Jump to content

Планета Пайнер с концерт в Арена Армеец


Препоръчани коментари

Предричам провал на тези концерти, ако изобщо се състоят по следните причини:

1. Признавам, че няма как да знам до колко има някаква смислена организация, но е очевидна липсата на реклама. Не може да имаш 3 телевизии, много посещаван ютуб канал и да се имаш за най-голямата музикална компания, а една свястна реклама да нямаш за грандиозните си концерти.

2. Те не могат да напълнят зала 1 с мега евтини билети, тръгнали моля ви се да пълнят Зала Армеец...

3. Чалгата се превърна в безсмислена музика за дискотека, таргет групата е тинейджърите, студентите, кифлите, гъзарите ала Богданов. За какво да дават 20-40лв за вход на някакъв си концерт, при положение, че всеки ден тези същите певачки пеят на вход свободен в най-близката дискотека?

От друга страна тези, които пък не си падат много много по чалготеките и предпочитат концертните изяви, също нямат причина да отидат. С изключение на 3-4 певици, никой не може да представи нещо, което да си заслужава дори времето.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Тоя" срина представите за Фокси и Камелия в тоя форум, само за няколко месеца... :mf_surrender: Това което градихте години, го развалих за няколко месеца и истината лъсна..:Р Вече май не смеете много, много да сравнявате Камелия с Деси Слава и останалите?

Брехх , каква цел в живота -да сринеш представите на Фокса в някакъв си форум . После как да не ти кажем че се жалък . Но няма да ти го кажа , защото си платен трол . Все пак това ти е работата . А и монолозите ти от вчера а ясен знак , че си тук за да плюеш .

 

А относно останалата част от поста ти -вече на никой не му се занимава с теб . Какво да ги сравняваме., 50 стр. не ти ли стигнаха ?! Платен трол !

Мисля да направя една анкетка за премахването ти от тука че и без това си дразнител за 80% от форума . И стана ясно защо си тук. И ето пак искаш да правиш интриги . Модератори няма.ли тук , да го стопират навреме ...

 

Концертите ще са провал . Казах..

Link to comment
Сподели в други сайтове

ОФИЦИАЛНО ВЕЧЕ ОБЯВЕНО КОНЦЕРТ В РУСЕ ЩЕ ИМА,САМО С ИЗПЪЛНИТЕЛИТЕ ПРЕСЛАВА,ДЖЕНА,ДЕСИСЛАВА,ЯНИЦА,ГАЛИН,ЖИВКО МИКС,КАЛИ И ЕМАНУЕЛА!

 

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid...943923&fs=0

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само тези ли? Трябаше и Анелия поне или някое име от по-старото поколение .. реално само Преслава, Джена и Галин са интересни на по-младата публика от изброените.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само тези ли? Трябаше и Анелия поне или някое име от по-старото поколение .. реално само Преслава, Джена и Галин са интересни на по-младата публика от изброените.

Анелия + Фики. Интересно защо за концерта им в София още няма реклама?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само тези ли? Трябаше и Анелия поне или някое име от по-старото поколение .. реално само Преслава, Джена и Галин са интересни на по-младата публика от изброените.

 

Десислава и Кали са от 'старото' поколение. :D

Радвам се, че са ги добавили, но въпреки това нещо не е наред в този концерт. Трябваше да присъстват Емилия и Анелия, а за Галена да не говорим. Дано поне за концерта в Арена Армеец всички да са на линия, освен Галена заради турнето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава и Кали са от 'старото' поколение. :D

Радвам се, че са ги добавили, но въпреки това нещо не е наред в този концерт. Трябваше да присъстват Емилия и Анелия, а за Галена да не говорим. Дано поне за концерта в Арена Армеец всички да са на линия, освен Галена заради турнето.

Имах предвид Ивана и Глория по-скоро.

Но е безумно само 8 имена, от които само 6 ще пеят повечко време .. при положение, че такива като Живко Микс и Емануела не знам какво точно ще правят там, освен да се включат в 1 песен най-много. Песните на Емануела трябва да са с права у Ара, не вярвам да им ги отстъпят.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имах предвид Ивана и Глория по-скоро.

Но е безумно само 8 имена, от които само 6 ще пеят повечко време .. при положение, че такива като Живко Микс и Емануела не знам какво точно ще правят там, освен да се включат в 1 песен най-много. Песните на Емануела трябва да са с права у Ара, не вярвам да им ги отстъпят.

 

И на мен ми е чудно какво ще пее Емануела, тъй като с Ара май не са в добри отношения. Може и да представи първа Пайнерска песен и отделно да излезе по време на изпълнението на Кали.

Между другото, ако Емануела пусне нещо самостоятелно, според мен ще е достойна да вземе 'Завръщане'. Попринцип бих бил за Десислава, но не знам дали новото й начало в Пайнер се води за точно този тип завръщане, тъй като тя на практика не е спирала да твори. Докато Емануела си взе голяма почивка покрай бебето и изтичането на договора с Ара.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По принцип "Тарлътъ" е в началото на май, а не през октомври. Но може сегашните управници в Русе да си направят предизборен митинг в новата зала, където ГЕРБ да резнат лентичката още веднъж, преди кметските избори. На нещо такова ми прилича този така наречен концерт в Русе. Иначе не е лошо като тест, за да разберат къде се намират преди най-решаващият концерт за Пайнер в цялата им история, който предстои в "Арена Армеец", на 1 декември.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По принцип "Тарлътъ" е в началото на май, а не през октомври. Но може сегашните управници в Русе да си направят предизборен митинг в новата зала, където ГЕРБ да резнат лентичката още веднъж, преди кметските избори. На нещо такова ми прилича този така наречен концерт в Русе. Иначе не е лошо като тест, за да разберат къде се намират преди най-решаващият концерт за Пайнер в цялата им история, който предстои в "Арена Армеец", на 1 декември.

 

Фоски, концертът ще е 2 седмици след изборите. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Интересно ми е защо са толкова малко изпълнителите на концерта в Русе?

2. Емануела и на двата концерта - силен старт в Пайнер! Дано да пусне солова песен преди тях.

3. Без Галена??? Поне на този в Русе да присъстваше....

4. Мисля си обаче, че е възможно този в Русе да не бъде заснет и излъчен...

5. Трио Сопрано в Арена Армеец ......... пфффф

Link to comment
Сподели в други сайтове

Концерт по повод 14 та годишнина на телевизията с участието на 5 имена на кръст?

Абсолютни откачалки са тия в Пайнер...

За това винаги чалгата ще е за подигравка. "Хубава работа ама циганска" е това което правят години вече...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе вие на тъпи ли се правите? Значи, като има 30 имена, що са толкова много, като са 8, що са толкова малко.

 

На мен ми харесва това с големи концерти по малко изпълнители. ПАйнер вероятно искат да възстановят миналите години, виждайки успеха на Дългия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе вие на тъпи ли се правите? Значи, като има 30 имена, що са толкова много, като са 8, що са толкова малко.

 

На мен ми харесва това с големи концерти по малко изпълнители. ПАйнер вероятно искат да възстановят миналите години, виждайки успеха на Дългия.

Нищо против да са 8, но ако бяха Анелия, Преслава, Джена, Емилия, Галин, Фики, Ивана, Глория, а не Живко Микс и Милко Калайджиев.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да бе!! Нали беше голям сеир, че излизали по 30 изпълнители, трябвало да има по-малко за да бъде истински концерт хуахахахахахах :roll1: Я се замислете, дали сте адекватни и какво искате?? Същото като с цените на билетите! И пак ще попитам ПОСЛЕДНО???!!!!!!!!!!!! :gun_bandana: :mf_surrender: Наистина ставате смешни...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо против да са 8, но ако бяха Анелия, Преслава, Джена, Емилия, Галин, Фики, Ивана, Глория, а не Живко Микс и Милко Калайджиев.

Как нарочно не пишете Андреа :mf_surrender: а на последните концерти има един от най-добрите приеми и най-доброто шоу.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак не ми се коментира, ебати тъпата организация, ебати тъпата, почти липсваща, реклама, ебати закъснението. Не виждам да обявяват някъде това в "Арена Армеец" като "25 години "Пайнер"", нещо, което реално може да им докара хора. Хората обичат старото, наложилото се, носещото спомени, е, обичат и новото, но тази есен не виждам още много ново. Слави защо имаше такъв успех? Публиката знае, че ще получи качество на изявата, че те ще се постараят колкото могат, и нещо изключително важно, Х И Т О В Е Т Е! Супер много хитове имат Слави и компания от миналото, супер запазени, и отишлите на стадиона знаеха какво точно искат да чуят, Слави и "Ку-ку" бенд също знаеха и им го представиха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фоски, концертът ще е 2 седмици след изборите. :)

 

Бе не е толкова до точното събитие или нещо свързано с него. Живял съм 9 години в Русе и горе-долу им знам поводите за градски празненства, а в тия есенни месеци нямам спомен, да е имало такива. Според мен, както писах и по-горе Пайнер просто опипват почвата, за да знаят какво да очакват в София. Демек, ако се изложат, да минимизират щетите след това. Освен това, за мен са избрали за тест възможно най-неподходящият град. Миналата година тръгнаха с турнето оттам и не им се получи. Още тогава писах за причината. Там в Русе не са такива чалгари, за каквито се съди по няколкото индивида в Рамания. Мога ди ви кажа даже, че Русе се има (и с основание), за най-европейският град в България. И не говоря само за архитектура, а и за манталитет на хората. Не са се опростачили, като в някои други райони, предимно на Южна България. Не се надуват като същите заринати от субсидии от централното правителство. Тия там си имат такова его, че никога няма да се молят на разни софиянци за пари. Самият факт, че 50% от залата в Русе бе платена от местна частна компания е доказателство, че не са мрънкалници, а че в Русе има сериозни меценати. В София никой частник не се бръкна и за един пътен знак, а Бобоковите извадиха 30 милиона, за да има зала в Русе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно пък за русенци съм чувал толкова лоши неща... :mf_surrender: А и този ужасен диалект..но както и да е. Според мене са го избрали само заради залата!! Сигурно имат някой спонсор от там или нещо такова.

 

Рекламата за сега наистина е слаба и ако напълнят залата ще е перфектно, без никаква реклама. Мен не ме вълнува дали ще се напълни или не, просто искам да има концерти!! Миналата година беше най-добрия концерт за РД от мноого години, надявам се сега да чупят рекорди. Слави показа, че чалгата още е номер 1 и Пайнер трябва да продължат тая концепция.

 

Не виждам Гергана в рекламата? Пак ли е аут? :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви например,интересно ми е да ги чуя?

Изключително надути, простовати, в дискотеките нещо страшно било. Помня когато бяха били близначките от Мис България. Имаше едни образи в Биг Брадър "Дрисли,мръсни, завиждайте" :mf_surrender: Не знам, аз ако живея за постоянно в България, освен София, в друг град, честно казано не бих..да не се обиждат другите, но за сега само в София има бъдеще, колкото и да не харесвам като цяло града.

Тоя пост не е за тук, съжалявам, но има връзка, защото всички концерти са в София...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той е съмнителен още откакто влезе и затова остава анонимен. Задаваш си прости въпроси и отговорите идват сами.

 

Кой беше проблемът на Пайнер през март? - Камелия

Кой я плюеше най-много тук? - тази същата анонимка

 

Кой беше проблемът на Пайнер за отказаните концерти в Пловдив? - забраната на ГЕРБ

Кой плюеше тогава най-много властта тук? - тази същата анонимка

 

Кой беше проблемът на Пайнер в Стара Загора? - постът на Фокс, за 350 продадени билета.

Кой плюеше най-много Фокс тук тогава? - тази същата анонимка

 

Кой беше проблемът на Пайнер, като не вървяха участията през юли? - обявеното от Фокс сваляне на цените

Кой плюеше всеки пост, в който това се споменаваше? - тази същата анонимка

 

Кой е проблемът на Пайнер през сепември? - Слави Трифонов

Кой плюеше и подценяваше Слави тоя месец? - тази същата анонимка

 

Кой ще е проблемът на Пайнер в Русе? - непълната зала и високите цени

Кой ще плюе най-много Русе и отбелязващите това? - тази същата анонимка

 

Какво ще стане, като Пайнер не напълнят и "Армеец арена"?

 

Ами сещаш се вече - този няма да излиза оттук и ще ми проверява по 30 пъти на ден профила, дали съм тук или не.

 

п.п. Между другото, модераторите да му махнат подписа и да знаят, че за такива неща се наказва тук.

 

 

Какви например, интересно ми е да ги чуя?

 

Искаш да чуеш нещо от тази анонимка, на която зададох няколко прости въпроса, както му написах дори отговорите? Не се занимавай, няма смисъл....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...