Jump to content


Кварталът на богатите


Препоръчани коментари

2-РИЯТ СЕЗОН НА "Кварталът на богатите" ЗАПОЧВА НА 5 ЮЛИ ОТ 20:00 ПО БТВ!

kvartalyt_na_bogatite.jpg

Един от най­успешните сериали у нас и по света "Кварталът на богатите" с Чаатай Улусой и Серенай Саръкая се завръща до броени дни в българския ефир. Дългоочакваният втори сезон на поредицата започва на 5-­ти юли (вторник) от 20:00 часа по bTV, ден след финала на "Част от мен" ­ повече за него прочетете тук. Как ще продължи историята на Мира и Яман след раздялата им в края на първи сезон и катастрофата на Селим и Ендер... Кой ще оцелее... Всички тези отговори ще бъдат дадени на 5 юли.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много, ама много качествен за мен сериал

Кавър е на The O.C. - Orange Coutny. Затова и гледах първият сезон, разбрах, че е кавър на американски филм и ми стана интересно какво са направили турците. Честно казано не бие много на турски филм, да има си своите прилики с турските филми, но като сюжет и развитие на филма не изглежда много турски, което ми харесва. А и е по-младежки, лъскав филм, няма бабички, забрадки.

 

Между другото съм гледал втория сезон, но на части и със субтитри, които не бяха много верни. Много по-интересен е от първия, а Серенай е уникална! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те имат и турска версия на "Малки сладки лъжкини" :1000 (29):

 

По темата: Не съм го гледал този сериал, нямах интерес. Може да видя първите епизоди и ще споделя мнение. :Д

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те имат и турска версия на "Малки сладки лъжкини" :1000 (29):

 

По темата: Не съм го гледал този сериал, нямах интерес. Може да видя първите епизоди и ще споделя мнение. :Д

Има и на gossip girl. Тия там крадат повече от чалгаджийка без спонсор!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Аа, любимият ми сериал! Миналата година го минах веднъж целия /в нета го има със субтитри/, тази наново го почнах, Яман и Мира са много сладки :Vishenka_05:

Хаха, от bTV го изтриха със субтитрите още в началото на тая година. :1000 (29):

И аз бях гледал някои серии от него, но не всичко. Тия дни до колкото знам трябва Мира да застреля брата на Яман. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха, от bTV го изтриха със субтитрите още в началото на тая година. :1000 (29):

И аз бях гледал някои серии от него, но не всичко. Тия дни до колкото знам трябва Мира да застреля брата на Яман. :1000 (29):

Да, така беше, после ще изпадне в депресия и дълго време ще се обвинява :mf_surrender:

 

Иначе в data-bg.net ги има всичките, с някои изключения от началните епизоди, аз по принцип за сериали по bTV от там тегля, адски много им мразя политиката на тез' л*****и и на пук на мръсотиите дето правят със сериалите не им гледам скапания канал :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчерашната серия беше много забавна Яман ревнува супер много Мира.

 

Имали къде да гледам епизодите,преди да ги излъчат по БТВ?

Преди да ги излъчат, не знам.

След излъчване ги качват в един сайт, аз от там гледам ако нещо съм пропуснал някоя серия.

 

Иначе от data как теглите, това е най-отвратителният сайт. :1000 (29): Изобщо не му разбирам...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчерашната серия беше много забавна Яман ревнува супер много Мира.

 

Имали къде да гледам епизодите,преди да ги излъчат по БТВ?

Има ги в dailymotion качени, но трябва да намериш на кой турски епизод си.. само дето вместо за "Кварталът на богатите" търсиш за "Приливи и отливи".

 

Иначе от data как теглите, това е най-отвратителният сайт. :1000 (29): Изобщо не му разбирам...

Скапано е сайтчето, ползвам го само за сериали, и то с 300 зора... най-тъпо е с регистрациите, след определен период ти го спират, ако не сийдваш и сайта ти дава само по 1 регистрация на IP.. аз си правя нови с proxy, когато ми изтече :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
То бива,бива да имаш гадна майка,но Суде прекрачва всякакви граници бахти коврата човек. :1000 (29):

:roll1:

Ку*вее й се.

 

Коментирай, че Оркун влиза в лудница накрая.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Адски много ми е антипатичен Оркун,не мога да го понасям с тъпата му русо-кестенява чуплива коса.

 

Динев,коментирай епизода,в който Мерт преспа със Ейлюл няма такъв смях човек нямаааааааа. :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Динев,коментирай епизода,в който Мерт преспа със Ейлюл няма такъв смях човек нямаааааааа. :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

 

После как обясняваше какво правили на Яман. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

После как обясняваше какво правили на Яман. :roll1:

Като каза,че едвам се сдържа да не се обади на баща си,за да му се похвали. :roll1:

 

Ейлюл към Мира: Вие,дори не сте отворили багажа.

 

Мира: Да,цяла вечер бяхме в болницата.

 

Ейлюл: А,пък ние стигнах далеч,много далееч.

 

Мира: Каквоооооо :o

 

Ейлюл: Дааааа,прескочихме бариератаа чаак.

:roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...