?

И какво от това, че Кама няма клипове със сериозен трафик?

И какво от това, че мантрите от последните години не и попречеха, да има рейтингова кариера?

И какво от това, че заканите на Митака претърпяха фиаско?

И какво от това, че и твоите закани претърпяха фиаско?

И какво от това, че цяла пролет броеше колко нейни участия минават през Пайнер и омаловажаваше промоутърската и дейност?

И какво от това, че днес се чудиш какво да напишеш, като никакви участия не минават през Пайнер?

 

Смех, смех, смех, но да знаеш, че Фокс помни като слоновете - по 100 години.... :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Работата е там че ти това го повтаряш от доста време насам , така че едва ли е от днеска контрата ти .

И като ще си говорим , аз да те питам защо тогава я нареждаш след като ти самия не си сигурен дали е била обявена дата ?! Праавиш забележки , а самия ти ги прилагаш .

Да, контрата ми е от 3-4 години и ще бъде докато не се кротнете и не започнете да признавате успехите на другите. И не спрете да ги плюете, защото Кама не е добре. По-горе стана ясно, че причината да нападате Деса е, защото сее върнала във фирмата, за да запълни липсата на Кама...

 

Това си е чисто оправдание за слабите проекти на Кама

.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, контрата ми е от 3-4 години и ще бъде докато не се кротнете и не започнете да признавате успехите на другите. И не спрете да ги плюете, защото Кама не е добре. По-горе стана ясно, че причината да нападате Деса е, защото сее върнала във фирмата, за да запълни липсата на Кама...

 

Това си е чисто оправдание за слабите проекти на Кама

.

Даже не ми се води тая дискусия , толкова си се филмирал че няма накъде . И защо говориш в мн число ? Това че новия ник е написал че така мисли , ни значи че всички така мислят

Но според твоята теория ние сме на на заплата при Камелия . Хахахах ! Край :Д

Link to comment
Сподели в други сайтове

С на Фокси и Камелия камъните по техните глави!! :1000 (33): Точно това се случи в тоя форум...Както Фокса си съчиняваше разни истории, конспирации и лъжи, сега го дразнят със същото и това го побърква... :whistling:

 

 

А колкото до мнението на Пачо,че имало напуснали Пайнер..Валя напусна-върна се. Деси Слава напусна-върна се, Екстра Нина, Вероника, Рени-напуснаха, повече не се й чу за тях... КОйто е напуснал Пайнер или се връща като котенце или просто вече никой не чува за него..

 

Камелия се надяваше, че със скандала с Пайнер ще предизвика сензация и протести на изпълнители, а какво стана? Остана с отворена уста, когато Деса се върна и така доказа, че Пайнер пак е лидера. А от Пайнер си изиграха толкова добре картите, че за т.н "скандал" никъде не се разбра и всичко мина тихо, мълком за съжаление на Кама..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе, Меле, между Фокси и тебе не е ли отскоро враждата, май година и нещо, преди това не си спомням, даже ми е интересно как точно започна, май нещо около "Престъпно е", лятото пък се появи ИНП, но тогава си беше Камелия-антиКамелия, вече със завръщането на Деса като се върнаха нейните и Фокси въпреки някакъв първоначален кеф, че на кокошките на Митака "ще им се спече от такава като Деса", почна да я ебава и нейните едновременно защитаваха нея, но и плюеха Камелия. После пък другите фенове на Камелия по същия начин и това е. Реално фенски отношения, не нещо между двете каквото и да е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много се чудя кой е по-зле м/у мелето и тринуквеника, щото мелето се е филмирал особено много и търси под телето вол , ама няма да стане. Дреме и на Кама защо Безвратата се е върнала в Пайнер. Тя си прибира кинтите, а Деса е зле в момента - Пайнер не прави нищо за нея, а и прибира мънгизите като на последна глупачка. Ама щом я е отмързяло да бачка, да се трепе - не е луд който яде баницата, луд и тъп е който му я дава, вслучая това е Деса.

 

Обаче трибуквеника е още по-в джаза. Ей, ИНП, ти кво още правиш тука след като ти казах в прав текст преди да се образоваш малко и да придобиеш НЯКАКВА култура, пък била тя и бактериална, хич да не се опитваш дори да опонираш на когото и да било. Пайнер си изигра картите и като оня мошеник Слави прибира парите на оная глупачка, вашта любимка Десата, пък тя нещо не е в ред и му ги дава. Сигурно и обещава да я прати на ТЕНЕРИФЕ, хаха. А колкко РОЗОВО е положението при ЛИДЕРА виждаме всички - отменени концерти, няма турне, 350 продадени билета за плейбек мероприятието в Стара Загора, рейтинга на Планенете е в рамките на статистическата грешка и разни други неудачи, които съвпаднаха със завръщането на табуретката в кокошарника ...

 

Изобщо и на двама ви препоръчвам спешна консултация при небезизвестната Д-р Радева. Тя ще ви изпише подходящото лечение и медикаменти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Николас - неговата диагноза е неопределена... просто, защото никога не можеш да му разбереш мнението. При него има две мнения за всичко и единствено по начина на писане, може да разбереш, че той е автор на даден коментар. Хем харесва Кама до безумие, ама иска и да е обективен, а знае, че трудно ще може да я защити и да я нападне.

Забравих да отговоря на това.. Ами за мен това е обективност, да разгледаш нещата поне от две страни, не да заемаш крайна позиция. Есета като пишехме, особено по чуждестранни стандарти, е така, ако имаш да пишеш за мобилните телефони и в есето си разкажеш само за вредите от тях, независимо от аргументацията и добрия език, шансовете за двойка са огромни, защото не си представил и положителните страни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

34d15229e483963a.jpg

 

Приятелки! :cradle:

 

Страхотни "приятелки"! :1000 (29): Галена въобще не е издебнала момента, за да ни покаже истинската Деса, ама съвсем натурално. :1000 (29):

 

Ама не е само това. Има и друго, което се задава от СЕМ, според публикации в медиите. Пайнера съвсем го унижиха тази година. Вече се заяждат за всичко....

 

Ще глоби ли СЕМ Деси Слава за простотията с наденичките? Вижте отговора на регулатора и видео на скандалните сцени

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотни "приятелки"! :1000 (29): Галена въобще не е издебнала момента, за да ни покаже истинската Деса, ама съвсем натурално. :1000 (29):

 

Ама не е само това. Има и друго, което се задава от СЕМ, според публикации в медиите. Пайнера съвсем го унижиха тази година. Вече се заяждат за всичко....

 

Ще глоби ли СЕМ Деси Слава за простотията с наденичките? Вижте отговора на регулатора и видео на скандалните сцени

 

Това ако е медия... :1000 (29): Иначе щом Деси Слава почнаха и скандална да я пишат, нещата вървят на добре.. :Vishenka_05:

 

На снимката с Галена са ужасни от светлината..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотни "приятелки"! :1000 (29): Галена въобще не е издебнала момента, за да ни покаже истинската Деса, ама съвсем натурално. :1000 (29):

 

Ама не е само това. Има и друго, което се задава от СЕМ, според публикации в медиите. Пайнера съвсем го унижиха тази година. Вече се заяждат за всичко....

 

Ще глоби ли СЕМ Деси Слава за простотията с наденичките? Вижте отговора на регулатора и видео на скандалните сцени

В Събота го гледах по Планета HD, така че не се безпокой, не е спрян от излъчване.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега като не можем да докажем, че Камелия е по-актуална, започваме да гледаме външния вид и скандалите ли? :1000 (29): Точно феновете на Камелия няма какво да говорят за скандали, тъй като тяхната е на най-предна линия в това отношение... А за снимката- всеки може да изглежда зле на някои фотоси, включително и Кама. Деса и преди е имала подобни кадри, навярно и в бъдеще ще има, но това не я принизява като изпълнител.

 

По-интересното ми е как никой не се реши да напише плюсовете на Камелия извън Пайнер така, както аз изредих онези 12 точки за Десислава. И към тях сега прибавям и 13-тата- един от най-големите ни отбори Лудогорец я покани да направи химна им и тя го изпя на новия стадион. То това според мен можеше да стане и без Пайнер, тъй като масата българи я уважава като пееща, многостилова певица и няма нужда от компания, за да се отчете това. Много малко изпълнителки са изпъкнали така в БГ, че и в световен мащаб. Явно е нормално да се нервят някои. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно за т.нар химн ли се присетихме сега, че няма с кво друго? Нито им беше на късмет, щото Лудогорец паднаха като треторазряден селски отбор от някви още по-ниско разрядни маргинали, нито се приема добре от феновете на въпросния отбор

Това, че отбора е слаб, не е виновна Деси Слава, нито песента й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

каква жалка гледка са малкото останали фенчета на залязлата бездарница....даже вече нямам интерес да им казвам истината за нея.Тя просто приключи!

Link to comment
Сподели в други сайтове

С на Фокси и Камелия камъните по техните глави!! :1000 (33): Точно това се случи в тоя форум...Както Фокса си съчиняваше разни истории, конспирации и лъжи, сега го дразнят със същото и това го побърква... :whistling:

А колкото до мнението на Пачо,че имало напуснали Пайнер..Валя напусна-върна се. Деси Слава напусна-върна се, Екстра Нина, Вероника, Рени-напуснаха, повече не се й чу за тях... КОйто е напуснал Пайнер или се връща като котенце или просто вече никой не чува за него..

 

Камелия се надяваше, че със скандала с Пайнер ще предизвика сензация и протести на изпълнители, а какво стана? Остана с отворена уста, когато Деса се върна и така доказа, че Пайнер пак е лидера. А от Пайнер си изиграха толкова добре картите, че за т.н "скандал" никъде не се разбра и всичко мина тихо, мълком за съжаление на Кама..

 

Пич, толкова си заслепен, че въобще не забелязваш как Камелия 8 години си претегли всички плюсове и минуси от това, да стои в Пайнер и да се махне. А като взе решение чалгата се побърка. Как така преди дума не можеше да става пайнерски изпълнител да се появи в конкурентна телевизия, а сега това стана почти норма и е вече в реда на нащата. Ама то бива да си с капаци, но това раздвижване и най-вече да се появят Тони Стораро и Алисия на пайнерски концерти не ти ли говори нещо? Не вървят нещата в тая фирма бре! Тясно им е на много хора. Вече дори не се съобразяват с Митака, когато си планират проектите и си ги уреждат да се въртят при Касъмовите без дори да го питат. Ти не усещаш ли, че с капсулирането на чалгата се свърши? Да те питам ли отворко нахален и анонимен, от кой започна тази мини революция? Кой бре му стискаше да излезе да се изкаже и не само да говори, но и да свърши това, което е казал? Коя пайнерска гнида го опита дори, докато Кама не разбуни змиярника? Знаеш ли колко малко им трябва да едно поне 10 изпълнители, за да теглят една майна на Митака и да започнат като Кама сами? Да не мислиш, че Касъмовите няма да им вземат парите за ротация? Че те да не са тъпи кратуни като Митака? Какъв Пайнер, какви хвалби, каква Деса и какви успехи, като хонорарите им падат, участията са им скука, поп и рап музиката ги натиснаха, а медиите ги сгазиха? Промените вървят, старите мантри угасват, а наградите вече не са това, което ще задържи актуалните звезди. Тия вече искат да видят парите, щото славата я имат. А Митака не дава и иска да е като преди. Е, няма как да е като преди. Няма как, след като Кама му строши главата с 3 интервюта....

 

И в последните 2-3 месеца Кама дума не е обелила никъде, а през това време Деса изговори милион простотии и се провали поне 3 пъти чутовно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това, че отбора е слаб, не е виновна Деси Слава, нито песента й.

Тя и за упадъка в Пайнер едва ли е виновна, ама нещо много каръшко става покрай нея. Чак ми се иска да има нещо общо с Маяма, за да съм сигурен че новата ни омбудсрамка ще потъне вдън земята още преди да е встъпила в длъжност.

 

@лукас - на теб тва ти е проблема. отказваш да приемеш че Кама може и да е затишие (пред буря) но това никак не означава че е залязла.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като не се наказва Лукас за спам, да си пусна и аз стар пост с въпроси, които леко бяха подминати..... :1000 (19):

 

Виждаш ли колко си смешен, когато вярваш във всякакви демони, конспирации и приказки за наивници, повечето от които ти си съчиняваш?

 

И какво от това, че плю 10 години Кама?

И какво от това, че говореше как плюела кой ли не?

И какво от това, че предвиди как ще се срине веднага след Пайнер?

И какво от това, че и предрече провали?

И какво от това, че всеки ден слагаше знак за равенство между моите постове и кариерата на Камелия?

И какво от това, че вдигаше банкети тук, как нямало да е никоя след като не присъства на пайнерски концерти?

И какво от това, като няма пайнерски концерти?

И какво от това, че броеше да побъркване в тубата?

И какво от това, че Кама няма клипове със сериозен трафик?

И какво от това, че мантрите от последните години не и попречеха, да има рейтингова кариера?

И какво от това, че заканите на Митака претърпяха фиаско?

И какво от това, че и твоите закани претърпяха фиаско?

И какво от това, че цяла пролет броеше колко нейни участия минават през Пайнер и омаловажаваше промоутърската и дейност?

И какво от това, че днес се чудиш какво да напишеш, като никакви участия не минават през Пайнер?

 

Смех, смех, смех, но да знаеш, че Фокс помни като слоновете - по 100 години.... :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...