Jump to content

Планета Пайнер с концерт в Арена Армеец


Препоръчани коментари

Изключително надути, простовати, в дискотеките нещо страшно било. Помня когато бяха били близначките от Мис България. Имаше едни образи в Биг Брадър "Дрисли,мръсни, завиждайте" :mf_surrender: Не знам, аз ако живея за постоянно в България, освен София, в друг град, честно казано не бих..да не се обиждат другите, но за сега само в София има бъдеще, колкото и да не харесвам като цяло града.

Тоя пост не е за тук, съжалявам, но има връзка, защото всички концерти са в София...

Не , никва София . В Димитровград си най-добре ... няма да се правиш !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно пък за русенци съм чувал толкова лоши неща... :mf_surrender: А и този ужасен диалект..но както и да е. Според мене са го избрали само заради залата!! Сигурно имат някой спонсор от там или нещо такова.

 

Ааа, сега русенци са виновни, че залата няма да се разпродаде... страшна логика.

На Пайнера тая година само това му липсва, да затъне в собствените си лайна още повече - така започна 2015-та за него, остава и така да свърши...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като се има предвид, че кацам в 3 същият ден в София, отивам само и единствено заради Глория. Освен нея има още няколко които искам да чуя и това е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като се има предвид, че кацам в 3 същият ден в София, отивам само и единствено заради Глория. Освен нея има още няколко които искам да чуя и това е.

Чакай да потвърди дали ще пее, че да не се получи като предния път. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Подборът е доста добър. Смесица между легенди и актуални имена... Но ми липсва Тони Дачева, не я видях нея. Липсата на Галена пък е странна и за двата концерта, не знам защо е запланувала турнето в САЩ за точно този период в годината, в който по традиция винаги има такова мероприятие. Жалко, че ще изпусне Арена Армеец... но може и да ни изненада и с Деска изведнъж да забият "В твоите очи"... :D

Този концерт явно наистина няма да е като другите, освен ако в последния момент не добавят още 20 човека. :D Цените са добри, дано да има доволен брой хора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Надали Галена ще изкочи от самолета специално за да "изпее" две-три песни, вместо да си гледа щатската обиколка по кръчми и пицарии.

 

Иначе нещо конкретно да са обявили като изпълнители за Армеец или да чакаме пак целия колошарник да участва?

 

Glamdring - абе хубаво ще слизаш от самолета и направо в залата, ама ако искаш специално Гло, бих изчакал първо да потвърди едно такова участие в тоя концерт, щото имам дълбоки съмнения че ще е там, впредвид ме е с един добре изглеждащ баджак вън от фирмата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че Глория беше обявена и за онзи сборен концерт в Англия, така че според мен е възможно да си пее и в Арена Армеец. Не мисля, че би изпуснала такава възможност, макар че както вървят нещата скоро може да ходим там за нейн самостоятелен концерт. :D

Договорът й с Пайнер още е в сила и може би ще се възползва от него до края, ако въобще го прекратява. Чудно защо няма да участва на събитието в Русе, точно тя трябваше да е там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че не само ще бъде в Русе, но ще завърши концерта, но да видим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изявата в Англия си е изява в Англия, даже Гло не би пропуснала един бърз шопинг тур по лондонските молове и предполагам, никак не лошия хонорар за това мероприятие. Докато масовката в Армеец е съсвем друга бира, нали, ама да видим.

 

Иначе дали Гло ще "остане" в Пайнер или не е въпрос, на който само Митьо Пи може да отговори в момента, след концерта снощи топката е изцяло в неговото поле. Кралицата показа, че може да се оправи перфектно и без него. Ако се съгласи да и пуска клиповете, а тя да си плаща за което, вместо да му дава там процент от хонорара, колкото и малък да е, сигурно ще остане. Ако продължава да наглее и срещу нищо да лапа мангизи, е значително по-вероятно кораба на Гло да отплава от Димитровградския кокошарник.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ааа, сега русенци са виновни, че залата няма да се разпродаде... страшна логика.

На Пайнера тая година само това му липсва, да затъне в собствените си лайна още повече - така започна 2015-та за него, остава и така да свърши...

Той фокси упомена в една от всички точки , че ако концерта е провал платения трол ще оплюе русенци . Ето че и това е така . А за предните точки от.поста му -нима не е така ? Тоя е.платен трол .

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Борис Дали, Анелия, Деси Слава, Преслава, Емилия, Мария, Кали, Ивана, Фики, Глория, Цветелина Янева, Константин, Ваня, Райна, Милко Калайджиев, Малина, Галин, Роксана, Илиян, Джена, Теди Александрова, Емануела, Яница, Нелина, Татяна, Трио Сопрано

 

Ще бъде интересно!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама как без Пресила, Кучеядката, Магда, Юнона, Димана, Живко Микс, Кристияна, Крисия Ди и най-вече оня бездарния гвй Карлос със вселенския претоплен хит? Предричам провал щом го няма най-актуалните звезди! И щом няма да присъства Ваната, просто виждам как Трио Сопрано ще закриват, и май Митко Пи Инженера е съгласен .....

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Борис Дали, Анелия, Деси Слава, Преслава, Емилия, Мария, Кали, Ивана, Фики, Глория, Цветелина Янева, Константин, Ваня, Райна, Милко Калайджиев, Малина, Галин, Роксана, Илиян, Джена, Теди Александрова, Емануела, Яница, Нелина, Татяна, Трио Сопрано

 

Ще бъде интересно!

И Андреа, първа е. :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама как без Пресила, Кучеядката, Магда, Юнона, Димана, Живко Микс, Кристияна, Крисия Ди и най-вече оня бездарния гвй Карлос със вселенския претоплен хит? Предричам провал щом го няма най-актуалните звезди! И щом няма да присъства Ваната, просто виждам как Трио Сопрано ще закриват, и май Митко Пи Инженера е съгласен .....

Карлос никога не е пял на концерт, така че "най-вече" е излишно. :1000 (29):

 

Дано са само тези изпълнителите. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако Глория не пее, от сега казвам, че ще подаря билета си на някое ромче. Нали трябва да се прави благотворителност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалко за Дачева.

Залужаваше да е там и да изпее някой ретро хит.

Тя е пяла "Бедни и богати" вчера пред повече хора, отколкото ще има на този концерт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...