Jump to content



Годишни музикални награди на Планета ТВ за 2015


Препоръчани коментари

Браво на Галин! Поне си взе заслуженото!

 

Браво за какво? Че е мишкува в Пайнер, за награди? Че му нарежда пенсионера какво да парви и той мълчи? Ама то и Константин мълчеше доста години. И много атрактивен беше. Голям веселяк, когато го зариваха с признание и статуетки, щото нямаше кой. Ама от 2 години насам какво стана? Да се стягат кифлите Преслава и Галена. Идва вече и тяхното време да бъдат отрязани като Константин. Няма време за отлагане, бизнеса пропадна щом главната им цел са риалитата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Това няма да спре скоро. Този път няма как. Без изявление на Пайнер няма да стане. Прекалено голям е скандала, за да утихне бързо. И колкото и да тролят "преслините" в рамания, за да изглежда, че нищо не се е случило, навън хората са бесни. И всеки, който влезе в дискотека и види приема на последните песни на Преслава ще разбере, за какво иде реч. Има много по-хитови от нея. Има много по-атрактивни от нея. Има много по-търсени от нея. Единственото, което я крепи е матрицата на Пайнер, в която няма значение дали се напрягаш, щом снасяш достатъчно на шефа. Тези статии, че е платила кеш 100 000 са пълни глупости. Защото тя си е платила много повече, при това съвсем законно и нормално, чрез договора си с Пайнер.

 

Кога тези невежи в медиите ще се сетят да питат за ПРОЦЕНТЧЕТО? Там е заровено кучето и винаги е било там. Така бе по времето когато Деса стана "Певачка`2002". Така, когато Ивана 4 години беснееше като №1.... 2003, 2004, 2005, 2006. Същото се повтори с Преслава след това, с Галена, дори с Анелия, на която никой тук не коментира бройката участия и никой дори не се учудва защо са толкова много. Само аз помня, че си преподписа новия договор с Пайнер точно, преди да я направи Митака "Певица`2012". Кога ще се сетят да питат за ПРОЦЕНТЧЕТО тези в медиите, за да не са толкова изненадани, от очевидни неща? Кога, кога...?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фолк певицата Галена саботира последните награди на "Планета", които се оказаха пълен провал заради липсата на големи имена като нея, Галена,Глория и Ивана.

Скованата церемония в читалищна зала с не повече от 200 човека бе най-слабата до момента в историята на фирмата, а Митко Пайнера вероятно дълго време ще е сърдит на Галена заради издънката.

Тенекиените статуетки и без друго отдавна са загубили тежест, въпреки че някои певици ги нарекоха Оскари и предизвикаха бурен смях в интернет.

 

 

Приза "Певица на годината" пък скара някогашните приятелки Галена и Преслава, а първата дори раздели колежките си на два лагера.

Десислава, Емилия и дори водещата Николета Лозанова застанаха на страната на Галена, която разигра цирк за някаква си ръждясала награда.

 

Междунременно стана ясно, че малко след чалга-пародийния "спектакъл" Галена купонясва в известен клуб с колежката си Десислава, с което още веднъж се изсмя на Пайнера.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това няма да спре скоро. Този път няма как. Без изявление на Пайнер няма да стане. Прекалено голям е скандала, за да утихне бързо. И колкото и да тролят "преслините" в рамания, за да изглежда, че нищо не се е случило, навън хората са бесни. И всеки, който влезе в дискотека и види приема на последните песни на Преслава ще разбере, за какво иде реч. Има много по-хитови от нея. Има много по-атрактивни от нея. Има много по-търсени от нея. Единственото, което я крепи е матрицата на Пайнер, в която няма значение дали се напрягаш, щом снасяш достатъчно на шефа. Тези статии, че е платила кеш 100 000 са пълни глупости. Защото тя си е платила много повече, при това съвсем законно и нормално, чрез договора си с Пайнер.

 

Кога тези невежи в медиите ще се сетят да питат за ПРОЦЕНТЧЕТО? Там е заровено кучето и винаги е било там. Така бе по времето когато Деса стана "Певачка`2002". Така, когато Ивана 4 години беснееше като №1.... 2003, 2004, 2005, 2006. Същото се повтори с Преслава след това, с Галена, дори с Анелия, на която никой тук не коментира бройката участия и никой дори не се учудва защо са толкова много. Само аз помня, че си преподписа новия договор с Пайнер точно, преди да я направи Митака "Певица`2012". Кога ще се сетят да питат за ПРОЦЕНТЧЕТО тези в медиите, за да не са толкова изненадани, от очевидни неща? Кога, кога...?

Ти разбираш ли, че навън хората не знаят, че е имало награди? На никой освен на феновете, които са навътре в нещата не му пука дали Галена е Идол или Преслава Певица или Мария с Албум. Никой не го интересува... какво се вживявате толкова?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мария е от 16 години на сцената. А тази година грабна и приза за албум. "Наградата за най-добър албум е огромна, защото стои след тези за певец и певица на годината", каза Мария и се похвали, че популярността на попфолк изпълнителите става все по-голяма с годините, пише novatv.bg.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мария е от 16 години на сцената. А тази година грабна и приза за албум. "Наградата за най-добър албум е огромна, защото стои след тези за певец и певица на годината", каза Мария и се похвали, че популярността на попфолк изпълнителите става все по-голяма с годините, пише novatv.bg.

 

Е едно време беше, но сега не :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кати няма златни албуми, няма и платинени. Нямат и Глория, Ивана, Азис, а пък Деса никога не направи дори златен, а казаха, че има такъв, без да има плакетче и грамота от БАМП, както има Камелия. Направиха го само, за да не мрънка, че Кама има. Така, че когато опитвате да бутате някакви лигли, които нямат музикалните постижения на Камелия от преди 15-16 години и никога няма да ги имат, няма да ми дрънкате за Плейбой и ефекта от него, който е на 9-та година от кариерата и. Кама първо е музикант, после изпълнител, после национална звезда, а чак тогава най-продаваната корица на Плейбой. Ще умрете от мъка, че е такава последователността, но нищо не можете да направите. Вечно ще живеят с този комплекс всички в чалгата, включително Азис. Колкото и да хейтите, няма да ви се получи, защото има факти.

 

Между другото, снощи в препълнен клуб-ресторант DJ-я опита, бога ми опита с новата пайнерска музика, но само едно нещо върви - "Чалга пеперудки". Много добре искам да ме чуете - само и единствено "Чалга пеперудки" от това, което е направено в последната половин година. Другите просто не съществуват. Няма ги, а като ги пуснат, за да опитат все пак, хората си сядат по масите. Таргет групата също бе чудесна, за да поеме новата им музика (около 100 продавачки в МОЛ-а и още 2 търговски къщи) и пак нищо, нищооооооооо. Станаха чак когато им пуснаха "Хабиби", "Чалга пеперудки" и разбира се "Луда по тебе". Това са 3-те песни, на които се драха. Останалото дране бе на сръбско. Има много кочествено сръбско и щом жена ми каза, че миналата седмица в Пловдив е било същото всеки, който опитва да ми говори, че пайнерска чалга владее каквито и да е клубове и ресторанти, лъже като дърт циганин. 2016 година е мор за Пайнер до момента. Нищо изненадващо няма в това, че отказаха НДК за наградите и се завряха в тази дупка в хотела на Ветко Арабаджиев. Страх ги е, че нямат хитове, а със стари вече се спасяваха веднъж на 1 декември в "Армеец арена". Не става само с претоплена манджа, дори в Пайнер са наясно вече.

Фокси, 2 неща само - Глория е най-продаваният изпълнител евър, защото с Тони Дачева имат такива тиражи, каквито останалите не са и сънували. И тук не говоря за "12 диаманта", който си е златен доказано, а за албумите преди това, част от които са били само на касетка. Много дискове на Глория също така трябва да са златни, но не са обявени за такива. Камелия от 2002 какво продава? Има още толкова много добре продавани изпълнители - едни от най-продаваните албуми са на Орхан Мурад, Кали, Кати, Рени, Румяна, Луна, Сашка, Спасови, Слави Трифонов, да не говорим за пиратските копия на Хисарския поп, оркестър Узана. Лично търговци са ми казвали и по албуми как стоят нещата и мога да ти кажа, но трудно може да бъде доказано кой албум е най-продаван. Комплексно като тиражи Глория е най-продавана, и то не защото има най-много албуми, а защото и до днес продава добре, а първите тиражи са култови.

Второ - еднократното ходене на кръчма не е показател какво се слуша напоследък или въобще в цялата държава. Ако ходиш всеки ден, и то различни места, разбирам да правиш разбор, но една кръчма си е частен случай. Иначе съм склонен да ти вярвам. Песни като "Хиляди слънца" са класика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти разбираш ли, че навън хората не знаят, че е имало награди? На никой освен на феновете, които са навътре в нещата не му пука дали Галена е Идол или Преслава Певица или Мария с Албум. Никой не го интересува... какво се вживявате толкова?

 

Ооооооооооо, точно аз ще се вживявам не само толкова, а и тепърва ще започна да се вживявам все повече. Защото аз съм този, който е казал още преди 10 години, че този бизнес ще пропадне заради наградите. Аз съм този, който единствен е говорил за ПРОЦЕНТЧЕТО! Аз съм този, който ви говореше тук и във форума на Планета, че фаворизирането на такива като Преслава само заради процентчето, е единствената причина да се ИЗМАМИ (думата е точна) цяло едно поколение чалгарчета и да се пръдължава с второ такова. Не може аз да гледам на големи концерти как Камелия попилява Преслава на 80, от общо 90 техни общи концерти, а някаква сюрия дечица, умело излъгани от Пайнер за великолепието на Преслава да ми слагат награди срещу тази гавра от страна на Кама с Преса на поне 80 концерта, на които са били заедно. Не може да се говори само за нови хитове, когато те не стават такива и се забравят след 2 месеца. Не може да се плюе безогледно от Пайнер, когато 10 и повече години Кама им говори:

 

- Не се прави така, съсипвате всичко! Осъзнайте се, не всичко е пари! По-доходно е да изкарваш нормално от 30 изпълнителя, отколкото бясно от 5 и т.н....

 

Отговорът винаги беше един и същ:

 

- Тя говори така, защото не може да понесе собствените неуспехи! Нейното време мина и затова говори така за новите! Ние и дадохме шанс, а тя ни плюе...

 

Е, добре, Камелия млъкна от миналото лято и не се обади никъде. Направи го съвсем осъзнато и преднамерено. Има какво да каже. Има с какво да се гаври с тях. В момента са и като заложени на дузпата и само трябва да вкарва да им го забие зверски, за многото лайна, с които 15-16 години я заливат под път и над път. Може да им вкарва гол след гол и край да няма унижението. Защото тя спечели своята малка война, срещу голямата фирма. Всички нейни предупреждения и пророчества излязоха факт през 2016 година. Дори трансферите на Емануела и Деса не спасяват положението. Защото, когато тя бе в Пайнер, те бяха с 350-400 хиляди по турнетата. С пълна до дупка зала 1 на НДК, по някога и в два поредни дни, като на откриването на ТВ Планета. Беше във времената, когато тя и Глария рулираха в тоя бизнес, дори със своите върхове и спадове. Едно време чакаха с нетърпение края на месеца, за да получат по пощата месечната справка за продадените албуми на касети и дискове. Фактури им издаваше Митака, за всичко продадено и с цифри в ръце можеха да си го мерят, защото имаха база. Съвсем отделно бяха участията, които се явяваха допълнителен доход за тях и фирмата, а не единственият, както е днес. Имаше времена, когато Пайнер искаше по 1000 лева от списание, щом някои негови изпълнители ги канеха там.

 

А днес? Днес се радват като малки деца, че Деса е в "Брадъра" и Преса в "Капките". Защото, ако и там няма никой от чалгата, тя направо не съществува като сериозен бизнес. И това е така, защото от телевизия №4 по рейтинг през 2002 година, днес Планета е сигурно на 44 място. От 120 000 редовна аудитория на ден, днес нямат и 5000. Няма турнета, няма големи концерти, няма продажби, а участията са пълен ташак при 90% от изпълнителите. Ама много е лесно сега да се съгласяваме, че нещата са на кота "0" (нула). Много е лесно да се слагат всички под общ знаменател, а не Митко Пайнера и Преслава, Ивана и матрицата. Те това стана, като не слушат Камелия.

 

п.п. На кралският поданик Стафимир да кажа, че през 2002 година Кама продава 65 000 албума, а след нея е Деса с 45 000. Да се знае де, че го има на фактури.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера какъв ви е проблема и защо нападате само Преслава? Джена повече ли заслужаваше Посланик? Мария повече ли заслужаваше Албум? Но нали е Преслава дай сега да плюем :D Ами плюйте си. Вие плюете, но Певицата на 2015 година пълни клубовете, хората ѝ пеят песните и никой не го е*е дали е Певица на годината или не. Жената си работи, скоро пуска ново парче. Николета, мис Бони, Джена, Емилия си я плюят, но така като гледам на Преслава толкова ѝ пука, че влиза в лудница вече. Дреме ѝ на малкото коте. ;) Подготвя си образа на Фреди Меркюри и в понеделник ще видим какво е направила. А вие си плюйте тук, защото само тук и в поп-фолк страниците във фейсбук (и то не всички) говорят за това. Навън нито някой знае, че е имало награди, нито някой знае, че Преслава е Певица на годината, нито някой знае, че Галена я е нямало, то и не им пука де. А вие си плюйте, плюйте, плюйте до насита. :3fdb8960598fa63e:

А тоя па горе не спря да цитира Камелия... чудя се вече дали не пише тя. Все той говорил преди години, това правил, онова правил и винаги излизал прав и естествено не пропуска някой цитат на Камелия. Аман!

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Всички са срещу нея, дали във форума или в Димитровград и не е безпричинно.

Преслава се превърна в последно време от певиците, които не заслужава абсолютно нищо било награди или не.

Това, че пълни клубовете е пълна глупост, просто защото всички, което е качено в интернет като клипове от участия са добре подбрани.

Веднъж съм й бил на участие на Преслава във Плейхаус, София и положението беше трагично. Дискотеката беше на една трета пълна, а Преслава дори неблаговоли да се качи на квадратчето, което се води сцена, а се подпря на едно сепаре и от там 'пееше' <- беше си пусна плейбека за по-ясно.

 

Не виждам смисъл да я защитавате след като цялата фирма е скочила срещу нея, просто защото на всички им е писнало Преслава да им краде наградите и да получава нещо, което не е заслужила. Ако не беше Преслава или с нея се процедираше така както заслужава и всичко беше разпределено въз основата на истинския успех тогава надали проблеми щеше да има.

 

Не виждам смисъл да се дава "Певица на годината" на певица, която пее на 95% плейбек по участията си и след като иска такава награда нека поне има албум или тотален хит в съответната година. Сега ще почнете да ми изреждате хитовете й от 2015, но тя тотален хит няма, а единствената й сносна песен е "На тебе не отказвам", която пък не пее никъде и ние следователно не можем да видим, колко аджеба тази песен е хит. Нито я пя на рождения ден, нито на последния цирк преди 4 дни.

През 2015 Преслава си заслужаваше "Музикален идол", заради бутафорния образ във Vip Brother. Песните й бяха с прилични показатели ( гледания, споделяния и т.н.), но ясно изразен хит като "Моето слабо място" - е няма ..

 

За 2015 година наградата за "Певица на годината" трябваше да отиде или при Галена, или при Емилия.

 

Останалите недоразумения в наградите и това защо не ги коментираме е защото самите награди не са от съществено значение.

 

"Албум на годината" се изкоментира и феновете на Глория пръснаха с коментари профилите на Мария в социалните мрежи.

 

 

Глупаво е само защото харесвате и почитате Преслава да се опитвате да я превъзнасяте след като целия бранш е скочил срещу нея и едва ли е така, защото й завиждат ..

 

Никога досега не се е случвало имена като Нелина и Емилия да скачат срещу някого за награди .. Помислете малко.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм казал, че Преслава заслужава Певица на годината. Казвам, че тя си пълни клубовете, защото в което и заведение да погледнеш на Преслава винаги е пълно. Никой не е седнал да се чуди да отиде ли на Преслава или не, защото е Певица на годината. Това имах в предвид. ;) И аз мисля, че Идол отговаряше перфектно на Преслава, но никой не иска Идол, дори и изпълнителите на Панаир. А след като наградите не са от съществено значение защо Фокси от първия ден на темата коментира по 320 пъти на ден да пише какъв цирк било и т.н.? Не отричам, че е Цирк, но ако наистина на никой не му пукаше за наградите тази тема нямаше да има 110 страници изпълнени със спорове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво за какво? Че е мишкува в Пайнер, за награди? Че му нарежда пенсионера какво да парви и той мълчи? Ама то и Константин мълчеше доста години. И много атрактивен беше. Голям веселяк, когато го зариваха с признание и статуетки, щото нямаше кой. Ама от 2 години насам какво стана? Да се стягат кифлите Преслава и Галена. Идва вече и тяхното време да бъдат отрязани като Константин. Няма време за отлагане, бизнеса пропадна щом главната им цел са риалитата.

 

 

Ма тя и Кама беше същата... като спряха да й дават награди за МИС СЕКСИ и почна да мрънка... направо като пишеш как не се усещаш, че твойта беше същата

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера какъв ви е проблема и защо нападате само Преслава?

 

А тоя па горе не спря да цитира Камелия... чудя се вече дали не пише тя. Все той говорил преди години, това правил, онова правил и винаги излизал прав и естествено не пропуска някой цитат на Камелия. Аман!

 

Преслава е олицетворение на този модел, а Камелия го посочи хиляди пъти като порочен и с фатален край. Е, края наближава. Време е да посочим главните действащи лица. Време е да се посочат виновните и пророците. Време е да кажем, че заради Преслава и пристрастията на Пайнер към нея се съсипаха десетки кариери, спря се развитието на десетки млади изпълнители и се изкривиха стойностите в този бизнес. Да, Камелия го каза хиляди пъти и сега ще ви го напомняме постоянно....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава е олицетворение на този модел, а Камелия го посочи хиляди пъти като порочен и с фатален край. Е, края наближава. Време е да посочим главните действащи лица. Време е да се посочат виновните и пророците. Време е да кажем, че заради Преслава и пристрастията на Пайнер към нея се съсипаха десетки кариери, спря се развитието на десетки млади изпълнители и се изкривиха стойностите в този бизнес. Да, Камелия го каза хиляди пъти и сега ще ви го напомняме постоянно....

Според теб края наближава още от 2009, когато Пайнер искаха да избутат Преслава, за да налагат Галена, но към днешна дата, така бленувания край от теб, от Камелия и от феновете на Галена, все още не е дошъл :Vishenka_05:

 

Признай, че дори ти не очакваше, че Преслава ще печели Певица на годината 10 години след първата си такава награда :3fdb8960598fa63e:

 

И между другото - проблема не е толкова в Преслава, а в Пайнер, защото то и Джена, и Анелия да речем може да се тръшкат за Певица на годината, но защо никой от фирмата не им отразява желанията е въпроса. Или иначе казано - какво толкова им дава Преслава, за да става винаги на нейната? :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според теб края наближава още от 2009, когато Пайнер искаха да избутат Преслава, за да налагат Галена, но към днешна дата, така бленувания край от теб, от Камелия и от феновете на Галена, все още не е дошъл :Vishenka_05:

 

Признай, че дори ти не очакваше, че Преслава ще печели Певица на годината 10 години след първата си такава награда :3fdb8960598fa63e:

 

И между другото - проблема не е толкова в Преслава, а в Пайнер, защото то и Джена, и Анелия да речем може да се тръшкат за Певица на годината, но защо никой от фирмата не им отразява желанията е въпроса. Или иначе казано - какво толкова им дава Преслава, за да става винаги на нейната? :3fdb8960598fa63e:

 

Не става нейната, става някаква на Пайнер. На Пайнер, набийте си го в кратуната! Никога Преса не е била нищо без Пайнер. А това много обичахте да го говорите за Кама. Какво стана днес? Кой не може без Пайнер, а? Заради Преса съсипаха цяла фирма. Никой не работи, ей! Мизерстват с по 2-3 участия на мчесец на половин цена. Всичко дават на отрепка като нея и още 2-3. И какво като и дават? Докъде я дакараха? В дупка са бе, в дупка. Няма звездеене, няма слава, няма нищо. Те са нищо, Пайнер са вече нищо, те не могат да съберат публика за нищо. И това е заради Преслава, защото освен нея и 2-3 други лица, нямат нищо. Нямат бре, изгониха и съсипаха всичко можещо, за да правят едни пари. И какво като са наредили ония хонорари, за да се дуят? Не пеят на тях, едва на 50-60% са от тях. Никой не ще да плати за тях пълна цена. Клубовете им са на половин цена, бизнеса им е на половин цена, всичко вече е на половин цена. Ако имаха пари и публика дали щяха да се забият в тая дупка в "японския" за наградите си?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не става нейната, става някаква на Пайнер. На Пайнер, набийте си го в кратуната! Никога Преса не е била нищо без Пайнер. А това много обичахте да го говорите за Кама. Какво стана днес? Кой не може без Пайнер, а? Заради Преса съсипаха цяла фирма. Никой не работи, ей! Мизерстват с по 2-3 участия на мчесец на половин цена. Всичко дават на отрепка като нея и още 2-3. И какво като и дават? Докъде я дакараха? В дупка са бе, в дупка. Няма звездеене, няма слава, няма нищо. Те са нищо, Пайнер са вече нищо, те не могат да съберат публика за нищо. И това е заради Преслава, защото освен нея и 2-3 други лица, нямат нищо. Нямат бре, изгониха и съсипаха всичко можещо, за да правят едни пари. И какво като са наредили ония хонорари, за да се дуят? Не пеят на тях, едва на 50-60% са от тях. Никой не ще да плати за тях пълна цена. Клубовете им са на половин цена, бизнеса им е на половин цена, всичко вече е на половин цена. Ако имаха пари и публика дали щяха да се забият в тая дупка в "японския" за наградите си?

Ами Преслава не е извън Пайнер, за да можем да кажем може ли или не може без тях. Но виж при Камелия неможенето е на лице - участията намаляват, няма хитове, прави някакви смешни гледания на аматьорски клипове - нищо общо със старите й клипове където беше много добра, привлича внимание като си гризе краката във Фейсбук ... жалко е .... :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, но ето, че моята версия за 200 души в залата и тенекиена статуетка започват да настъпват в статиите от този сайт, който от години ни чете страстно. :1000 (19):

 

Галена раздели "Пайнер" на лагери заради тенекиена статуетка

 

Иначе, ето това вече е по-сериозна статийка.....

 

Скандалът продължава!

 

Ето защо Малина, Ивана и Глория също бойкотираха Наградите на Планета! Коцето обмисля напускане след гавра! (Всичко за интригите в Пайнер)

"Една награда получават самите награди от феновете в интернет и тя е „Провал на десетилетието“ от всички церемонии до сега."

 

:1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами Преслава не е извън Пайнер, за да можем да кажем може ли или не може без тях. Но виж при Камелия неможенето е на лице - участията намаляват, няма хитове, прави някакви смешни гледания на аматьорски клипове - нищо общо със старите й клипове където беше много добра, привлича внимание като си гризе краката във Фейсбук ... жалко е .... :mf_surrender:

 

Пхаххаахахха, ей, я влез у фейсовете на двете да ги видиш една срещу друга в Пловдив на 3 март. Преса пред 100 души в оная дупка "Планетата", а Кама взривява огромната "Галакси" в същото време. Преслава вече не може, а за Кама е само статистика, да вдигне цяла дискотека. Преса е вече на сдухване. Преса е причината за войната в чалгата. Преса е паразитът, съсипал Пайнер. Няма тук вече вицове за можене при Преса. Свърши времето на олизването и от всички. Най-после прогледнаха и я попиляха за 2 дни. Сега само бой, еванье и сръбска музика за нея. Нали знаеш какво ще се пее на пенсионирането и? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоя пак е подпалил и е видял цял ден да ни обяснява колко е зле Преслава....същата цигулка от 2009 година... :roll1: 6 години по-късно пак е затапен с наградата на Преслава...Нищо, че много разбираше от Пайнер и се кълнеше, че бутат Галена и погребват Преслава . :roll1:

 

 

 

Каквото и да пишеш да обясняваш 24 часа в тоя форум всички видяхме какво се случва когато някой напусне Пайнер. Лоши, добри, подли, не подли, всеки един от тоя форум видя какво се случи с Камелия след Пайнер. От какви клипове на какви мина, следвани от бози наречени песни, тамън 3 пуснати за една година, които хората дори не желаят да видят в нета и едва правят 100 000. Никакви концертни изяви, никакви медийни. Сега в Пайнер всички лаят, но никоя няма и да помисли за напускане след това с Кама. Тя е за назидание на всички устати в Пайнер. Който иска да следва съдбата на Кама е свободен, насила никой не държат. Който желае да има някакви участия месечно и от време на време по някоя боза с 50 000 гледания, нека го направи.

 

А на Преслава и дреме на пресливката. Само прибира пароци и се присмива на всички некадърници в чалгата. :lol:

 

За видинския всеки които взима награда си я е купил, всеки който е успял е с купена слава За този освен Камелия никой друг не може да има никакъв успех и никъде.

 

КАМЕЛИЯ ОТ МНОГО ГОДИНИ ИЗЧЕЗВА ОТ ТОЗИ ЖАНР-НАБИЙ ГО В ТАЯ ГЛАВА!!!!! НЯМА ДА Я ВЪРНЕШ!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия размаза Преслава в Пловдив на 3 март и очакваме, същото да се случи с Фики в Бургас другата седмица. Щом Пайнер са решили да и скачат в жалките си клубчета срещу конкуренцията, няма никакъв проблем... :1000 (19): Пайнер се срина! Пайнер агонизира! Пайнер си го вкараха четвъртит с Преслава! Това е положението.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия размаза Преслава в Пловдив на 3 март и очакваме, същото да се случи с Фики в Бургас другата седмица. Щом Пайнер са решили да и скачат в жалките си клубчета срещу конкуренцията, няма никакъв проблем... :1000 (19): Пайнер се срина! Пайнер агонизира! Пайнер си го вкараха четвъртит с Преслава! Това е положението.

 

И всеки ден да гниеш тука,да повтаряш по 24 часа на ден колко е лоша Преслава, Деси Сава, Пайнера и цялото човечество, нищо няма да се промени. Кама никога няма да бъде звезда в тая чалга, НИКОГА! Ти си просто един хейтър, на които Кама е промила мозъка до болестно състояние. Евтини женички като Кама в тая чалга винаги е винаги ще има.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...