Jump to content



Годишни музикални награди на Планета ТВ за 2015


Препоръчани коментари

  • Отговори 2,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Не се хабете с гадаене- наградите няма да са в дискотеки, студентски столове, пицарии... все още... :D Но и мястото, на което ще бъдат, много ще зарадва Фокси, Камелия, Лелятиан и т.н... :1000 (29):

 

Стига ся, Камелия няма как да я радват подобни неща. Тя обича музиката, с която се занимава. Ако не обича нещо, това са тъпите фирмени решения, които я доведоха от мястото, на което беше, дотук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А дано, ама надали :D

 

Може и със специален брой на ФОЛКМАРАТОН.

Че що не? Емилия от signal.bg как прави така? Обявява наградите, Галена слага някакъв анцуг и отива в студиото да си ги получи. Няма кой да я освирква.. кеф.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може и със специален брой на ФОЛКМАРАТОН.

Че що не? Емилия от signal.bg как прави така? Обявява наградите, Галена слага някакъв анцуг и отива в студиото да си ги получи. Няма кой да я освирква.. кеф.

Може феновете на Преслава да я чакат пред студиото на Сигнал, за да я освиркат :roll1:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига ся, Камелия няма как да я радват подобни неща. Тя обича музиката, с която се занимава. Ако не обича нещо, това са тъпите фирмени решения, които я доведоха от мястото, на което беше, дотук.

Е, аз се пошегувах, нали тук понякога на майтап я приравняваме с Фокси... :1000 (29): Но кой знае, може понякога да й е кеф като гледа концерти на Пайнер като фолклорния от миналата година или онзи в Арена Булстрад от по-късно през годината- това за нея може би е показател, че е направила правилно решение с напускането, макар че всички знаем, че не е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Планета Пайнер Клуб на Мария Луиза?

 

Залата за "ивенти" в Парадайс?

 

Хола на Глория в Павлово?

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може феновете на Преслава да я чакат пред студиото на Сигнал, за да я освиркат :roll1:

 

 

Кога ли феновете на целия жанр единодушно ще освиркат Преслинка, та чак 2-3 години да не си покаже анорексиите и анатомиите.

 

 

Да я видим тогава ще реве ли за награди!

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кога ли феновете на целия жанр единодушно ще освиркат Преслинка, та чак 2-3 години да не си покаже анорексиите и анатомиите.

Да я видим тогава ще реве ли за награди!

Преслава е такава лисица, че пак ще се натрапва и ще стои в Топ 5. Ако си мислите, че една Деса ще събори цял Пайнер, бъркате се. Едно време може би, но сега - едва ли...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да ве, то в София има ли къде, че да е за поне няколкостотин? Поне да е в друг град. От Payner Premium dance center Велико Търново бяха публикували снимка с "очаквайте скоро", може би там ще е афтър партито, а наградите ще са в спортната зала. :happybday:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кога ли феновете на целия жанр единодушно ще освиркат Преслинка, та чак 2-3 години да не си покаже анорексиите и анатомиите.

Да я видим тогава ще реве ли за награди!

За анатомии ли говорим, май бързо, бързо забрави разпорената слива на Фатмишка! Толкова е голяма, че всеки би успял да си пъхне главата там от раз!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Концерта на Планета щял да бъде в автобус 94..... Вътре в автобуса на живо ще се раздават наградите.. :mf_surrender:

Хм, за първи път ще се раздават награди в движение. Браво за идеята, май е за първи път в цял свят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо не в 280, там пространството притежава други свойства и ще успее да се събере повече публика.

Дано има хубава акустика и място за бенд.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано има хубава акустика и място за бенд.

Само Ивана ще запълни цялото пространство в автобуса, ти за бенд се надяваш :feminist_en:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само Ивана ще запълни цялото пространство в автобуса, ти за бенд се надяваш :feminist_en:

Е за това ни трябва двуетажен автобус! Всички горе, само леля Ванче доле, да не падне на главите ни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да ве, то в София има ли къде, че да е за поне няколкостотин? Поне да е в друг град. От Payner Premium dance center Велико Търново бяха публикували снимка с "очаквайте скоро", може би там ще е афтър партито, а наградите ще са в спортната зала. :happybday:

 

 

По-добре Органза, че е по-близо. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да кажа че ме радва свалянето на топката от Арена Армеец до хола на Гло, ама кво да правим, кокошарника, за съжаление, сам се докара дотам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За анатомии ли говорим, май бързо, бързо забрави разпорената слива на Фатмишка! Толкова е голяма, че всеки би успял да си пъхне главата там от раз!

1.Не познавам човек с подобно име

2.Затова и графиките ти не стават за нищо - та ти не можеш да различиш един фотошоп.

3.Някога виждал ли си голо момиче. Когато ти се случи ще разбереш, че сливата заема средно място в междукрачието и дори радиация не е в състояние да изкриви анатомията и чак така. Шундак не виждал, присмял се :whistling:

4.Всички знаем, че след Преса любима ти е Деса. Не можеш да ме впечатлиш като обиждаш фаворитката ми. Не съм под 4 клас за разлика от вас, за да ме впечатлите с гнусотията, която изливате. Дори ме радвате като ви е в устата

5.Не е уважително спрямо теб самия да си нонстоп с нейни графики, а да пишеш подобни неща. Не ближи там където си плюл

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е добра идея- тъкмо ще сме сигурни, че и Глория ще участва. :1000 (29):

 

Може да направи от прословутата си баница с късмети и на когото каквато награда се падне, това получава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може и да са в "мазето на Пайнера". Скромните му, но важни за попфолк видеопродукцията в последните години изяви като декор заслужават такова признание.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...