Jump to content



Годишни музикални награди на Планета ТВ за 2015


Препоръчани коментари

  • Отговори 2,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Радвам се, че за Фикрет тая година няма негативи.. :whistling: Човека си го каза-още 10 години ще я взима..

Нима подкрепяш такъв тип "абонаменти"? А и не е вярно, че няма негативи, виж дислайковете - https://www.youtube.com/watch?v=oMfmIAvfhe4

 

Как така на Мария не й пукало? Напротив, с тези изреждания на песни и броене на гледания доказва колко се е жегнала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И като е нисък какво? Не може всички да са мутирали горили. Фики изглеждаше като стриптизьор.

 

А Андрейчето естествено че ще се подмаже на най-големите отрепки. Същата е и тя.

На мен пък Галин ми прилича на жиголо.

 

Лицемерка. Помня как и се мазнеше в коментарите в фейса.

Не че защитавам тоя парцал Николета, но е съвсем естествено хората да си сменят мнението, опознавайки хората или разочаровайки се от дадени техни постъпки.

 

Защо обаче досега нямаше такива реакции? Защо само този път? Дали евентуално защото другите пъти е било много по-заслужено ПРИМЕРНО?

И аз това се питах. Все по-очевидно става всичко, дори с просто око и не толкова големите фенове вече забелязват несправедливостите.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нелина най-вероятно е визирала именно Ивелина Колева с това "и още една златна малинка". Като се замисля нейната награда не е по-малко скандална от тази на Петя. Точно заради сестра си Преслава вероятно не е получила друга награда. Тропнала е с крак, че иска двете да са певици на годината, след което и Митьо е "тропнал" - като искаш да сте певици, няма да ти дам друга награда."" biggrin.gif

Браво на Нелина, че коментира.

Иначе специално за Ивелина съм съгласен - тя е единствената народна певица, номинирана. Нека я взимат народни певци тази награда, не нашите чалгарки.

 

Ето къде е била Ивана по време на наградите...

 

Ивана, Руслан Мъйнов, Ненчо Балабанов и Васил Найденов са само част от имената, които станаха част от 25-та годишнина на Агродимекс.

И да нямаше такова участие, по-добре щеше да си остане вкъщи. Няма смисъл да ходи на тоя цирк. Някак тъжна, куха, празна и студена е атмосферата, поне от видяното от клиповете. Все едно насила са отишли да си вземат каквото са си спазарили. Не могат да кажат, че е заради феновете, защото публика нямаше...

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нима подкрепяш такъв тип "абонаменти"? А и не е вярно, че няма негативи, виж дислайковете - https://www.youtube.com/watch?v=oMfmIAvfhe4

 

Как така на Мария не й пукало? Напротив, с тези изреждания на песни и броене на гледания доказва колко се е жегнала.

 

 

Не подкрепям абонаменти, а амбиция да бъдеш най-добрия. Фики тази година си заслужи на 1000%, ако миналата година имаше спор Фики-Галин. То тая година Фики тотално издуха Галин.. "Бум", "Джале", дуета с Преса..само част.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много дребни душички са обаче някои хора - така всеки може да си шушука във Фейсбук и Инстаграм, защо не излязат с някакво становище като са толкова "недоволни", или не вдигнат един телефон на Димитров или на Преслава да им кажат лично, това което пишат по социалните мрежи .. така като мишки - клюкарки всеки може wink.gif

 

А пък специално НиЛо да не се бута между шамарите - Преслава е такава звезда, каквато въпросната никога няма да стане. Тя като цяло е на принципа "известна съм с това, че съм известна". mf_surrender.gif

 

Пак е нещо. Но наистина трябва да говорят по-открито. Няма вече от какво да се страхуват от Митьо, тъй като телевизията му вече не е фактор и не печелят нищо, само се набутват. Нека го видим какво ще направи, ако се разприказват. Нищо, най-много да се гътне.

 

Фики става все по-противен на хората. Тези награди Певец и Певица, наистина носят повече негативи. 1000 (29).gif

 

Не мисля, че е станал по-противен. Хората му се кефят. Кой друг да стане, ако не той?

Като се замисля, и при Певица е подобно положението. За 10 години не създадоха нито една нова звезда при жените. Галена и Джена според мен дължат всичко основно на себе си. Теди пробива вече 3 години с тотални хитове и чак сега вяло я оцениха, може и да не постигне много повече, ако шефът не помага. Най-тъпото е, че хората, които не следят тоя жанр, а само от любопитство поглеждат заглавия, без да четат статии, остават с впечатлението, че няма други лица, освен Преслава, Галена и Фики. Не е здравословно да се крепи всичко на 3 имена, които се въртят.

 

 

Понякога имаш добри коментари, но този счупи тъпомера, с цел да защитиш Преслава. Галена е артист-изпълнител, обича това, което прави и го прави, защото иска да дава най-доброто на хората, които я харесват. Уважава работата си и го показва по всякакъв начин. По твоята логика, дай никой да не прави скъпи клипове или да не предлага шоу. Това че някои ги мързи да гледат и правят нещо, за да отбият номера. Е, Галена не е от тях и наистина българската публика, не съм сигурен, че заслужава този целият труд, като има такива, които я принизяват непрекъснато.

mf_surrender.gif

Галена да си изясни едно - да продължава ли да работи така, доставяйки кеф на себе си и феновете си, или да спира. То е ясно, че не може да се пребори с алчната си колежка, а от едно желязо и кефа на шефа няма смисъл!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не подкрепям абонаменти, а амбиция да бъдеш най-добрия. Фики тази година си заслужи на 1000%, ако миналата година имаше спор Фики-Галин. То тая година Фики тотално издуха Галин.. "Бум", "Джале", дуета с Преса..само част.

Певецът на годината трябва да има и добри клипове и оригинални идеи - Галин е това! Но аз и на Идол съм доволен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Певецът на годината трябва да има и добри клипове и оригинални идеи - Галин е това! Но аз и на Идол съм доволен.

 

 

"Певецът на годината" трябва да има хубави песни и да може да пее на живо.

"Музикалния идол" трябва да има хубави клипове, идеи, там не се изисква толкова пеене и затова Галин и Галин ги взеха в съответните категории.

 

:1000 (30):


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Певецът на годината трябва да има и добри клипове и оригинални идеи - Галин е това! Но аз и на Идол съм доволен.

 

"Бум" въпреки цялата цигания, като клип беше голям хит, заради визиите на Фики. Цяла България разбра за клипа и лоша реклама нямаше, само помогна. Мен ме кефи във него това, че не е комплексиран като Галин и въобще не му дреме дали ще го плюят и хранят.

 

И все пак основното са песните..Както казах, не може да става и ДУМА Галин да бъде певец при положение, че той пее цялото творчество на Фики по участията си.. :mf_surrender: Повече от жалко е Фики да ти е основна конкуренция, а да пееш неговите песни при положение, че той никога не би изпял твоя. След това да ревеш за награда.Освен това е винаги на плейбек, дори на големи концерти вече..

Галин смъкна нивото и на клиповете си, защото му излиза скъпо да снима с Люси. ДОбре, че е "Парата ако хвана" за 2015, защото тотално щеше да остане без хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля, че е станал по-противен. Хората му се кефят. Кой друг да стане, ако не той?

 

Разбрал си ме грешно. Аз съм си за Фики и се радвам, че стана той. Просто чета мненията на хората в тубата, под награждаването за Певец. Толкова съм го защитавал и още съм на същата позиция, която бях преди. Няма как да е друг, освен Фики.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Бум" въпреки цялата цигания, като клип беше голям хит, заради визиите на Фики. Цяла България разбра за клипа и лоша реклама нямаше, само помогна. Мен ме кефи във него това, че не е комплексиран като Галин и въобще не му дреме дали ще го плюят и хранят.

 

И все пак основното са песните..Както казах, не може да става и ДУМА Галин да бъде певец при положение, че той пее цялото творчество на Фики по участията си.. :mf_surrender: Повече от жалко е Фики да ти е основна конкуренция, а да пееш неговите песни при положение, че той никога не би изпял твоя. След това да ревеш за награда.Освен това е винаги на плейбек, дори на големи концерти вече..

Галин смъкна нивото и на клиповете си, защото му излиза скъпо да снима с Люси. ДОбре, че е "Парата ако хвана" за 2015, защото тотално щеше да остане без хит.

Оф, стига с това, че пеел песни на Фики по участия...като не сте му ходили скоро....

 

А Нека да е тайно е на Люси. А Роклята и Един на брой е на Баш....по-добрият режисьор!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разни мишки , които не са стъпвали в дискотеки , да не се изказват като последна инстанция .

Галин , като за начало не пее песни на противната, циганска паплач. Ако е пял е било в началото ,което го отчитам като грешка - да вдига рейтинга на боклук-цигански . Относно клиповете - Галин работи с по-скъпи режисьори , то се и вижда . Само с Роклята ти пада скрива всички смешни тв.версии на Фикрет . Погледнете Бум , погледнете Железен и Джале , дуета му с Преслав ... такива клипове прВиха преди доста години , като цяло явно певеца и певицата на годината са с евтините проекти , а идолите със скъпите !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много дребни душички са обаче някои хора - така всеки може да си шушука във Фейсбук и Инстаграм, защо не излязат с някакво становище като са толкова "недоволни", или не вдигнат един телефон на Димитров или на Преслава да им кажат лично, това което пишат по социалните мрежи .. така като мишки - клюкарки всеки може ;)

 

Така е, мишки са! Затова си заслужават тази Преслава, която трябва да се усмихва изкуствено, защото така е наредил шефа, а вътрешно се разпада от мъка. Много сте малки още повечето тук, за да имате опита да усетите как нещо, за което толкова си се борил ти се изплъзва, защото си се хванал на чуждо хоро и нямаш опция да се откажеш. Гледах я внимателно няколко пъти, докато я награждаваха. Никога не е била толкова притеснена, а бе ударила 1-2 за отскок. Най-големият фокус в тоя шоубизнес е, да знаеш или по-скоро да усетиш мига, когато трябва да се отдръпнеш встрани, за да запазиш божествената си аура. Съжалявам, но Преслава не успя или по-скоро нямаше воля да го направи. Защото, когато дойде момента лизачите и фирмата да извърнат глава към друга, тя остава напълно сама. А тогава, тогава започва ловът на мишки. Нали знаеш кой е най-добър в това? - голямата котарана.... :ad:

 

7250319x.jpg

 

 

Всички си правят ПР около наградите и коментират, но на никого не му стиска да излезе в ефир и да заяви нещо съвсем открито, разбира се, освен Камелия. :mf_surrender:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се опитвай да ни пробуташ Кама, правиш го на всеки два поста в тая тема. Не си мисли, че не те забелязвам, ако хората не връзват и не връзват...Кама вече не е част от Пайнер и не попада под прицел на никой. Не намазва и от ПР-а, който Пайнерките имат в момента..Всички говорят за Преслава, Галена, Деса и сие, но Кама няма как да попадне между шамарите..Не ни пробутвай снимчици..няма да се получи. ;)

 

 

 

Ех Митко, Миткоо сам си си виновен за това което е днес. Като позволи всяка да ти се качи на главата и като тропне с крак да получава наготово и за всеки да има по нещо..По-либерален шеф от Пайнера няма в тоя бизнес и ако скоро не се промени, нещата няма да отидат на добре. Той не разбра ли, че жадни селянки пристигна ли от провинцията, винаги са амбицирани до смърт... :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се опитвам да бутам Кама, тя си се оправя сама. Даже снощи бе срещу Преслава в Пловдив. Днес ще видим нейните снимките от "Галакси" и тези на Преса от онази дупка "Планета Пайнер клуб". А иначе, без много приказки направо ти казвам, че Оцко прибира пайнерки "на килограм", срещу 25% за него. Натам знаеш.... :whistling:

 

Иначе да, всички говорят за Галена и плюят Преслава. Това виждам аз....

 

Война: Преслава в депресия, Емилия я захапа здраво! (Ето как я насолиха)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се опитвам да бутам Кама, тя си се оправя сама. Даже снощи бе срещу Преслава в Пловдив. Днес ще видим нейните снимките от "Галакси" и тези на Преса от онази дупка "Планета Пайнер клуб". А иначе, без много приказки направо ти казвам, че Оцко прибира пайнерки "на килограм", срещу 25% за него. Натам знаеш.... :whistling:

 

Иначе да, всички говорят за Галена и плюят Преслава. Това виждам аз....

 

Война: Преслава в депресия, Емилия я захапа здраво! (Ето как я насолиха)

 

Казах ти НЕ СЕ ОПИТВАЙ, никой няма да клъвне за Кама..Много отдавна не вълнува масовия чалга фен..Днес на прицел са други.. :whistling:

 

Оцко трябва наистина да прибира упаднали Пайнерки, че положението му хич не е розово.. :1000 (29):

 

Скъса се да ни даваш линкове към възможно най-жълтите и тъпи сайтове, но дори те коментират само едно Преслава и Галена! :whistling: И май Галка го отнася.Явно четем различни неща, защото срещу Галка пак се надига онова което я освирка като луда преди няколко години! :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не само ще се опитвам, а и вече разпадът е неудържим. :happyppl: Затова някои станаха толкова смели. Има резервна опция, това е положението....

 

Линкове от "жълти" сайтове? :roll1: Хора, та то няма други. Никой не се вълнува от тези смешни награди. По-интересно им е "Мастършеф" дири....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не само ще се опитвам, а и вече разпадът е неудържим. :happyppl: Затова някои станаха толкова смели. Има резервна опция, това е положението....

 

Линкове от "жълти" сайтове? :roll1: Хора, та то няма други. Никой не се вълнува от тези смешни награди. По-интересно им е "Мастършеф" дири....

 

Единствения начин за разпад на Пайнер е да напуснат имена като Галена, Преслава, Фики/Галин, Анелия, Константин...друг начин няма, колкото и да ти се иска. А и не забравяй, че през тея години Пайнер са натрупали огромно богатство, особено от силните години на чалгата преди кризата през 2008, никога не го забравяй! Въпрос на време е дали вложат средства в нови лица. :girl_witch: Никой не знае колко е богат всъщност Митака. :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие нареждате певиците, че са прости, но май не те са глупавите... Анелия като каза "издържа", нямаше предвид материално. "Сложна съм - благодаря, че ме понасяш, мамо". Мария не каза "Кости от Гърция", а изреждаше "Калин Димитров, ... Кости Йонита, от съседна Гърция може би най-добрите композитори..."

Не е лошо да помислим, преди да се подиграваме.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никога не е имало такова възпротивяване срещу поредното безсмислено титолуване на Преслава за "Певица на годината".

Време беше, сетиха се може би късно, но се усетиха.

 

Щом и Емилия започна да хапе, значи Наркоманката е бръкнала сериозни в раните. Десислава ясно изрази позиция, Анелия и Джена ги знаем от предни години.

 

Пропукват се нещата сериозно, в Димитровград е доста напрегнато.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никога не е имало такова възпротивяване срещу поредното безсмислено титолуване на Преслава за "Певица на годината".

Време беше, сетиха се може би късно, но се усетиха.

 

Щом и Емилия започна да хапе, значи Наркоманката е бръкнала сериозни в раните. Десислава ясно изрази позиция, Анелия и Джена ги знаем от предни години.

 

Пропукват се нещата сериозно, в Димитровград е доста напрегнато.

Излишно драматизират някои хора. Ако някой трябва да се чувства прецакан това е само Галена, а не половината жанр - това тях лично не ги касае по никакъв начин. И ако Галена има някакъв проблем, а тя очевидно има, да го каже открито, а не трети ден вече да мълчи като п*тка :mf_surrender: Макар че какъв проблем може да имаш след като ти дадоха половината статуетки, а ти се правиш на много интересна и даже не отидеш да си ги вземеш.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Излишно драматизират някои хора. Ако някой трябва да се чувства прецакан това е само Галена, а не половината жанр - това тях лично не ги касае по никакъв начин. И ако Галена има някакъв проблем, а тя очевидно има, да го каже открито, а не трети ден вече да мълчи като п*тка :mf_surrender: Макар че какъв проблем може да имаш след като ти дадоха половината статуетки, а ти се правиш на много интересна и даже не отидеш да си ги вземеш.

Нито една престижна награда на взе, само боклуци създадени за да я компенсират от които половината няма да ги има догодина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Излишно драматизират някои хора. Ако някой трябва да се чувства прецакан това е само Галена, а не половината жанр - това тях лично не ги касае по никакъв начин. И ако Галена има някакъв проблем, а тя очевидно има, да го каже открито, а не трети ден вече да мълчи като п*тка :mf_surrender: Макар че какъв проблем може да имаш след като ти дадоха половината статуетки, а ти се правиш на много интересна и даже не отидеш да си ги вземеш.

Боли като всички се обръщат срещу Преслава, време беше да си изкажат позициите и да спрат да мълчат на Димитров и Преслава да се прави на света вода ненапита. На всички им писна да гледат един и същ панаир вече 10 години.

Галя може да си го позволи да не отиде на подобен цирк докато Преслава НЕ!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...