Jump to content



Online: Деси Слава - химн на ПФК Лудогорец


Препоръчани коментари

  • Отговори 42
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Химн на футболен отбор не значи погребална песен едва ли не! Това наистина е заспало, не се запомня, незапеваемо е. Ето леля ви Данче каква изпя преди години. Явно изобщо не сте слушали футболен химн, щом взехте да се дървите тука.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ката пуснат химна на България гюбек ли друсате бе,ало.От тая чалга се опростачихте и елементарна култура и познания нямате ....

Йорданка Христова и песента й "Сърца червени" мисля, че не е нито гюбек, нито заспала балада. Ало, правим ли разлика между химн на държава и химн на футболен клуб?! Никой не ти иска гюбеци, но един химн трябва да звучи нахъсващо, енергично, а не да те приспи. Твоята пък култура и елитарни познания са на толкова високо ниво, че ми съпоставяш химна на България с химна на Лудогорец. Супер... :)

Песента на Десислава може и да е хубава, но е неуместна за химн - и като музика, и като текст, и като изпяване... А за роклята й пък да не говорим...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Йорданка Христова и песента й "Сърца червени" мисля, че не е нито гюбек, нито заспала балада. Ало, правим ли разлика между химн на държава и химн на футболен клуб?! Никой не ти иска гюбеци, но един химн трябва да звучи нахъсващо, енергично, а не да те приспи. Твоята пък култура и елитарни познания са на толкова високо ниво, че ми съпоставяш химна на България с химна на Лудогорец. Супер... :)

Песента на Десислава може и да е хубава, но е неуместна за химн - и като музика, и като текст, и като изпяване... А за роклята й пък да не говорим...

 

Отвори си учебника от 3-ти клас виж какво е "Химн". Не държавен или спортен, а химн. По същата логика на Й.Хр. е естрада.

Това, което не ти се връзва е тази перфектно изпята песен да впечатлява говеда по стадионите, каквито са всички ултраси на които и да е отбор.

Идеално изпълнена песен от Деси Слава. Роклята й - идеална за песента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

УЖАС! За нищо не става.. :mf_surrender:

 

 

 

Отвори си учебника от 3-ти клас виж какво е "Химн". Не държавен или спортен, а химн. По същата логика на Й.Хр. е естрада.

Това, което не ти се връзва е тази перфектно изпята песен да впечатлява говеда по стадионите, каквито са всички ултраси на които и да е отбор.

Идеално изпълнена песен от Деси Слава. Роклята й - идеална за песента.

Къде видя да я изпълнява? като квичи на плейбек. И се превзема толкова все едно пее на живо, а на края колко е смешна как дава да пеят :Vishenka_05: Те не знаят коя е ХерпесСлава, а иска да пеят някво подобие на песен току-що излезнала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

УЖАС! За нищо не става.. :mf_surrender:

 

 

 

 

Къде видя да я изпълнява като квичи на плейбек? И се превзема толкова все едно пее на живо, а на края колко е смешна как дава да пеят :Vishenka_05: Те не знаят коя е ХерпесСлава, а иска да пеят някво подобие на песен току-що излезнала.

 

А ти се върни в вкъщи да те възпитат как да общуваш нормално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фен на Анда плейбека критикува Деси Слава....хахах.Смях

В голяма грешка си да казваш на коЯ съм фен. Това, че съм с графики на Андреа и Фики не значи, че съм фен на Андреа.

Слушайте си Херпесовата Свиня и не скачайте на всеки негативен коментар към тъпия химн ( ако изобщо е такъв).

Всеки има мнение!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...