Jump to content



Работа за потребителите


Препоръчани коментари

Кой си ти, че да забраняваш? Резултатите бяха видни седмици наред, комунизма си го практикувай другаде.

Не вярвам повечето потребители да са ги броили. Ако постнеш резултатите предварително церемонията няма да е интересна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да беше оставил Смит да води наградите, церемонията щеше да се състои точно след края на гласуването, а не три дни по-късно. Всеки може да влезе в кеша и да си извади гласовете и да ги преброи, нищо че си прибрал темата в админ раздела.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да беше оставил Смит да води наградите, церемонията щеше да се състои точно след края на гласуването, а не три дни по-късно. Всеки може да влезе в кеша и да си извади гласовете и да ги преброи, нищо че си прибрал темата в админ раздела.

Нужно ли е да правиш мръсно на Dinnev и Slunchice, само защото Smith няма да ги води? Постъпваш незряло.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно ти недей да ми говориш за зряло и незряло. Мръсно не правя на никого, всичко, случващо се в момента е косвено или пряко следствие от твоето нагло поведение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фастума не се спря, то бива, триени, заплахи, чудесии. Във форума ли спи, като някакъв биг брадър се разпорежда. УЖАС!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Кой се представи най-добре / най-зле на концерта 15 години "Планета" ТВ?

 

Кейли-Пресфан май искаш киселина налицето ти

Я ДОБАВИ ВЕДНЕГА - Галена

:mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Изключително грубо нарушение спрямо всички потребители във форума беше извършено тази вечер от двама потребители- Fast и Salvatore, което нямаше как да ми убегне.

След като momo е сбъркал и е дал модераторски права на въпросният Salvatore той се е възползвал от тях и е дал 8 Up- а в репутацията на Fast, след което Fast е дал 8 Up- а в неговата репутация. Какво ще бъде наказанието им?

Другият ми въпрос е защо има толкова голяма разлика между потребители и модератори в раздаването на тези Up и Down е репутациите, те да могат по 8- 10, а останалите да можем по 1?

Благодаря за вниманието.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изключително грубо нарушение спрямо всички потребители във форума беше извършено тази вечер от двама потребители- Fast и Salvatore, което нямаше как да ми убегне.

След като momo е сбъркал и е дал модераторски права на въпросният Salvatore той се е възползвал от тях и е дал 8 Up- а в репутацията на Fast, след което Fast е дал 8 Up- а в неговата репутация. Какво ще бъде наказанието им?

Другият ми въпрос е защо има толкова голяма разлика между потребители и модератори в раздаването на тези Up и Down е репутациите, те да могат по 8- 10, а останалите да можем по 1?

Благодаря за вниманието.

Преди няколко години ти казах да се запишеш на йога в скайп и днес ти го повтарям - запиши се на йога и зен!

Остави хората да правят каквото си искат.

Модератори могат по 5000 + да дадат ако искат.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

2-ро изключително грубо нарушение от потребител, който не би трябвало да има модераторски права- Salvatore - дал е 19 Up-a тази вечер в репутацията на този -A., който ме цитира по- горе и си дава безполезните съвети. Също така и лъже- аз не го познавам.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Яка идея е това с Издислав, ще се забележи поне. Иначе с това темпо абсурд да има успех, На теб, злобна душицо, да не би да ти е отказал нещо, че толкова злобееш и отговаряш на всеки коментар, ако някой го спомене? :whistling:

 

 

:1000 (10): :1000 (10): :1000 (10):

 

Явно съм ти трън в очите, спирам да те отразявам.

 

 

Спри се бе, злобо.

 

Какво общо имат тея постове с песента на Гнидислав? Всички са се изказали лошо за песента, а само мен цитирали и ме ОБИЖДАТ на всичкото отгоре. Моля да получат БАН!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво общо имат тея постове с песента на Гнидислав? Всички са се изказали лошо за песента, а само мен цитирали и ме ОБИЖДАТ на всичкото отгоре. Моля да получат БАН!

 

Ти обиждаш майка ми на ЛС. И ме блокираш. Скрий се.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти обиждаш майка ми на ЛС. И ме блокираш. Скрий се.

 

Ако злоба е обидна дума, то ти трябва да получиш същото наказание. :* :* :* Тва за блокирането е ужасно провинение, как смея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако злоба е обидна дума, то ти трябва да получиш същото наказание. :* :* :*

 

Ами ти молиш тук да ме баннат. Нека получа - не ми дреме.

Лека нощ, злодей такъв

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unpinned this Тема

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...